Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame namus Kalėdoms

Prašom pasirodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Princese_Leja @ 2010 11 10, 21:53)
Paprastais mezgimo siūlais 4u.gif

Negražiai gavosi su mezgimo siūlais ax.gif ...manau dailiausiai gaunasi su nėrimo siūlais... smile.gif Labai puiki tema belaukiant Kalėdų... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2010 11 15, 16:40)

O cia dar vienas linkas, labai grazus ranku darbo bubulai  wub.gif
http://www.auksarank...ama-kamuoliukas

bigsmile.gif jau koooks grozis!!!! wub.gif net issiziojau lotuliukas.gif
Aciu mamytes uz grazias idejas!
Atsakyti
QUOTE(Bleira @ 2010 11 15, 23:33)
Negražiai gavosi su mezgimo siūlais ax.gif ...manau dailiausiai gaunasi su nėrimo siūlais... smile.gif Labai puiki tema belaukiant Kalėdų... bigsmile.gif

Kažkur šioje temoje yra mano pačios daryti burbulai pakabinti ant šviestuvo is baltų mezgimo siūlų. Tikrai gražiai man gavosi. Nebent emei gal kokius labai pūkuotus. Aš ėmiau paprasčiausius už 3,5 Lt iš maximos.

Paskutinė nuoroda su kusudama burbulu irgi jau buvo šioje temoje, todėl akivaizdu, kad neatidžiai skaitote mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Princese_Leja @ 2010 10 12, 18:38)
Cia gaminau is siulu ismirkytu lipale ant balionu
user posted image

Atsakyti
Kaip viskas gražu.. wub.gif
Aš ir jau spurdu, kaip laukiu Švenčių.. user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bleira @ 2010 11 16, 01:33)
Negražiai gavosi su mezgimo siūlais ax.gif ...manau dailiausiai gaunasi su nėrimo siūlais... smile.gif Labai puiki tema belaukiant Kalėdų... bigsmile.gif

Pritariu. Nors pirkau nestorus, vistiek graziausiai su plonyciais.
Atsakyti
QUOTE(Princese_Leja @ 2010 11 16, 10:06)

labai grazu wub.gif
Atsakyti
[quote=Princese_Leja,2010 11 16, 09:17]
Kažkur šioje temoje yra mano pačios daryti burbulai pakabinti ant šviestuvo is baltų mezgimo siūlų. Tikrai gražiai man gavosi. Nebent emei gal kokius labai pūkuotus. Aš ėmiau paprasčiausius už 3,5 Lt iš maximos.

Aš irgi pirkau pigučius siūlus iš "Maximos" blush2.gif bet taip jau prastai gavosi...matai aš dariau mažesnius ir daugiau siūlų vyniojau schmoll.gif O dabar nusižiūrėjau nuo tavęs blush2.gif ( beje tavo burbulai puikūs wub.gif 4u.gif ) prisipūčiau didesnius balionus ir užvyniojau mažiau siūlų...taigi laukiu rezultatų mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
verysad.gif Sveikos mamytes, turbūt kažkia dariau ne taip su tais burbulais. negražiai gavosi su mezgimo siūlais, kol buvo šlapi siūlai viskas laikėsi. kai pradėjo džiūti mano siūlai tokie laisvi pasidarė, deformuoti unsure.gif
Atsakyti
[quote=Princese_Leja,2010 11 16, 10:06]

NEĮSIŽEISK, BET MANO AKIMIS DARBO DAUG, O REZULTATAS ŠIAIPSAU : schmoll.gif
GAL, KAD JŲ BŪTŲ GEROKAI DAUGIAU g.gif
Atsakyti
pasiskaiciau ir as cia viskoiu ideju radau 4u.gif
gerai neatsimenu ar is sitos temos, bet va buvo tokios eglutes
user posted image

o cia tai ant duru kambario kabinsiu ax.gif
user posted image
Atsakyti