Įkraunama...
Įkraunama...

Kugelis


1 temai užsidarius, prašome apie kugelį toliau diskutuoti šitoje temoje. Senoji tema prieinama čia:

1 tema

Gardaus kugelio!
Atsakyti
Ačiū,bea 4u.gif

Labai norėčiau,kad kas pasidalintų patirtim kaip gaunasi kugelis su moliūgu,recepttukų kokių išbandytų.Ir dar-kaip kepti viduje su faršu?Faršąreik dėt apkepintą ar žalią g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2009 11 27, 18:50)
Ačiū,bea 4u.gif

Labai norėčiau,kad kas pasidalintų patirtim kaip gaunasi kugelis su moliūgu,recepttukų kokių išbandytų.Ir dar-kaip kepti viduje su faršu?Faršąreik dėt apkepintą ar žalią g.gif

Naminė 4u.gif - esu kepusi kugelį su moliūgu,bet aš,dėjau į jį dar ir varškės.
Dar labai man derėjo prie varškės peletrūnas.
Bulvių tarkius aš,plikinau pienu,moliūgą maišiau su kiaušiniuu.Viską sluoksniavau
Viršutinis sluoksnis buvo bulvių tarkių. Viršų,kaip visad aš apdedu sviesto gabaliukais jis man gražiai gelsvai apkepa.
Antra,kugelį su faršu aš jį apkepu ir dedu nemažą sluoksnį svogūnų,kuriuos žalius sumaišau su grietine.
Gal kitos forumietes turės kitoių varijantų.Skanaus kugelio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif ar deti kiausini ar ne? ka jis duoda kugeliui? smile.gif
Atsakyti
as tai nededu kiausinio schmoll.gif nemanau,kad jis reikalingas..
Atsakyti
kEPIAU IR AŠ PAGALIAU KŪGELĮ blush2.gif . Mano MV labai nemėgsta bulvinių lietuviškų patiekalų, bet.. pagyrė ir paprašė pakartoti, man tai didžiausias įvertinimas. biggrin.gif

Į tarkius įdėjau kiaušinį, puse st. grietinė, pusė st. verdančio pienuko, keptų svogūnų, lašinukų ir kumpio. Ant viršaus padėjau sviestuko.

Ačiu mergaitėms už patarimus 4u.gif
Atsakyti
tos, kurios kepat su kiaulės koja, dedat virtą kaulės koją, ar žalią? g.gif
Jei žalią, tai kaip tą koją apdorojat? į kiek dalių supjaustot? g.gif
Kojos su odele parduodamos, tai nulupat odą? g.gif ir su kaulais dedat ? blush2.gif

atsiprašau, iš manęs ne kokia virėja tai ir klausimai tokie blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 11 29, 23:58)
tos, kurios kepat su kiaulės koja, dedat virtą kaulės koją, ar žalią?  g.gif
Jei žalią, tai kaip tą koją apdorojat? į kiek dalių supjaustot?  g.gif
Kojos su odele parduodamos, tai nulupat odą?  g.gif  ir su kaulais dedat ? blush2.gif

atsiprašau, iš manęs ne kokia virėja tai ir klausimai tokie  blush2.gif

I kugeli kiaules kojas geriau deti virtas, jos ilgai verda,todel kugelyje nespes issitroskinti,bent jau gerai apvirti reikia.O dedasi jos su oda biggrin.gif ,tik reikia gerai isvalyti tarpupirscius,apskusti arba pasvilinti virs dujines plaukelius.Paskui priklausomai nuo kugelio storio gali jas pasmulkinti arba deti cielas.Skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Bulvių kugelis su rūkyta kiaulės galva
reikia bulvių,
rūkytos kiaulės galvos,
pora kiaušinių,sviesto arba aliejaus,
stiklinė pieno,,morka svogūnas,
lauro lapelių
Sukapotą išmirkyta kiaulės galvą,nuplauname dėti į puodą ir virti su daržovėmis,bei lauro lapais.,kol mėsa lengvai atsiskirs nuo kaulų.Atsiskyrusią mėsytę reikia supjaustyti gabaliukais.
Bulbių tarkius užplikyti karštu pienu,supilti sviestą,plaktus kiaušinius,pasūdyti ir gerai is maišyti.
Kepimo formą gerai istepti sviestuku supilti tarkius mesytę ir vėl sluoksniuoti.
Viršutinis sluoksnis tarkių.
Kepti 45min.
Retsykiais palaistyti sviestuku.
Tiekti galima su grietine.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2009 11 27, 18:50)
Ačiū,bea 4u.gif

Labai norėčiau,kad kas pasidalintų patirtim kaip gaunasi kugelis su moliūgu,recepttukų kokių išbandytų.Ir dar-kaip kepti viduje su faršu?Faršąreik dėt apkepintą ar žalią g.gif

As dedu zalia.Sluoksnis teslos,tada sluoksnis farso su prieskoniais ir ant virsaus teslos (zodziu farsas per viduri) 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmaamliv @ 2009 11 29, 13:49)
sveikos 4u.gif  ar deti kiausini ar ne? ka jis duoda kugeliui? smile.gif

As dedu,nezinau ka duoda blush2.gif ,bet mano mociute dedavo,mama deda ir as is inercijos dedu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2009 11 30, 09:56)
As dedu zalia.Sluoksnis teslos,tada sluoksnis farso su prieskoniais ir ant virsaus teslos (zodziu farsas per viduri)

Taigi tarkių masė skysta,tai tas faršas neprasmenga g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2009 11 30, 16:17)
Taigi tarkių masė skysta,tai tas faršas neprasmenga g.gif

tikrai neprasmenga,labai skaniai gaunasi thumbup.gif ,esu jau nekarta kepus ir seimyna labai skaniai valgo thumbup.gif
Atsakyti