Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas - 7

vaje kaip dėkui už tiek patarimų. Antakių nuo šnd neliečiu, bandysiu ataugint. Nors tai darau seniai, bet jie neauga. Su kirpčiukais buvau prieš metus, o tos pirmos dvi foto liepos gale darytos. Šešėlių ant akių beveik nedėjau nes Egipte buvau kur laipsnių gal 50. Ir antakių net neryškinau, nes pieštukas nulūžo, o drožtuko neturėjau. Skaistalų gyvenime nenaudojus. Turiu tik bronzato rutuliukus. Tai paišau tuos vadinamus trejetus, o duobutes sukamaisiais judesiais įtrinu.

Kas dėl Milos, tai kirpėjas man tuos kirpčiukus ir nukirpes buvo, nes sakė kad tiks.

Šnd pakarpiau antakius paskaičius knygą temos pradžioj įdėtą, paryškinau, tai ir keistai pasijutau biggrin.gif
user posted image user posted image
Akis aš panašiai dažau, vidinę pusę nubalinu, tik dabar pieštuku waterline dar apibrėžiu, tik nelabai supratau to sugriežtinimo. Tai kad nosies vidinę pusę nušviesint ar kad tą šešėlį tamsų dėt? Šešėlių tokių turiu, nes visada tą voką tamsinau. Tik nesuprantu už kokios linijos jie turi neužlįst? Brėžiant nematomą liniją nuo akies krašto iki antakio pabaigos ar kaip?

Ai kirpčiukų kol kas tikrai nekirpsiu, bruožai švelnesni be jų atrodo, nes jau pabodo klausimai: "ko tokia pikta?" ir panašiai. Tai čia va pasirodo antakiai kalti buvo. O aš net nepagalvojau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 28 rugpjūčio 2010 - 15:29
QUOTE(Little angel @ 2010 08 28, 16:01)
Ai kirpčiukų kol kas tikrai nekirpsiu, bruožai švelnesni be jų atrodo, nes jau pabodo klausimai: "ko tokia pikta?" ir panašiai. Tai čia va pasirodo antakiai kalti buvo. O aš net nepagalvojau.

Su kirpčiukais tikrai mielesnė atrodote, mano nuomone jums jie labai tinka smile.gif
Atsakyti
Sveiki! Norėčiau jūsų pagalbos, paskaitinėjus temelę sužavėjo jūsų patarimai ir pastebėjimai! wub.gif Paprastai naudoju tušą ir šviesų blizgį lūpoms, jei labai reikia ir pudrą (nuotraukose būtent taip ir yra). Kartais norisi atrodyti ir kitaip.. Tik nelabai nusimanau nei kaip tinkamai pasidažyti, nei kokios spalvos man labiausiai tinka g.gif
user posted image user posted image

Labai laukiu jūsų patarimų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiju: 11 rugsėjo 2010 - 02:46
QUOTE(tiju @ 2010 09 11, 03:42)
Labai laukiu jūsų patarimų  4u.gif



Sveika smile.gif as asmeniskai jusu vietoj negadinciau naturalaus grozio kosmetikos priemoniu gausa.. bruozai pakankamai ryskus, manau uztektu ryskiau pakonturuot skruostikaulius, taip pat manau tiktu juodas pravedimas ant virsutinio voko, o visa kita ir taip saket, kad naudojat 4u.gif akiu spalvos neiziuriu, todel negaliu pasakyt, kokios seseliu spalvos tiktu g.gif
Atsakyti
Labas, ačiū labai mirksiukas.gif O kaip manot kokia spalva skruostams tiktų rausva ar rusva? Skaistalus tepu įstrižai, bet nesu tikra ar gerai darau.. Akių spalva tamsi ruda.
Atsakyti
QUOTE(tiju @ 2010 09 12, 14:27)
Labas, ačiū labai   mirksiukas.gif   O kaip manot kokia spalva skruostams tiktų rausva ar rusva? Skaistalus tepu įstrižai, bet nesu tikra ar gerai darau.. Akių spalva tamsi ruda.



Zinokit skaislatu spalva individualus dalykas... ji daznai derinama ne tik prie plauku, odos spalvos, bet ir apsirengimo ir seip makiazo smile.gif as manau jum tiktu visokios spalvytes.. ir persikiniai, ir rausvi.. ir t.t as asmeniskai nuo nuotaikos dedu dazniausia biggrin.gif as tai bronzata dedu istrizai, itraukus skruostus, o skaistalus tepu ant skruostu obuoliuku nusisypsojus ir sulieju su bronzatu smile.gif bet seip zinau kad kitos deda istrizai ir skaistalus.. vienus be bronzato smile.gif cia kaip kam patinka.. as kaip sakau kas liecia makiaza yra tam tikros taisykles, bet jas as asmeniskai koreaguoju pagal tai, kaip man paciai tinka ir patinka smile.gif kas liecia rudas akis, kiek esu skaicius joms tinka beveik visos spalvos, tiesiog ekspermentuokit ir zekit kaip jum paciai atrodo smile.gif
cia biski pakopinau is google:
Prie rytietiško rudų akių grožio labai dera senovinio aukso spindesys. Rudos akys “reikalauja” tamsios splavos kreminės pudros. Persikų spalvos skaistalai paryškins jūsų skruostus ir pagyvins veidą.
Rudų akių žvilgsnis taps tiesiog magnetiniu jei nuspalvinsite judančią voko dalį auksiniais šešėliais. Vietą tarp antakių ir judančią voko dalį padenkit šviesesnės spalvos šešėliu. Išorinius akių kampučius paryškinkit tamsiai rudu šešėliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 12 rugsėjo 2010 - 13:41
Man asmeniskai toks akiu makiazas yra idealus.. noreciau taip ismokt..vis bandau, bet matyt sepetuko forma netinka taip padaryt unsure.gif
http://www.youtube.c.../58/H9znwctR6Xs
Atsakyti
man tai numeris 1 wub.gif My Webpage wub.gif wub.gif labai grazus make up
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myglle: 12 rugsėjo 2010 - 21:46
QUOTE(myglle @ 2010 09 12, 22:46)
man tai numeris 1  wub.gif  My Webpage  wub.gif  wub.gif  labai grazus make up



Man sios seses mano mylimiausios guru visam youtube, jau kitoj temoj 100k sakiau ir gyriau biggrin.gif bet ne visada man ju akiu makiazai patinka.. unsure.gif bet pacios nerealios ir kai daros makiazus ziuriu kaip uzhipnotizuota lotuliukas.gif
Atsakyti
kazkaip labai negraziai akiu pravedima padare, nevienodas, ir priterlinta viena akyte, bet pacios spalvos geros smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti