Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Pirkau šiandien pudrą Kristianoje, ir galvojau tikrai imsiu ir skystos pudros šepetėlį, bet eilinį katą neapsisprendžiau, kuris geriausias. Visi švelnūs, kaina panaši, firmos lyg ir patikimos. Ech.. kaip man sunku apsispręsti... Konsultantė siūlė Smashbox, Dior ir Lancome g.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2009 11 30, 19:27)
Pirkau šiandien pudrą Kristianoje, ir galvojau tikrai imsiu ir skystos pudros šepetėlį, bet eilinį katą neapsisprendžiau, kuris geriausias. Visi švelnūs, kaina panaši, firmos lyg ir patikimos. Ech.. kaip man sunku apsispręsti... Konsultantė siūlė Smashbox, Dior ir Lancome  g.gif

Is situ tryju as asmeniskai i pirma vieta statyciau Dior sepetelius poto Smashbox o jau poto Lancome.
Dior nuostabus sepeteliai. Ir ne viena kart girdejau kad Dior skystai pudrai sepetelis vienas is geriausiu.
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2009 11 30, 22:12)
Is situ tryju as asmeniskai i pirma vieta statyciau Dior sepetelius poto Smashbox o jau poto Lancome.
Dior nuostabus sepeteliai. Ir ne viena kart girdejau kad Dior skystai pudrai sepetelis vienas is geriausiu.


Turiu Dior ir pudrai skystai, ir birai ta dideli, bei pravedimam. Abu labai labai patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Koks sepetelis geriausias mineralinei pudrai?
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2009 11 30, 22:12)
Is situ tryju as asmeniskai i pirma vieta statyciau Dior sepetelius poto Smashbox o jau poto Lancome.
Dior nuostabus sepeteliai. Ir ne viena kart girdejau kad Dior skystai pudrai sepetelis vienas is geriausiu.

asmeniskai man, geriausias chanel sepetukas smile.gif
plaukeliai labai svelnus ir tikrai ju uztenka 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(fashion @ 2009 11 30, 23:57)
Koks sepetelis geriausias mineralinei pudrai?

ziurint kokia firma g.gif
bareescentuals pudrai rekomenduoja tik tos firmos ir sepetelius smile.gif
geriau pasiskirsto pudra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2009 11 30, 22:12)
Is situ tryju as asmeniskai i pirma vieta statyciau Dior sepetelius poto Smashbox o jau poto Lancome.
Dior nuostabus sepeteliai. Ir ne viena kart girdejau kad Dior skystai pudrai sepetelis vienas is geriausiu.

Konsultantė pateikė tokį eiliškumą: Smashbox, Dior, Lancome. g.gif

QUOTE(werda @ 2009 11 30, 22:26)
Turiu Dior  ir pudrai skystai, ir birai ta dideli, bei pravedimam. Abu labai labai patinka drinks_cheers.gif

Jau krypsta rankos link Dior'o lotuliukas.gif

QUOTE(vilmabu @ 2009 11 30, 23:58)
asmeniskai man, geriausias chanel sepetukas  smile.gif
plaukeliai labai svelnus ir tikrai ju uztenka 4u.gif

Hm.. Chanel ji man net nerodė g.gif Jų gal nėra Lietuvoje, o gal jie daug brangesni už Dior ir dėl to man nepasiūlė? (užlėkiau be makiažo, ne itin pasipuošus, tai suprantate.. lotuliukas.gif )
beja, o ar Chanel vienintelis jūsų bandytas, ar galbūt galite palyginti su kitais? (ir kokia kaina?)
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2009 11 30, 23:57)
Koks sepetelis geriausias mineralinei pudrai?


Is esmes tiktu bet koks pudros sepetelis - svarbu, kad nebutu labai kietas, tada graziau pasiskirstys. O siaip daugkas naudoja kabuki sepetelius - as asmeniskai naudoju Dior 'foundation' arba CoverFX pudros sepetelius. Kabuki turejau kelis, bet neipratau prie ju.... ax.gif Kazkada naudojau piugu paprasta svelnu pudros sepeteli - visi man gerai paima pudra ir gerai padengia. Manau jei turit koki pudrai sepeteli, tai bandykit su juo, jei nepatiks kaip dengia, pasiieskosit kito.

QUOTE(vilmabu @ 2009 12 01, 00:01)
ziurint kokia firma g.gif
bareescentuals pudrai rekomenduoja tik tos firmos ir sepetelius smile.gif
geriau pasiskirsto pudra smile.gif


BE rekomenduoja, bet nereiskia, kad jie geriausi tai pudrai wink.gif Man pvz BE sepeteliai per siurkstus yra ir tikrai nemalonus naudot. As mineraline tepu savais sepeteliais ir jokiu problemu nematau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 12 01, 00:32)
Is esmes tiktu bet koks pudros sepetelis - svarbu, kad nebutu labai kietas, tada graziau pasiskirstys. O siaip daugkas naudoja kabuki sepetelius - as asmeniskai naudoju Dior 'foundation' arba CoverFX pudros sepetelius. Kabuki turejau kelis, bet neipratau prie ju....  ax.gif Kazkada naudojau piugu paprasta svelnu pudros sepeteli - visi man gerai paima pudra ir gerai padengia. Manau jei turit koki pudrai sepeteli, tai bandykit su juo, jei nepatiks kaip dengia, pasiieskosit kito. 
BE rekomenduoja, bet nereiskia, kad jie geriausi tai pudrai wink.gif Man pvz BE sepeteliai per siurkstus yra ir tikrai nemalonus naudot. As mineraline tepu savais sepeteliais ir jokiu problemu nematau. 4u.gif


Aciu smile.gif
Atsakyti
ką manot apie šį MAC 224, skirta šešėliams? labai gundausi pirkti ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2009 12 01, 22:59)
ką manot apie šį MAC 224, skirta šešėliams? labai gundausi pirkti ax.gif user posted image


Na, blender'į tai pasiūlyčiau imt #217, jo šereliai standesni smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(innuendo @ 2009 12 02, 00:19)
Na, blender'į tai pasiūlyčiau imt #217, jo šereliai standesni smile.gif.

Pritariu. Turiu ir 217 ir 224. 224 naudoju ne pagal paskirti smile.gif o va 217 - stebuklas. Labai jis man patinka.
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2009 11 30, 19:27)
Pirkau šiandien pudrą Kristianoje, ir galvojau tikrai imsiu ir skystos pudros šepetėlį, bet eilinį katą neapsisprendžiau, kuris geriausias. Visi švelnūs, kaina panaši, firmos lyg ir patikimos. Ech.. kaip man sunku apsispręsti... Konsultantė siūlė Smashbox, Dior ir Lancome  g.gif

Pritariu v-i-k-ai, Dior sepetelis skystai pudrai tikrai labai geras drinks_cheers.gif Juo tiek riebesnes, tiek vandens konsistencijos pudros, kaip antai Shu Uemura ar Kanebo, uzsitepa lygiai, graziai, be ruozeliu. Smashbox sepetelio skystai pudrai nebandziau, bet Lancome yra vienas blogiausiu mano megintu sepeteliu doh.gif Visu pirma jis kiek per minkstas, o antra tepant pudra sepetelis tartum issiskirsto i kelias dalis, sulimpa, tad ir dazo nekaip schmoll.gif Tikrai nerekomenduoju.
Atsakyti