Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėjot duoti karvės pieną?

QUOTE(luckylein @ 2008 01 10, 01:13)
nu tai ir duokite ta karves piena toliau,kai sustreikos inkstai,zinosite kame saknys

Kas Jums sakė,kad pienas inkstams kenkia? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(luckylein @ 2008 01 09, 21:34)
karves pienas skirtas verseliams gerti.Gal jusu vaikams tai veliau atsilieps.Irodyta yra,kad kudikiams negerai yra duoti,tik nuo metu laiko ir tai skiesta

Karves pienas-versiukams
Ozkos pienas-oziukams
Kruopos-visciukams
Mesa-vilkams
Idomu, kuo maitinti zmogaus vaika? g.gif Matyt, tinkamiausias maistas-motinos pienas. Iki pensijos pageidautina.
Beje, tuos pacius sintetinius misinukus gamina is KARVES pieno arba modifikuotos sojos(kuri daugelyje ES saliu yra uzdrausta, kaip skatinanti vezio atsiradima). Mitau karves pienu nuo gimimo ir su inkstais viskas tvarkoj, ir su visu organizmu thumbup.gif O savo vyresneliui daviau sintetini misinuka-is alergiju neisejom visus metus doh.gif Uz tai su antruoju vel perejau prie naturalaus maisto:pradzioj skiestu karves pienu, o nuo 6 menesiu-neskiesta, nezinojom, kas yra ligos thumbup.gif Matyt, mano vaikas-versiukas lotuliukas.gif
Atsakyti
Manau kad tokios ribos nera . Reik pabandyt jai neberia galima duot. Jai beria rad reik paluket, kitus bere visada. Juk anksciau nebuvo ne tu misinuku ir buvo tik kareves pienas.
Atsakyti
QUOTE(evaj @ 2008 01 10, 13:13)
Manau kad tokios ribos nera . Reik pabandyt jai neberia galima duot. Jai beria rad reik paluket, kitus bere visada. Juk anksciau nebuvo ne tu misinuku ir buvo tik kareves pienas.

as seip dar galvoju duoti ar nea,nezinau kas sveikiau butu
Atsakyti
Siaip tai gaila, kad mamos pacios nemaitina savo leliuku verysad.gif . Iki metu jiems tinkamiausias ir sveikiausias butu mamos pienukas. smile.gif Atrodo, jau ir informacijos apie zindyma daug, bet vis tiek dar kai kurios isitikinusios buna, kad neturi pieno. O kurios noretu maitinti, tos ir maitintu. Sventai tuo tikiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(luckylein @ 2008 01 10, 00:13)
nu tai ir duokite ta karves piena toliau,kai sustreikos inkstai,zinosite kame saknys

wacko.gif jau tau protelis susisuko visai doh.gif nuo kada inkstam kenkia pienas g.gif idomu is kur istraukiai ta nesamone doh.gif tai gal parasysi kad ir smegenys neissivysto normaliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gera tema padiskutuokim drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 01 10, 09:26)
Karves pienas-versiukams
Ozkos pienas-oziukams
Kruopos-visciukams
Mesa-vilkams
Idomu, kuo maitinti zmogaus vaika? g.gif Matyt, tinkamiausias maistas-motinos pienas. Iki pensijos pageidautina.
Beje, tuos pacius sintetinius misinukus gamina is KARVES pieno arba modifikuotos sojos(kuri daugelyje ES saliu yra uzdrausta, kaip skatinanti vezio atsiradima). Mitau karves pienu nuo gimimo ir su inkstais viskas tvarkoj, ir su visu organizmu thumbup.gif O savo vyresneliui daviau sintetini misinuka-is alergiju neisejom visus metus doh.gif Uz tai su antruoju vel perejau prie naturalaus maisto:pradzioj skiestu karves pienu, o nuo 6 menesiu-neskiesta, nezinojom, kas yra ligos thumbup.gif Matyt, mano vaikas-versiukas lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif va cia tai tikra teisybe thumbup.gif saunu kad dar yra super mamuliu drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ritoolia @ 2008 01 10, 14:15)
Siaip tai gaila, kad mamos pacios nemaitina savo leliuku  verysad.gif  . Iki metu jiems tinkamiausias ir sveikiausias butu mamos pienukas.  smile.gif Atrodo, jau ir informacijos apie zindyma daug, bet vis tiek dar kai kurios isitikinusios buna, kad neturi pieno. O kurios noretu maitinti, tos ir maitintu. Sventai tuo tikiu  cool.gif

