Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame namus Kalėdoms

Kaip jum tokios eglės? biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Nauja mada tskant biggrin.gif
Atsakyti
a ko tada dovanėlės ne palubėj? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rolanda @ 2009 12 04, 22:51)
sveiki, o kokia tešlą darai ir kaip šiuos kepinius papuoši. Aš taip pat noriu pasidaryti. Dėkui.


Sveika,
pats receptas: kalediniai meduoliai
1 kg miltų, 500g medaus, 300g cukraus, 200g sviesto, 100g kakavos, 4 kiaušiniai, 2 šaukštai sodos, po šaukštelį maltų gvazdikėlių, cinamono, citrinos žieveles, druskos
Glajus 250g cukraus pudros, 1 kiaušinio baltymas, šaukštas citrinų sulčių
gamyba;
cukrų, medų, sviesta į puodą ir ištirpinti viską viską, kol bus tirpu ir palikti iki kol bus vos šilta ir kad vėl nesukietėtų
kitame inde sumaišyti miltus, soda, prieskonius, žievelę, keturis kiaušinius, kakavą. supilti ta atšalusią medaus-cukraus-sviesto masę ir minkyti, jei reikia pridėti dar miltu, kol bus pakankamai kieta. kočioti ir statyti sienas ir t.t. kepti 220laipsniuose 10min.
iškeptus atvėsinti, paimti daug irisu sudėti į bliudeli, bliudeli i bliudeli su vandenėliu ir tą vandenį užvirti, irisiukus ištirpdinti ir jais tada lipdyti atvėsusias sienas, stogą ir viską ką sugalvosi, dar galima i pagalba pasikviesti dantų krapštukų.
kai viskas išdžius atvės pasidaryti ta glajų ir pagal fantaziją užpilti kur norisi (tik labai gerai išplakti reikia)
namelio pabaiga
Nezinau, gal cia per daug prirasiau ir mane pratrins, o gal man pasiseks smile.gif
Skanaus
Atsakyti
nu pagalvot gražu, bet kaip išlankstyt tigriuką, ir dar jį papuošt lemputėm,kad gražu būtų, nežinau biggrin.gif

As tai iskerpu su dukrele nupiesta norima paveiksleli (kaip trafareta) ir si lipnia juostele priklijuojam prie lango, o langa papuosiam lemputemis, graziai atrodo smile.gif
Gaila nuotrauku neturim. Vienais metais buvom padare (iskirpe) didziuli kaledini miesta is balto popieriaus su namais seniu besmegeniu eglute, sokanciais vaikais, kaledu seneliu snsigemis. Visi labai gyre, pas mus name labai langai dideli salone, tai tikrai ispudingai atrode, ant palanges dar elektrines zvakides ijungem, o aplink langus lemputes. smile.gif
Panasiai buvau langa papuosus pas savo kriksto dukra kambary(kai dar savo neturejau) bute. O ju langas buvo tiesiai i mokyklos ir darzelio kiema, tai visos aukletojos labai gyre sesei, gad graziai sugalvojom ir siaip daug kas demesi atkreipia. O dabar jau keli metai vaiku darzelio langus panasiai puosia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fraise @ 2009 12 05, 21:23)
Ir nepasakyčiau, kad labai man čia gražu po teisybei. Gal tik pripratimo reik?  g.gif


Tai zinoma, kad reiktu priprasti, bet na nezinau, as pati tokios apverstos egles tai nenoreciau schmoll.gif netgi dovanos nesiziuri po tokia egle kai apacia smaila doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Black&White @ 2009 12 05, 22:06)
Tai zinoma, kad reiktu priprasti, bet na nezinau, as pati tokios apverstos egles tai nenoreciau  schmoll.gif netgi dovanos nesiziuri po tokia egle kai apacia smaila  doh.gif

Įdomu ką svečiai užėję pagalvotų lotuliukas.gif
Matomai mudvi ne prie mados tskant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2009 12 05, 22:39)
gal galima būtų sužinot iš ko darėt seni tą nuostabų? smile.gif


Į tokį maišą, kur buvo suvyniotas televizorius naujas kai pirkom, prikišau sintepono (kur į baldus deda) ir atitinkamose vietose priveržiau su siūlu, kad estetiškiau atrodytų ax.gif tada iš popieriaus padariau nosytę ir prilipinau. Veiduką ir sagas padariau su guašu. O tą kepurytę, tai kažkur tėtis rado ir davė ;D
Tai tiek smile.gif

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

O tos eglutės, kur ant lubų pritvirtintos, man asmeniškai labai gražu ;DD
Kažkuriais metais dar mokykloje, kai reikėdavo puošti klases, atsimenu, kad vienas kabinetas taip buvo papuoštas. Ant lubų buvo pritvirtina ta eglutė ir dovanos, o prie grindų ant sienos priklijuotos žvaigždutės ;D ir tą klasę pavadino "Žiema aukštyn kojom" bigsmile.gif ,nes tais metais nebuvo sniego ir tik biški pasnigo per Kalėdas.
Bet vaizdas tai buvo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desire*~>: 06 gruodžio 2009 - 11:23
QUOTE(Fraise @ 2009 12 05, 20:12)


Nauja mada tskant  biggrin.gif



Jau nenauja, pernai akropolio maximoje taip buvo.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rolanda @ 2009 12 06, 00:37)
ačiū labai už receptą


KALĖDINIŲ SALDUMYNŲ tema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maištautoja @ 2009 12 06, 11:46)
Jau nenauja, pernai akropolio maximoje taip buvo..  rolleyes.gif


Ir šiemet Klaipėdos Akropolio Maxima taip papuošta bigsmile.gif
Atsakyti
labai orginalu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Egle is skardiniu atrodo nerealiai thumbup.gif
Atsakyti