Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame namus Kalėdoms

tomulike, labai graziai atrodo papuosimas is dziovintu apelsinu thumbup.gif
idomu butu suzonoti, kaip juos taip graziai sudziovinti ? ar paprastai kambario temperaturoje issdziusta , ar orkaiteje ? 4u.gif aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodauoga: 07 gruodžio 2009 - 15:09
QUOTE(juodauoga @ 2009 12 07, 16:08)
tomulike, labai graziai atrodo papuosimas is dziovintu apelsinu thumbup.gif
idomu butu suzonoti, kaip juos taip graziai sudziovinti ? ar paprastai kambario temperaturoje issdziusta , ar orkaiteje ? 4u.gif  aciu smile.gif

kadangi mes gyvename nuosavame name tai džioviname juos ant pečiaus ax.gif paprastai supjaustyti ir padeti, tik biski juos pavartyti reikia, taip po 2-3 dienų jau galima naudot smile.gif o šiaip kai dar gyvenom bute, tai ant radijatoriu dėdavom thumbup.gif
Atsakyti
[quote=tomulike,2009 12 07, 03:31]
Sveikos 4u.gif
As visada vis skaitydavau ir skaitydavau ta mamyciu foruma, bet tik sendien sugalvojau kad ir paciai reiketu prisiregistruoti wink.gif labai grazus jusu visu darbeliai, saunuoles thumbup.gif
na kai as paskaitinesiu kaip ideti foto cia, tai ir as ikelsiu namu papuosima Kalėdoms


super gražu, nerealu, neturiu žodžiu kaip dar pagirti thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Savo žinutės neberadau lotuliukas.gif
Tai pasikartosiu, tomulike, jūsų darbelis tikras grožis wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 12 04, 16:28)
Man tai tie dziovinti vaisiai nekaip atrodo...  g.gif  Tokia kaip apmetyta eglute  ax.gif  Nors kvepeti turetu gerai  thumbup.gif

Arba as praradus visiskai uosle ar nebezinau...Ar jums tikrai kvepia tie dziovinti apelsinai?? doh.gif nu yra gal siek tiek, bet kad jau kvepetu labiausiai, nu nekvepia jie!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 07 gruodžio 2009 - 17:58
man ir nekvepia sad.gif ir dar visada kažkaip negražiai sudžiūva - sakyčiau greičiau net supelyja...
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 12 07, 17:57)
Arba as praradus visiskai uosle ar nebezinau...Ar jums tikrai kvepia tie dziovinti apelsinai??  doh.gif  nu yra gal siek tiek, bet kad jau kvepetu labiausiai, nu nekvepia jie!

Nekvepia, tikrai nekvepia.. Tačiau džiovinau daugiau dekoratyviniais tikslais, tad nėra gaila. smile.gif


QUOTE(Retisa @ 2009 12 07, 18:55)
man ir nekvepia sad.gif ir dar visada kažkaip negražiai sudžiūva - sakyčiau greičiau net supelyja...

Gal permirkusius ant radiatoriaus dedat? Jei taip, nusausinkit prieš džiovindama. Šiaip tikrai gražiai sudžiūva ir be orkaitės pagalbos, ant radiatoriaus, tik nereikia jų ką tik supjaustytų varvančių dėt ten. 4u.gif Aš su popieriniais rankšluosčiais sausinau, tada tiesiau sviestinį popierių (kad nepriliptų) ant radiatorių ir džiovinau. smile.gif
Atsakyti
Tomulike, kokia grazi tavo apelsinine eglute, labai dailiai atrodo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2009 11 30, 16:02)
aš va dar prisiminiau...pernai kepiau ir šiemet kepsiu.  GINGERBREAD  kepinukus.  Čia tie meduoliai,namukai.  tai galima iškepti ir visą miestelį pastatyti,ir graži dekoracija ir paskui suvalgyti galima.

http://images.google...u...oq=&start=0

O kur Vilniuje formeles "vyruka" tas galima nupirkti?
Atsakyti
QUOTE(tomulike @ 2009 12 07, 02:31)


woooooooowww.... kaip man patinka tokie originalūs papuošimai wub.gif super thumbup.gif

o čia mano instaliacija lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
vaje, akvilyte, na beprotiškai, fantastiškai gražu... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 12 07, 21:16)
woooooooowww.... kaip man patinka tokie originalūs papuošimai  wub.gif  super  thumbup.gif

o čia mano instaliacija  lotuliukas.gif



Labai grazu ir kruopstu,tiek snaiguciu ir prikarpyt tikriausia nemazai laiko uzima? g.gif 4u.gif
Atsakyti