Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kainuoja namo statybos?! 3 tema

QUOTE(Gorada @ 2009 11 30, 11:40)
mano namas mazas 100kv+ 50kv terasos, sveciu nameli ir garaza sklype turim atskirai. ai dar mano namas rastinis. jau gyvename jame, siai dienai isleista 270t be sklypo.
niekur netaupem medziagu kokybei. gal musu poreikiai kuklesni? nzn, pirmam aukste kaip ir wc visur man patikusios dvarcioniu keramikos plyteles,  antram aukste grindys pusies masyvo. laiptai staliaus ranku darbo rastiniai, grindinis sildymas+radijatoriai ir zidinys, grezinys ir filtrai, nuoteku sistema, el. instaliacija, signalizacija, visa buitine technika isskyrus video audio, miegamojo baldai, valgomojo komplekt, sofa i darbo kambari.
siai dienai dar truksta terasose grindu (medis), vidaus duru, nu aisku galybes visokiausiu baldu, tvora yra tik vartu nera, beja prie mano kuklaus namo labai tiko tvora, kurios 16 metru kainavo 1000lt, visam sklypui kainuotu dar 6t. (pamatas, stulpeliai is lokeliu ir mediniai intarpai), bet to nedarysim, nes vienoj krastinej tvenkinys, kitoj geri kiamynai, su kuriais skiria gyvatvore, trecioj tankus seni formuojami krumai - cia tik tinkla tiesim metrini.
kas liecia aplinkos tvarkyma, tai pradziai pavasari zeme reikes paruosti, nes daba visur pplikas juodzemis ir suseti zolyte. jokiu trinkeliu pas mane nebus, tiesiog juokingai atrodytu, ten kur stoves auto, gal bandysim kazka is impregnuotu kelmu daryti, kad is konteksto neiskristu.
cia islaidos nuo popierizmo iki dabartinio gyvenamo lygio.
musu namo vizija buvo tokia, su masyviais ranku darbo rastais....

dabar kai pagalvoju - daug ko ismokau, tikrai ir be krizines situacijos tureciau daugiau vietu kur sutaupyti.... bet tai jau bus antram namui smile.gif
niekur nepirkau papigiaisku ar prastu medziagu, ir nezinau ar as cia pigiai ar brangiai pasistaciau. bet nepuolu rekauti, kad pigiau jau nepastatysi, o jei ir pastatysi tai kokybes neturesi....
bet tai musu namo variantas, kitam jis gali atrodyt nei grazus nei patogus, i kazkoki prestiza netaikem.

Bruoniau butu labai idomu pamatyti jusu namo nuotrauku, kad isivaizduotume i ka zmones tokius pinigus sukiso smile.gif


pas mus irgi rastinis namas. statytas puse per ekonomini pakilima, puse per krize.
Plotas 190 kv, praktiskai vieno auksto, tik vienoj vietoj yra mansarda, terasa 100 kv m (pusinenes paprastos lentos), stogas molinis cerpinis, du auksti kaminai - vienas katilineje, kitas zidiniams, langai rudi plastikiniai (30 kv m langu plotas), nuotekos, grezinys, dyzelinis sildymas, 80 kv metru grindinis sildymas ( tiek pat ploto vokieciu keramikos molines plyteles (50 lt/1 kv m)) kitur - radiatoriai. grindys - paprastos pusines lentos. 1 san mazgas, vienas atviras vidaus zidinys (ne kapsule), lauko zidinys toje pacioje vietoje lauke, signalizacija, elektra, lauko pakalimai po stogu ir lietaus sistemos.

nera vidaus duru ir laiptu, grindys neslifuotos ir nedazytos, dar viduje sienu nebaltinome, palangiu neturime, langu apvadu neturime, jokiu karnizu ir uzuolaidu, jau nesnekant apie baldus ir t.t.

siai dienai be sklypo kaina isejo - apie 320 000.
cia neieina taip pat jokie aplinkos tvarkymai, jokios tvoros. viskas kol kas apzele dilgelem.
Atsakyti
O cia tai idomi tema ir karstos diskusijos smile.gif

Musu namas murinis, kvadratu tiek kiek pas Bruoniu- t.y. 220 su garazu, o gyvenamo ploto 170 m2. Ir tos kalbos apie 100k tikrai atrodo man keistos, nors teoriskai gal ir galima pastatyti labai maza nameli uz tiek- pinai tikiu, bet kokia tada gyvenimo kokybe jame? Aisku geriau negu butas jei zmonems norisi namo, ir as pilnai palaikau nusprendusius statyti.

Viena tiesa kuria patyriau savo kailiu- dauginkite is 2 tas islaidas kurias suplanavote smile.gif

Man gavosi apie 800k
Dabar visi sakys kad cia prabanga ir panasiai, bet taip tikrai nera- aisku yra dideli langai ir siek tiek idomesnis projektas, keletas originaliu interjero sprendimu, bet nera brangiu medziagu jokiu absoliuciai, net kai kuriose vietose yra nuspausta smarkiai, o ir pats dariau tikrai nemazai.

Apie karkasinius namus- kai pats viena toki JAV isardziau budamas studentas ir dar 5 skirtinguose pagyvenau- daugiau nenoriu, bet sveikinu tuos kas pasirinko, nes namas yra namas ir tai geriau negu butas.
Atsakyti
QUOTE(Snowpass @ 2009 12 01, 15:16)
O cia tai idomi tema ir karstos diskusijos smile.gif
1. bet kokia tada gyvenimo kokybe jame? Aisku geriau negu butas jei zmonems norisi namo, ir as pilnai palaikau nusprendusius statyti.


2.Apie karkasinius namus- kai pats viena toki JAV isardziau budamas studentas ir dar 5 skirtinguose pagyvenau- daugiau nenoriu, bet sveikinu tuos kas pasirinko, nes namas yra namas ir tai geriau negu butas.

1. Ką čia turėtų reikšti g.gif Ką reiškia pagal Jus gyvenimo kokybė g.gif Neskaitau, kad mano namas mažas, mes būtent pasirinkom tokį, kuris atitinka mūsų reikmes. O kas tame mano name blogai, kur jame maža kokybė, bus du vonios kambariai, 4 kambariai, svetainė su virtuve erdvios. Namas atrodo estetiškai, šiltas. Man pradeda kvepėti snobizmu g.gif
2. Nigavari, pradėjo lygint karkasinius namus Amerikos biggrin.gif O aš matot į mūrinį nesikraustyčiau, nes praėjo tie laikai, kai namas statomas vaikams, anūkams ir dar ateinančioms kartoms.

Baisu, kuo toliau tuo labiau nusiviliu SM, ypač statybų skyrelyje verysad.gif Jei žmogus sugeba pasistatyti už žymiai mažesnę kainą namą, nei kai kurie, jis pradedamas linčiuoti ir vos ne ubagėliu vadinamas, gyvenantis be gyvenimo kokybės. Kai kuriems dar reiktų savo vertybes pervertinti ir pasakoti kietiems, kokie jie neišmanėliai. Snobizmas čia ir ne kitaip.
Atsakyti
aistuzele, nesipiktink taip mirksiukas.gif

butu labai idomu placiau isgirsti apie prasta gyvenimo kokybe karkasiniame name. kas butent yra prasta kokybe ? kazkaip truksta argumentu. kas is pazistamu gyvena karasiniame - neteko girdeti, kad ten kazkas jau esmingai blogai..


nors ... aisku, cia juk tema ne apie namus - kuris geresnis ar kuris blogesnis, o apie namu kainas.
kai kas tiesiog nekencia rastiniu namu, o musu seimai jis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garnelis: 01 gruodžio 2009 - 16:40
Na as pasakysiu kaip snobas smile.gif

Kolkas itartina tai jog karkasas yra naujas musu rinkoje (palyginus).

