Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(F_A @ 2009 12 02, 12:00)
Pritariu v-i-k-ai, Dior sepetelis skystai pudrai tikrai labai geras drinks_cheers.gif  Juo tiek riebesnes, tiek vandens konsistencijos pudros, kaip antai Shu Uemura ar Kanebo, uzsitepa lygiai, graziai, be ruozeliu. Smashbox sepetelio skystai pudrai nebandziau, bet Lancome yra vienas blogiausiu mano megintu sepeteliu doh.gif  Visu pirma jis kiek per minkstas, o antra tepant pudra sepetelis tartum issiskirsto i kelias dalis, sulimpa, tad ir dazo nekaip schmoll.gif Tikrai nerekomenduoju.


Dabar naudoju Clarins eclat matt, ji tokia iš skystesnių, kaip supratau iš jūsų žinutės dio'ro šepetėlis turėtų tikti ax.gif
jį ganėtinai sunku apžiūrėti, keistas stendas Dior'o kristianoje, tie šepetėliai įtvirtinti taip, kad nepaimsi į rankas normaliai lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Tai cia stenduose, o tu paprasyk kad duotu i rankas paciupineti. Jie gi turi pardavimui. As vienakart paprasiau tai man vos ne visus sunese. biggrin.gif
Atsakyti
noreciau paprasyti jusu patarimo del speteliu seseliams, nelabai nusimanau juose, nes esu naudojusi paprastus, bet noretusi kokio geresnio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 12 03, 09:58)
noreciau paprasyti jusu patarimo del speteliu seseliams, nelabai nusimanau juose, nes esu naudojusi paprastus, bet noretusi kokio geresnio 4u.gif

Sena tema neistrinta, ten per 50 pislapiu mes tik ta ir darem kad snekejom apei geriausius sepetelius. Paskaitik. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2009 12 02, 21:00)
Tai cia stenduose, o tu paprasyk kad duotu i rankas paciupineti. Jie gi turi pardavimui. As vienakart paprasiau tai man vos ne visus sunese. biggrin.gif

taip taip paprasykit,nes stenduose ten juos gerai panos islupineja,nebutinai Dior smile.gif
Atsakyti
Ką gi, įsigijau Dior'o šepetėlį. Ačiū merginos už patarimus 4u.gif
Ryt išmėginsiu ax.gif

Kaip suprantu šį šepetėlį reikia plauti kas kart po panaudojimo ir norėjau paklausti merginų, kurios naudoja šepetėlius skystai pudrai kaip jūs darote, ar jį šlapia ir dedate į dėklą? atsiprašau, jei klausimas kvailas, bet jei kas gali, pakomentuokit kaip prižiūrite savo šepetėlį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2009 12 03, 18:43)
norėjau paklausti merginų, kurios naudoja šepetėlius skystai pudrai kaip jūs darote, ar jį šlapia ir dedate į dėklą? atsiprašau, jei klausimas kvailas, bet jei kas gali, pakomentuokit kaip prižiūrite savo šepetėlį  blush2.gif


As nenaudoju skystos pudros, bet galiu atsakyti - sepeteli reiketu isdziovint pries dedant i dekla, nes gali iki kitos dienos ir likt dregnas dekle.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 12 04, 00:20)
As nenaudoju skystos pudros, bet galiu atsakyti - sepeteli reiketu isdziovint pries dedant i dekla, nes gali iki kitos dienos ir likt dregnas dekle.


Tai taip jis liks šlapes, o paskui ir paplėkti gali. Reikia gerai išdžiovit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 12 03, 23:20)
nes gali iki kitos dienos ir likt dregnas dekle.


ir šiaip šilta, drėgna terpė - palanki grybelio bakterijoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 12 03, 23:20)
As nenaudoju skystos pudros, bet galiu atsakyti - sepeteli reiketu isdziovint pries dedant i dekla, nes gali iki kitos dienos ir likt dregnas dekle.



QUOTE(Donatute @ 2009 12 03, 23:25)
Tai taip jis liks šlapes, o paskui ir paplėkti gali. Reikia gerai išdžiovit      mirksiukas.gif



QUOTE(TerrorisTe69 @ 2009 12 03, 23:53)
ir šiaip šilta, drėgna terpė - palanki grybelio bakterijoms smile.gif


Ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2009 12 03, 17:43)
Ką gi, įsigijau Dior'o šepetėlį. Ačiū merginos už patarimus  4u.gif
Ryt išmėginsiu  ax.gif

Kaip suprantu šį šepetėlį reikia plauti kas kart po panaudojimo ir norėjau paklausti merginų, kurios naudoja šepetėlius skystai pudrai kaip jūs darote, ar jį šlapia ir dedate į dėklą? atsiprašau, jei klausimas kvailas, bet jei kas gali, pakomentuokit kaip prižiūrite savo šepetėlį  blush2.gif

As kai saviski panaudoju, ant jo pudros lieka labai labai nedaug (ant prastu sepeteliu pudros kalnas lieka) rolleyes.gif Bruksteliu panaudota sepeteli i popierine servetele ir dedu i dekla. Plaunu kokius 2-3 kartus i savaite, ne dazniau ir nieko blogo nei sepeteliui, nei mano veido odai nesidaro schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 04 gruodžio 2009 - 11:25
QUOTE(v-i-k-a @ 2009 12 02, 11:54)
  o va 217 - stebuklas. Labai jis man patinka.


mergaitės pirkot per tarpininkę iš SM? koks jos nikas? ir beje kiek kainavo su viskuo šitas šepetėlis? 4u.gif
Atsakyti