Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame namus Kalėdoms

QUOTE(isabelaa @ 2010 11 10, 11:20)
bandysiu i maza lipalo buteliuka pro gala idurti adata su jau ivertu siulu , ir tada jau su teptu siulu sukti.  kazkur skaiciau .
dar niekur nerandu mazu balioneliu  visur dideli  , na tie normalus arba visokie pailgi

as taip visa laika darau gaunasi gerai ,o kliju nei per daug ,nei per mazai ,naudoju ,ne lipala ,o klijus ,buna tokiuose nedideliuose buteliukuose
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 11 10, 11:14)
o man  nesigavo tie burbulai  unsure.gif  pirmiausia tai prilipo prie baliono, poto kaip vistik atkrapsciau ji susprogdinau, tai tie siulai liko visi aptraukti  lipalo plevele taip ir gavosi rutulys is lipalo pleveles    g.gif
zinoma as pirmiausia apsukau siula o poto visa aptepiau lipalu.

Aš darau taip: į dubenėlį įsipilu lipalo, truputį praskiedžiu vandeniu ir merkiu siūlą į tą skystį ir vynioju. Taip rankomis susigręžia klijų perteklius ir neišsitepa smarkiai balionas. Palieku džiūti per naktį. Tada atsargiai dar pripūstą balioną atlipinu nuo siūlų, kad nesusigadintų forma ir tada jau sprogdinu. Jei kur liko lipalo plėvelė, apkarpau ją manikiūrinėmis žirklutėmis mirksiukas.gif
Atsakyti
idomiai skamba ideja su balionais,sakykit kokias siulais viniojat?
Atsakyti
Paprastais mezgimo siūlais 4u.gif
Atsakyti
labas, mergaitės 4u.gif
aš irgi ketinu daryti siūlinius burbulus, jau nusipirkau mažų balionų (parduotuvėje "viskas po 4 Lt", mažiuliukai tokie, skirti vandeniui įpilti, tai pipučiau kelis, kaip tik gaunasi eglutės žaisliuko dydžio). Po to galvoju žaisliukus apipurkšti mašininiais dažais, sidabriniais ar auksiniais bigsmile.gif

QUOTE(Princese_Leja @ 2010 11 10, 20:23)
Aš darau taip: į dubenėlį įsipilu lipalo, truputį praskiedžiu vandeniu ir merkiu siūlą į tą skystį ir vynioju. Taip rankomis susigręžia klijų perteklius ir neišsitepa smarkiai balionas. Palieku džiūti per naktį. Tada atsargiai dar pripūstą balioną atlipinu nuo siūlų, kad nesusigadintų forma ir tada jau sprogdinu. Jei kur liko lipalo plėvelė, apkarpau ją manikiūrinėmis žirklutėmis mirksiukas.gif

aš tai dariau taip: pripūstą balioną patepiau alyva ar aliejumi, žodžiu, riebalais, kad siūlas nepriliptų prie baliono. Po to į lipalo klijų buteliuką įpyliau vandens, kad atsiskiestų klijai, tada paėmiau siūlą, įsivėriau adatą ir pradūriau klijų buteliuką skersai. Tuomet trauki siūlą per tą klijų buteliuką ir vynioji ant baliono. Šitokiu būdu klijais siūlas susitepa, bet visas perteklius lieka buteliuke. Aišku, siūlai turėtų būti tvirtesni, geriausia medvilniai. Aš naudojau "iriso" tipo. Palikau džiūti gana ilgai, gal dvi paras, nes jei siūlas bus neišdžiūvęs pilnai, tie rutuliai deformuosis. Bet gal kur netoli radiatoriaus ir greičiau išdžiūtųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelia @ 2010 11 06, 15:36)
As pernai sukau galva ties tuo paciu klausimu, o paskui kazkur radau minti pasinaudoti kaspinais ir liuks gavosi  thumbup.gif
T.y. paemiau grazia juosta -derancia prie vainiko spalvos - plati raudona pas mane buvo, paauksuota- padalinau ja i 3 dalis, pries tai pasimatavus ir uzrisau kiekviena dali vainikui is virsaus, ir abieju sonu.. Pakabinau vainika ant duru, o tas 3 juostas pro duru sonus ir virsu perneriau, surinkau namu puseje ir uzrisau diiideli kaspina smile.gif Taip ir viduj grazu buvo, ne tik isorej.. Tikiuosi aiskiai surasiau?  ax.gif