Del frazes "statau sau o ne vaikams", as irgi murini pastaciau sau, o mano vaikai ji parduos (jei nenores gyventi)

Dauguma zmoniu (turbut tame tarpe ir as) bijo jog tokie namai neilgaamziai - nors kaina ir vilioja.

Mano nuomone karkasinis namas yra tikrai patvaresnis negu tie kur dabar daugiabucius stato mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2009 12 01, 16:36)
aistuzele, nesipiktink taip  mirksiukas.gif

butu labai idomu placiau isgirsti apie prasta gyvenimo kokybe karkasiniame name. kas butent yra prasta kokybe ? kazkaip truksta argumentu. kas is pazistamu gyvena karasiniame - neteko girdeti, kad ten kazkas jau esmingai blogai..

tai, kad jau nervas nelaiko, toks jausmas, kad vieni turčiai, kaip tik namas taip ir milijonas. Aš iš viso esu nepiktybinis žmogus, bet tokie pasisakymai iš lempos į neviltį varo. Kaip žmogus gali kalbėti apie karkasinius namus, jame nepabuvęs (kalbu ne apie popierinius Amerikos namus). Kai kurie savo pasisakymais gali įžeisti kitą, truputį tolerancijos kitam ir nepasakokit apie gyvenimo kokybes, kur Jūsų neprašo. Kiekvienas savaip tą įsivaizduoja, jei kažkas gyvenimo kokybę mato tik name už beprotiškus pinigus, tai man iš tiesų labai jų gaila, nes ne čia ta kokybė randasi.
Atsakyti
QUOTE(Paliukas @ 2009 12 01, 17:43)
Mano nuomone karkasinis namas yra tikrai patvaresnis negu tie kur dabar daugiabucius stato  mirksiukas.gif


tai jau tikrai lotuliukas.gif
Atsakyti
aistuzele sutinku su tavo nuomone drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal geriau pasnekam apie statybu kainas,o ne kas kam patinka,arba nepatinka
Atsakyti
QUOTE(Snowpass @ 2009 12 01, 16:16)
O cia tai idomi tema ir karstos diskusijos smile.gif

Musu namas murinis, kvadratu tiek kiek pas Bruoniu- t.y. 220 su garazu, o gyvenamo ploto 170 m2. Ir tos kalbos apie 100k tikrai atrodo man keistos, nors teoriskai gal ir galima pastatyti labai maza nameli uz tiek- pinai tikiu, bet kokia tada gyvenimo kokybe jame? Aisku geriau negu butas jei zmonems norisi namo, ir as pilnai palaikau nusprendusius statyti.

Viena tiesa kuria patyriau savo kailiu- dauginkite is 2 tas islaidas kurias suplanavote smile.gif

Man gavosi apie 800k
Dabar visi sakys kad cia prabanga ir panasiai, bet taip tikrai nera- aisku yra dideli langai ir siek tiek idomesnis projektas, keletas originaliu interjero sprendimu, bet nera brangiu medziagu jokiu absoliuciai, net kai kuriose vietose yra nuspausta smarkiai, o ir pats dariau tikrai nemazai.

Apie karkasinius namus- kai pats viena toki JAV isardziau budamas studentas ir dar 5 skirtinguose pagyvenau- daugiau nenoriu, bet sveikinu tuos kas pasirinko, nes namas yra namas ir tai geriau negu butas.



Pokolkas tu didziausias buože pas mumis bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzio ziedai @ 2009 11 30, 21:48)
ui serzai, bet tada apskritai negalima lyginti... nes pasirinkimas nuo iki egzistuoja kiekvienoje pozicijoje praktiškai - kokia išorės apdaila - net atsakius klinkeris dar galima pasigilinti - plytelės ar plytos ir kokia kaina už kv, nes irgi variacijos nemažos...
prisimenu,kai ruošiamės statyti buvo labai įdomu paskaityti kiek realiai žmonės išleidžia. tad ačiū pasisakiusiems.
mums šilta dėžutė (fibo mūras, apšiltinimas vata, apdaila medis plius klinkerio plytelės. ) su juodgrindėm ir vidaus tinkavimu kainavo 170000. namukas 146 kv be rūsio ir garažo. visi darbai samdyti. daug ar mažai nesiimu spręsti. bet... finalinė suma bus gerokai didesnė.


Na is tiesu namas namui nelygu, sunku lyginti karkasini, rastini ir murini, sunku lyginti dviauksti, vienaauksti ir nama su mansarda. pamatai pamatams nelygu, as manau jog imanoma issilieti uz 5000, kazkas rase jog issiliejo uz 3000, o kitiems firmos po 50k padaro. bet kaip jau kazkas praeitoi temoi apibreze kas yra namo statyba- tai dezute su gipsu viduje, be jokiu baldu, buitiniu techniku ir apdailos. dezutes kainos manau ne labai daug skiriasi pas visus, bet kai pradeda skaiciuot sklypu kainas, buitine technika, aplinkos tvarkyma ir t.t. ir kai neivardijama kas per pirkiniai, tai tos "namu" kainos gali augti iki kosmosu. Tai gal baigiam lygintis pas ka didesnis kelnese ir kalbam apie namo kaina, o ne sklypo, masinos garaze, sildymo sistemos ar transformatorines rekonstrukcijos kainas.


Papildyta:
Ir dar priduriant apie gyvenimo kokybe, tai kai stataisi pats sau tai abejoju ar gali nukenteti gyvenimo kokybe. kas del karkasiniu kokybiskumo ir ilgaamziskumo tai teisingai pastatytas karkasinis laiko ilgiau nei kaikurie muriniai (temoje apie karkasinius namus galite rasti EVOY pateiktas nuorodas i simtamecius karkasinius). pries pusmeti gyvenau buriniame name tai galiu pasakyti ir kaimynus puikiai girdejau ir salta buvo ir kliurku simtas, nes namas buvo statytas nuomai, o ne sau. dabar gyvenu karkasiniame, nors ir sau buvo jis statytas, bet su nepatyrusios moteriskes prieziura ir sprendimais, bei nemoksom, lupikautojais darbininkais kurie dingo ismelze pinigus ir visko nebaige, tai minusu ir cia daug yra tokiu kaip viengubas gipsas prie kurio pritvirtinta daug kas (gyvatukas, dusas, karnyzai ir t.t.) ir krenta vos pajudinus, bet namas siltas ir kaimynu nesigirdi taip kaip girdejosi muriniame, bet statant sau, paciam ar su didelia prieziura, bet koks namas tampa kokybisku.
Atsakyti
QUOTE(Snowpass @ 2009 12 01, 16:16)
O cia tai idomi tema ir karstos diskusijos smile.gif

Musu namas murinis, kvadratu tiek kiek pas Bruoniu- t.y. 220 su garazu, o gyvenamo ploto 170 m2. Ir tos kalbos apie 100k tikrai atrodo man keistos, nors teoriskai gal ir galima pastatyti labai maza nameli uz tiek- pinai tikiu, bet kokia tada gyvenimo kokybe jame? Aisku geriau negu butas jei zmonems norisi namo, ir as pilnai palaikau nusprendusius statyti.

Viena tiesa kuria patyriau savo kailiu- dauginkite is 2 tas islaidas kurias suplanavote smile.gif

Man gavosi apie 800k
Dabar visi sakys kad cia prabanga ir panasiai, bet taip tikrai nera- aisku yra dideli langai ir siek tiek idomesnis projektas, keletas originaliu interjero sprendimu, bet nera brangiu medziagu jokiu absoliuciai, net kai kuriose vietose yra nuspausta smarkiai, o ir pats dariau tikrai nemazai.

