Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanoti Tėčiui Kalėdų proga?

QUOTE(Chippie @ 2009 12 12, 00:48)
Savo vyriskiui mastau padovanoti "ekstremalaus vairavimo kursus"(cia ne LT)

zodziu gales sau spausti kad ir iki 200km/h ar daugiau, specialioje lenktyniu trasoje (beje gana zinomoje, kurioje kasmet tarptautines lenktynes vyksta)

3 ratai su porsche
3 ratai lamborghini
ir 3 su ferrari

kaip jam tokiam, kuris viska turi ir kuriam nieko nereikia ir kuriam nusibodo kaip as nuolat burbuliuoju, kad vaziuoja per greitai ir kad jis ne F. Alonso...

labai noreciau suzinoti, ka mano vyrai??? man atrodo lyg ir visai nieko dovana, bet ar jam patiks...




Tokia dovanele tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Aš pvz iš žmonos norėčiau gauti dovanų jos rankomis numegztą megztinį...mmm blush2.gif
Atsakyti
ranku darbas gal ir nieko
silumos meiles artumo atspindis turi buti
Atsakyti
Teciui galima dovanoti chalata, prozektoriu, kompasa, asmenini sauksta arbatai maisyti ar sriubai virti, skrynia visokiems niekams susideti, knyga, gera kamsciatrauki, koki modeliuka idomu, kuri ten reik surinkti paciam (buna vyrai megsta tokius rankdarbius..), kompakta muzikos kokia megsta, parkeri, sratinuka su imontuotu antspautu (anais metais vyrui dovanojau toki), gera ranku krema (vyrai kartais uzmirsta pirstines nesioti, arba daug darbu lauke dirba ir sugrumba rankos...), nesiojama dulkiu siurbliuka (cia siaip idomus praktiskas daiktas).

Ar nors kam pagelbejau? rolleyes.gif

Tik man paciai neikas is situ punktu jau nebetinka, gal turite dar ideju ? m? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fitimiti @ 2009 12 22, 16:11)
Teciui galima dovanoti chalata,

mano tėtis pernai kiek sutrikęs buvo, kai išpakavęs dovaną chalatą rado, tai jau taip mintyse nurašiau - kad VĖL nepataikiau. bet laikas parodė, kad nenuėjo perniek dovanėlė, nešioja dabar labai noriai smile.gif


Atsakyti
Gal tiesiog nesitikejo smile.gif
Musu seimoj ir giminej kai buvo uzejes chalatu bumas, tai zinau visi labai dziaugesi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fitimiti @ 2009 12 22, 23:33)
Gal tiesiog nesitikejo smile.gif

Man regis, iš pradžių jam ta dovana pasirodė "kiek moteriška" smile.gif

Dėl idėjų: mano manymu, puiki dovana - mėgiamo žurnalo prenumerata.
Nors pati su šia idėja pernai buvau pakliuvusi į totaliai absurdišką situaciją doh.gif Prieš mėnesį apklausinėjau visus vyriškos lyties pažįstamus apie jų skonį, konsultavausi su mama, šiaip ne taip išrinkau mano akimis solidų, rimtą, bet įdomų žurnalą, užsakiau, pervedimus padariau, atsispausdinau prenumeratos lapelį, supakavau, pakišau po egle, tėtis šitai radęs palingavo pritariamai galva smile.gif Po poros savaičių, belaukiant pirmojo numerio, atlekia atskrieja žinia - žurnalo leidyba nutraukiama doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as ir neisivaizduoju ka dovanoti, g.gif g.gif g.gif g.gif Cia viska perskaiciau tai mano teciui niekas netinka,nes jis zmogus viska turintis... verysad.gif Gal zinot ka nors gero tokiam zmogui? ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
As tai savo brangiausiam jau nupirkau Kaledu proga sidabrini zieda su brilijantu manau jam patiks nes megsta mano brangusis labai puostis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(java mata @ 2011 12 19, 20:14)
As tai savo brangiausiam jau nupirkau Kaledu proga sidabrini zieda su brilijantu manau jam patiks nes megsta mano brangusis labai puostis biggrin.gif

tikru briliantu įdeda tiki balta auksa,laaaaabai retai i geltona, smile.gif o kad briliantas idetas i sidabrini zieda tai pirma kart girdžiu doh.gif
Atsakyti
galiu pasakyti viena, vyrams geriausia dovana yra praktiska dovana ir atsizvelkit i vyro pomegius, patinka zvcejyba - dovanu kuponas zveju parduotuvej, patinka automobiliai - galima uzvalkalus sedynems, svarbu kad nebutu daiktas kuri pasidesi spintoj ar stalciuj. Bet tai cia klausia apie dovana teciui, savo tevui padovanojau skrydi parasparniu, reikia ispudziu biski senatvei biggrin.gif beto jis nera materialistas. Eikit i Akropoli arba i dovana.lt ir rasi begale originaliu pasiulymu
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 12 04, 14:13)
manau,kad pati geriausia dovana is paauglio tevams - iteikti noru korteliu pluosteli  biggrin.gif  pvz, be eiles isplausiu indus, sutavrkysiu namus, ir t.t. galima prirasyti tai,ka dalijates visi - kad uz ji padarysi be eiles, arba ko paprastai neprivalai daryti - pvz, mociutei dvi lysves vasara nuravesi  biggrin.gif
kai nores ka panaudoti is tu noru - iteiks kortele ir privalesi daryti  biggrin.gif
va cia tai tikra dovana tevams  biggrin.gif  ir nepirkta uz ju pinigus  biggrin.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti