Įkraunama...
Įkraunama...

Kugelis

[quote=Nasty Fairy,2009 12 04, 15:51]
As paskaicius sios temos pagaliau supratau, kaip iskepti skanu kugeli blush2.gif
Paskutini syki kepiau taip:
[i]
Nasty Fairy 4u.gif drinks_cheers.gif ,kad tavo skanus kugelis 4u.gif
Šaunuolė 4u.gif
Aš,čia dar nuo savęs.
kugelis yra sunkus maistas,sunkiai virškinamas,,todėl jį reikia būtinai plikinti.
Plikintas jis yra puresnis ir sveikesnis.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 12 04, 16:01)
Nasty Fairy 4u.gif  drinks_cheers.gif  ,kad tavo skanus kugelis 4u.gif
Šaunuolė 4u.gif
Aš,čia dar nuo savęs.
kugelis yra sunkus maistas,sunkiai virškinamas,,todėl  jį reikia būtinai plikinti.
Plikintas jis yra puresnis ir sveikesnis.

Tai vat sios temos deka ir iskepiau toki blush2.gif

Aga verdanti pienuka piliau, tai liuks thumbup.gif Tikrai purus gavosi bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki,o gal kas bandet kept kugeli is virtu bulviu ir viduje su vistienos ar kiaulienos mesa??????Jai kas taip darot gal receptuka galima butu????
Atsakyti
QUOTE(lapute32 @ 2009 12 01, 16:12)
galit i farsa biski vandenuko ipilt,ziurint koks farsas.as tai kiaulienos perku.ir tokius kaip kotletukus delne padarau ir sudedu viena salia kito ant to tarkio,kad gautusi vientisa farso mase.nezinau kaip kitaip,aiskiau papasakot blush2.gif

Kepiau sekmadienį,skanus gavosi,tik jau kitam kartui žinosiu,kad mėsos mažiau dėt reikia biggrin.gif ir manau,kad faršą reik trupint.Kepiau 40-45 min.O kiek Jūs kepat?
Atsakyti
aš irgi pilu virintą vandenį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2009 12 07, 21:28)
Kepiau sekmadienį,skanus gavosi,tik jau kitam kartui žinosiu,kad mėsos mažiau dėt reikia biggrin.gif ir manau,kad faršą reik trupint.Kepiau 40-45 min.O kiek Jūs kepat?

smagu girdet kad patiko.taip farsa galima det kaip jum iseina mirksiukas.gif .o as kepu kazkur valanda,na priklauso nuo kiekio smile.gif
Atsakyti
Vakar, antrąkart kepiau kugelį pagal Bea patarimą į tarkius dėti grietinės + kiaušinis, druska, pipiriukai, svogūnas. Gavosi - super! Tik šįkart paeksperimentavau įdėdama varkės, tai dar skaniau thumbup.gif nuo šiol tokį tik ir kepsiu, mums labai patiko rolleyes.gif
Atsakyti
AS ka tik pasoviau kugeli su farsu kepti. Farsa dejau gabaliukais ir pamaisiau, kai kur jis trupinukais atskilo (kiausinio i farsa nedejau), plikiau pienu, stikline bulviu skyscio nupyliau, pabijojau, kad bus per skysta. Po valandos trauksiu, ragausiu. Beje, kepu stikliniame troskiniu inde, dangcio nedejau, nes noriu, kad apskrustu. O jus dedat dangti, jei tokiam inde kepat? unsure.gif
Atsakyti
as dangcio nededu, nes megztu, kad kugelis butu apskrudes essen.gif
Atsakyti
QUOTE(miskinuke16 @ 2010 01 24, 23:21)
as dangcio nededu, nes megztu, kad kugelis butu apskrudes essen.gif

kugelis skaniausias tik apskrudes thumbup.gif
Atsakyti
Aš kūgelį kepu taip:
Tarkius truputy nuvarvinu nuplikau verdančiu pienu, kiaušinio nededu nes man kietumo duoda g.gif tada supilu keptuvėj apkeptus spirgučius su svogūnu ir virta vištiena (išvirta,supjaustyta gabaliukais ir pakepta kartu su spirgučiais) ir pašaunu į orkaitę.
Mėgstu kad viršus apskrustų tai net nemastau pridengti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2009 12 05, 11:54)
Sveiki,o gal kas bandet kept kugeli is virtu bulviu ir viduje su vistienos ar kiaulienos mesa??????Jai kas taip darot gal receptuka galima butu????


Iš virtų bulvių, manyčiau, bus jau ne kugelis, o apkepas g.gif
Atsakyti