Apie karkasinius namus- kai pats viena toki JAV isardziau budamas studentas ir dar 5 skirtinguose pagyvenau- daugiau nenoriu, bet sveikinu tuos kas pasirinko, nes namas yra namas ir tai geriau negu butas.


Atvirai sakant, as pasikuklinau siulydamas suplanuotas sanaudas dauginti is 1,5. VISISKAI sutinku su Snowpass del koeficiento 2 smile.gif
Del prabangos, tai turiu VIENINTELI prabangos atributa - pirti. Nors anokia cia prabanga.. Nebus pas mane nei jakuzi, nei kondicionavimo sistemos, nei prabangiu baldu ar kokios nors ypatingos elektronines technikos.
O palyginus islaidas su Snowpass, turiu sugrazinti namui ekonomines klases lygi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuzele @ 2009 12 01, 17:30)
1. Ką čia turėtų reikšti  g.gif Ką reiškia pagal Jus gyvenimo kokybė  g.gif Neskaitau, kad mano namas mažas, mes būtent pasirinkom tokį, kuris atitinka mūsų reikmes. O kas tame mano name blogai, kur jame maža kokybė, bus du vonios kambariai, 4 kambariai, svetainė su virtuve erdvios. Namas atrodo  estetiškai, šiltas. Man pradeda kvepėti snobizmu  g.gif
2. Nigavari, pradėjo lygint karkasinius namus Amerikos  biggrin.gif O aš matot į mūrinį nesikraustyčiau, nes praėjo tie laikai, kai namas statomas vaikams, anūkams ir dar ateinančioms kartoms.

Baisu, kuo toliau tuo labiau nusiviliu SM, ypač statybų skyrelyje  verysad.gif  Jei žmogus sugeba pasistatyti už žymiai mažesnę kainą namą, nei kai kurie, jis pradedamas linčiuoti ir vos ne ubagėliu vadinamas, gyvenantis be gyvenimo kokybės. Kai kuriems dar reiktų savo vertybes pervertinti ir pasakoti kietiems, kokie jie neišmanėliai. Snobizmas čia ir ne kitaip.

Ne, tai ne snobizmas. Isleidus 500 tukstanciu litu neimanoma patiketi, kad nama galima pastatyti uz 150 tukstanciu.
Del namo anukams, tai as tikrai noreciau, kad mano statytame name gyventu ir mano proproproanukiai.. As palaikau minti, kad namas turi stoveti 300 metu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuzele @ 2009 12 01, 17:44)
tai, kad jau nervas nelaiko, toks jausmas, kad vieni turčiai, kaip tik namas taip ir milijonas. Aš iš viso esu nepiktybinis žmogus, bet tokie pasisakymai iš lempos į neviltį varo. Kaip žmogus gali kalbėti apie karkasinius namus, jame nepabuvęs (kalbu ne apie popierinius Amerikos namus). Kai kurie savo pasisakymais gali įžeisti kitą, truputį tolerancijos kitam ir nepasakokit apie gyvenimo kokybes, kur Jūsų neprašo. Kiekvienas savaip tą įsivaizduoja, jei kažkas gyvenimo kokybę mato tik name už beprotiškus pinigus, tai man iš tiesų labai jų gaila, nes ne čia ta kokybė randasi.


smile.gif taip taip noreciau buti turcius smile.gif esu tik prasiskolines pusmilijonierius.. lotuliukas.gif todel negaliu leisti pinigu visiskai pigioms medzigoms, nes GAILA PINIGU! dar pasikartosiu: niekad nesigailejau nusipirkes brangesnes, bet geresnes, grazesnes, ilgaamziskesnes medziagas. Uztat kiek kartu teko gailetis, kad pirkau pigia preke, kuria teko keisti, ar kuria noreciau pakeisti... vieni nervai per ta taupyma..
Atsakyti