Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanoti Tėčiui Kalėdų proga?

saunus patarimas pirkti arbatzoles manau, as manau ie tevui ir savo vyrui nupirksiu tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaunuolis @ 2009 12 04, 02:36)
klausi tik ka tevui dovanot?


Nes sesė renką dovaną mamai o aš tėčiui ..
Nupirkom bilietus į Liepsnojantį ledą smile.gif
Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Ilmuliux @ 2009 12 04, 14:49)
saunus patarimas pirkti arbatzoles manau, as manau ie tevui ir savo vyrui nupirksiu tai  4u.gif



kam vyrui arbatzoles hihihi.gif flirt.gif
Atsakyti
kad arbatos pasidarytu?
Atsakyti
QUOTE(Jaunuolis @ 2009 12 06, 20:44)
kad arbatos pasidarytu?

Ne, jos toks atsakymas nepatenkins... Reikia kažkaip užuolankom smile.gif
Nors, atvirai kalbant, jei man sūnus padovanotų arbatžolių - būčiau labai patenkintas. Na, žinoma, kadangi jam dar nė pusmečio nėra, tai šiemet kaip ir nepadovanos, bet gal kada nors, jei gyvas būsiu, tai... A, tiesa, kam jas naudočiau? Na, manau, tradiciškai - įberčiau į porcelianinį arbatinuką, užpilčiau verdančiu vandeniu, palaikyčiau uždengęs, paskui pripilstyčiau į puodelius ir visi kartu mėgautumės - su visa šeima. Kažkas ne taip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dmu: 08 gruodžio 2009 - 15:45
QUOTE(ooo @ 2009 12 04, 14:13)
manau,kad pati geriausia dovana is paauglio tevams - iteikti noru korteliu pluosteli  biggrin.gif  pvz, be eiles isplausiu indus, sutavrkysiu namus, ir t.t. galima prirasyti tai,ka dalijates visi - kad uz ji padarysi be eiles, arba ko paprastai neprivalai daryti - pvz, mociutei dvi lysves vasara nuravesi  biggrin.gif
kai nores ka panaudoti is tu noru - iteiks kortele ir privalesi daryti  biggrin.gif
va cia tai tikra dovana tevams  biggrin.gif  ir nepirkta uz ju pinigus  biggrin.gif



superinė idėja drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 12 04, 13:13)
manau,kad pati geriausia dovana is paauglio tevams - iteikti noru korteliu pluosteli  biggrin.gif  pvz, be eiles isplausiu indus, sutavrkysiu namus, ir t.t. galima prirasyti tai,ka dalijates visi - kad uz ji padarysi be eiles, arba ko paprastai neprivalai daryti - pvz, mociutei dvi lysves vasara nuravesi  biggrin.gif
kai nores ka panaudoti is tu noru - iteiks kortele ir privalesi daryti  biggrin.gif
va cia tai tikra dovana tevams  biggrin.gif  ir nepirkta uz ju pinigus  biggrin.gif

woooooow.. va čia tai idėja thumbup.gif ir tikrai pati geriausia dovana wub.gif gaila aš tiap nesugalvojau kai dar gyvenau su tėvais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 12 08, 22:14)
woooooow.. va čia tai idėja  thumbup.gif  ir tikrai pati geriausia dovana  wub.gif  gaila aš tiap nesugalvojau kai dar gyvenau su tėvais rolleyes.gif

Gali tokį pluoštelį padovanoti vyrui biggrin.gif svarbu tik norus sugalvoti tinkamus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dendis @ 2009 12 09, 10:42)
Gali tokį pluoštelį padovanoti vyrui  biggrin.gif svarbu tik norus sugalvoti tinkamus  rolleyes.gif

Dar geresnė idėja thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O gal man galit pasiulyt ka nupirkti savo vyrui noriu padaryti siurpriza,bet nezinau ka nupirkti,gal kokia ideja duotumet g.gif blush2.gif
Atsakyti
Savo vyriskiui mastau padovanoti "ekstremalaus vairavimo kursus"(cia ne LT)

zodziu gales sau spausti kad ir iki 200km/h ar daugiau, specialioje lenktyniu trasoje (beje gana zinomoje, kurioje kasmet tarptautines lenktynes vyksta)

3 ratai su porsche
3 ratai lamborghini
ir 3 su ferrari

kaip jam tokiam, kuris viska turi ir kuriam nieko nereikia ir kuriam nusibodo kaip as nuolat burbuliuoju, kad vaziuoja per greitai ir kad jis ne F. Alonso...

labai noreciau suzinoti, ka mano vyrai??? man atrodo lyg ir visai nieko dovana, bet ar jam patiks...
Atsakyti
Manau turėtų patikti.
Atsakyti