pabandyk uz akutes pakabinti mirksiukas.gif pas mus gaunasi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(addicted @ 2010 11 01, 15:45)
Cia is aktualios H&M Home reklamos

Patiko ideja eglute papuost:pukuoti bumbulai ir it juvelyriniai papuosalai.
Po eglute graziai ziurisi toks kilimelis ir saugo grindis

http://i81.photobuck...dos/schmuck.jpg

pas mus namai pilni vaiku tai stengiames labai nenukrypt nuo tradiciju, angeliuku seniuku, metiniu saldainiu ir mandarinu...
Papildyta:
QUOTE(driulia @ 2010 10 31, 21:04)
Turiu visa kruva is vaikyste tarybiniu zaisliuku.Kai kurie net senesni uz mane blush2.gif
Bet kaskart juos istraukus uzplusta silti vaikystes prisiminimai..... Manau, tai nepakartojama.

O mes su vaikais kas met perkam bent po kelis naujus stiklinius zaisliukus, senoviniai like tik tevu namuose mirksiukas.gif jie nuostabus. Norfoj uztikom pernai stikliniu zaisliuku primenancius senus laikus, besmebeniai, konkoreziai, burbulai, snieguoles... negalejau pro sali praeiti blush2.gif teko nusipirkti tongue.gif
Papildyta:
skaitinejau skaitinejau, radau nustabiu ideju, dabar reik pasiraitoti rankoves ir kibti i darbuka biggrin.gif galvoju, kad dar reikes is rudos vilnos nuvelti mazu suvenyru kaip Kalediniai meduoliukai, juos dovanosiu aukojantiems pinigelius asocialiu tevu vaikams smile.gif mes jiems kas met perkam dovaneles smile.gif bent vienas geras darbas 4u.gif
kai padarysiu nuotraukeles idesiu kad ir jus pasiziuretumet kaip gavosi blush2.gif
Atsakyti
Nu labai idomu, noreciau ir as pabandyti, tik mamyciu noreciau pateirauti, gal kuri kokia nuotraukyte turit su tais balionais...
Atsakyti
QUOTE(Kaprizinga. @ 2010 11 07, 14:35)
user posted image

Kaip pasigaminti čia  smile.gif

Ir čia yra visokių grožybių taip pat receptai, burtai..  drinks_cheers.gif

Sveikutes merginos,
Labai noriu pasidaryti sias snaiges, tik niekur nerandu pirkti tokio kaip parodyta irankio, gal jus pirkote ir zinote kur rasti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inga325 @ 2010 11 14, 19:23)
Nu labai idomu, noreciau ir as pabandyti, tik mamyciu noreciau pateirauti, gal kuri kokia nuotraukyte turit su tais balionais...

esu maciusi bet nuotraukytes neturiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2010 11 15, 00:30)
Sveikutes merginos,
Labai noriu pasidaryti sias snaiges, tik niekur nerandu pirkti tokio kaip parodyta irankio, gal jus pirkote ir zinote kur rasti?  4u.gif

as vargau ant storo virbalo...
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2010 11 15, 15:58)
as vargau ant storo virbalo...

Aisku, dekui. Pabandysiu gal su auskaru verimui suspaudimo replem...gal pavyks...
O cia dar vienas linkas, labai grazus ranku darbo bubulai wub.gif
http://www.auksarank...ama-kamuoliukas
Atsakyti
[QUOTE]
aš pabandžiau snaigę daryti su užkišamu plaukų segtuku. Kaip ir gavosi smile.gif
Atsakyti