Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas - 7

Little angel,
ok, kaip pasakysite smile.gif as galeciau jums patarti nueiti i you tube ir susirasti eve pearl kanala, o butent jos senesnius video, ten jos idomi technika taikoma. jei gerai prisimenu, yra ir video makiazui, kai vokai uzkrite.
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 08 26, 13:56)
Skystas hailaiteris 4u.gif skystas blizgiklis.. skirtas paryskint po antakiu, lupos ilinki ir t.t svytejima suteikia toki sviesu 4u.gif highlighteris ir vercias: high-aukstas, lighter-sviesus, t.y isryskint auksciausius veido taskus 4u.gif virs skruosto, po antakiu ir t.t


Aciu uz atsakyma 4u.gif o gal galite pasakyti kur galima jo isigyti LT?Nes kiek ieskojau niekur neradau doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 08 26, 14:14)


Man kažkaip antakiai kliūva. Nu gal kad aš pati tokius švelnesnius mėgstu, tai šitie tokie griežti, aštrūs, piktoki atrodo. g.gif Labai graži lūpų forma - tikrai pabrėžčiau tamsesniais , labiau matiškais lūpdažiais, nes tie perlamutriniai kažkaip išsklaido visą formą.
Gražiai atrodot su kirpčiukais 4u.gif
Atsakyti
Dėkui už komentarus. 4u.gif

Kirpčiukai tinka, bet labai daug vargo, nes vidury jų verpetas, tad reikia ilgaaai has rytą su jais žaisti, tai atsiauginau kol kas.

Kas dėl antakių tai kažkaip neatauga man ta antra dalis doh.gif tai dabar švelninu tą staigų kampą, ir storinu tą plunksnelę šiek tiek doh.gif O kaip įmanoma pastorint na ataugint tą juostelę? nes nu neauga nors tu ką doh.gif

Dėl akių vokų, tai vakar ilgai žiūrėjau filmukus, na ir mokinsiuoos taisyklingai tą tamsią liniją išvest, nes kol kas ne preciziškai gaunas. blush2.gif

Dėl skruostikaulių, tai turiu rutulinius bronzatus, tai mokinsiuos įtraukus žandus kaip žuvis taisyklingai išbrėžt ten viską

O lūpos tai man patinka, bet va matiniai lūpdažiai ne schmoll.gif Na tiesiog nelimpa blush2.gif

Dabar belieka sulaukti šepetėlių iš CS ir daug treniruotis. Ačiū visoms 4u.gif
Atsakyti
Antakius su šešėliais galima paformuot. Pas mane irgi "antra dalis" neauga, tai pastorinu su rusvais šešėliais, o paskui dar paryškinu formą su pieštuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2010 08 27, 17:14)
Antakius su šešėliais galima paformuot. Pas mane irgi "antra dalis" neauga, tai pastorinu su rusvais šešėliais, o paskui dar paryškinu formą su pieštuku smile.gif
Pritariu, su seseliais isformuoti, paryskinti antakiai atrodo laaaabai naturaliai ir graziai thumbup.gif su piestuku neiseidavo man vis graziai, nematomai pasidaryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2010 08 27, 10:14)
Man kažkaip antakiai kliūva.



Man patys antakiai per ploni veiduko formai 4u.gif
Atsakyti
tai kad storesni neauga. Reiks bandyt sužaist pieštuku ir šešėliais
Atsakyti
Tikrai pabandykit, tik neišsigaskit jei iš pradžių keistai atrodys. Aš kai pirmą kartą pabandžiau tai kaip Brežnevo antakiai atrodė lotuliukas.gif Bet vėliau jau "įsikirtau" techniką cool.gif
Atsakyti
Asmeniškai man labai nepatinka tie jūsų kirpčiukai. Pirmoje nuotraukoje atrodėte tokia moteriška, žavi, plaukai gražučiai. dabar tikrai prašovėt.. Gal reiktų privengti tokių griežtų kirpimų, išmėginkit žavingas garbanėles,m? Asmeniškai man, Jūs labai panaši į Milą Jovovich.

user posted image
user posted image


Antakiai kaip jau minėta yra siauroki, beto per didelis tarpas tarp jų. Tikrai neapleiskite, darykite kažką su jais, nes tai didelis trūkumas Jūsų veide:) ypač šioje foto nepatinka:
user posted image
Akys tai tikrai labai didelės, tik su tais vokais bėda. Man lyg ir pasirodė, kad šioje foto Jūs su šešėliais, taip? Jeigu taip, tai negerai darot. Kadangi pas jus labai graži ir griežta vidinė akių dalis, tai su tuo užkritimu kovočiau bandant jį kuo labiau sugriežtint irgi. o katės akys jums išvis nerealiai tiktų. Pas mane panaši bėda yra, tai kol išmokau pasidažyti, daug vargo apturėjau. Man buvo patarta, kad tamsiausią šešėlių spalvą reikia dažyti atsimerkus. Ta prasme atsimerki ir tepi ten, kur baigias blakstienos ir yra iškilęs kaulas. mano klaida buvo tapti po tuo kaulu, taip dar labiau išryškinant užkritusius vokus:( žodžiu, kaip įmanoma griežtinkit išorinę akių dalį, va maždaug šitaip:
user posted image

Skruostų forma tai pavidėtina, oda atrodo kaip apvilkta ant kaulų ir nosytė labai graži, na labai pavydas didelis blush2.gif O kaip tepat skaistalus? Vienos moterys padaro žuvies lūpas ir brūžina aukštyn žemyn, padarydamos vieną liniją, o kitos sukamaisiais judesiais padengia didesnę dalį po skruostikauliais. Manau jums tiktų antrasis variantas. cia va čia ties 1:40 būtent taip tepa, kaip aš siūlau:) aj beje, skaistalai yra tepami iš apačios į viršų ir nuo veido vidurio į kraštus. Skaistalų tepimo pradžia turi maždaug sutapti su jūsų rainelės centru:) nes kartais moterys tepa belenkur ir nesigauna simetrija:) Dar kakta pasirodė aukštoka, tai su skaistalais ar bronzatu patepčiau plaukų augimo linijąsmile.gif

Visa tai,ką čia parašiau tėra asmeninė mano patirtis ir nuoširdus noras padėti. nesu profesionalė, tiesiog entuziastinga megėja, todėl atsiprašau, jei parašiau kažkur nesąmonę, ar pasirodžiau vaizduojanti viską išmanančia:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TerrorisTe69: 28 rugpjūčio 2010 - 11:24
Little angel, nieko neturiu pries garbaneles ir romantiska ivaizdi, bet man asmeniskai labai patiko nuotrauka su kirpciais, joje tokia jus dalykiska siuolaikiska savimi pasitikinti moteris, o nuotaikai pakeisti-galima ir prie kirpciu susisukti garbanas
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 08 28, 13:19)
Asmeniškai man labai nepatinka tie jūsų kirpčiukai. Pirmoje nuotraukoje atrodėte tokia moteriška, žavi, plaukai gražučiai. dabar tikrai prašovėt.. Gal reiktų privengti tokių griežtų kirpimų, išmėginkit žavingas garbanėles,m? Asmeniškai man, Jūs labai panaši į Milą Jovovich.



Tikrai labai i Mila Jovovic esate panasi bigsmile.gif Galite paeksperimentuot ir sugarbanot plaukus stambiom garbanom rolleyes.gif
Ir man atrodo, jei norit kirpciuku, jums tiktu kazkas panasaus

user posted image
arba

----->
user posted image

Kirpime atsirastu vkazkiek lengvumo 4u.gif
Atsakyti