Labai sveikintina,kad turite savo pieno ir galite maitinti,bet tai nereiškia,kad tyčia nemaitina mamos.Čia savaime suprantama,kad motinos pienas vaikui sveikiausia,bet jeigu jo nėra.Aš pirmąjį visai nemaitinau,nes nebuvo visiskai pienelio,o antrąjį vos ne vos ištempiau iki 3mėn,o dariau viską ką reikėjo,bet veltui.Taigi ne visos vienodai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintareja: 10 sausio 2008 - 12:55
QUOTE(Gintareja @ 2008 01 10, 12:55)
Labai sveikintina,kad turite savo pieno ir galite maitinti,bet tai nereiškia,kad tyčia nemaitina mamos.Čia savaime suprantama,kad motinos pienas vaikui sveikiausia,bet jeigu jo nėra.Aš pirmąjį visai nemaitinau,nes nebuvo visiskai pienelio,o antrąjį vos ne vos ištempiau iki 3mėn,o dariau viską ką reikėjo,bet veltui.Taigi ne visos vienodai. mirksiukas.gif


Nu tu jau ant manes nepyk, bet kaip jau sakiau netikiu, kad neturejai pienelio, tiesiog, jei smegenyse pienelis nesigamina, tai ir nebega. Tik 2proc. pasaulio moteru negali maitinti savo kudikiu, o kitos nemaitina grynai del ziniu stokos.
As kai dar tik laukiausi jau zinojau, kad maitinsiu savo vaikeli ir maitinsiu ne trumpiau kaip iki metu.
Atsakyti
QUOTE(ritoolia @ 2008 01 10, 14:05)
Nu tu jau ant manes nepyk, bet kaip jau sakiau netikiu, kad neturejai pienelio, tiesiog, jei smegenyse pienelis nesigamina, tai ir nebega. Tik 2proc. pasaulio moteru negali maitinti savo kudikiu, o kitos nemaitina grynai del ziniu stokos.
As kai dar tik laukiausi jau zinojau, kad maitinsiu savo vaikeli ir maitinsiu ne trumpiau kaip iki metu.

mergiotes kokiam amziui gyvenat? g.gif man tai jau neciunkytu metinis vaikutis papa,pradeda kalbet ir geras butu eini miestu o jis ir rekia duok mama papo zysti blink.gif fui noreciau pamatyti jus kokiam parke ismetus papa sedint ant suoliuko thumbup.gif juokinga labai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ritoolia @ 2008 01 10, 15:05)
Nu tu jau ant manes nepyk, bet kaip jau sakiau netikiu, kad neturejai pienelio, tiesiog, jei smegenyse pienelis nesigamina, tai ir nebega. Tik 2proc. pasaulio moteru negali maitinti savo kudikiu, o kitos nemaitina grynai del ziniu stokos.
As kai dar tik laukiausi jau zinojau, kad maitinsiu savo vaikeli ir maitinsiu ne trumpiau kaip iki metu.

Žinių stoka tikrai nesiskundžiu,o smegenyse tai gal pas tave pienas tongue.gif Džiaukis kol gali maitinti,aš negalėjau,bet mano vaikas auga labai puikiai ir su karvės pienu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgyyyta @ 2008 01 10, 13:09)
mergiotes kokiam amziui gyvenat? g.gif man tai jau neciunkytu metinis vaikutis papa,pradeda kalbet ir geras butu eini miestu o jis ir rekia duok mama papo zysti blink.gif fui noreciau pamatyti jus kokiam parke ismetus papa sedint ant suoliuko thumbup.gif juokinga labai thumbup.gif  thumbup.gif


Gaila, kad kazkam is gyvybiniu poreikiu tenkinimo juokas ima. Tada ir pati bandeles parke nevalgyk, juokingai atrodysi. O metu vaikas dar tikrai nekalba ir parke papo nezinda, juk ir is buteliuko parke metinukui ne karves piena girdai, o kokia nors arbatele ar sultis.
Papildyta:
QUOTE(Gintareja @ 2008 01 10, 15:06)
Žinių stoka tikrai nesiskundžiu,o smegenyse tai gal pas tave pienas tongue.gif  Džiaukis kol gali maitinti,aš negalėjau,bet mano vaikas auga labai puikiai ir su karvės pienu smile.gif


Tiek to, vyras nebeleidzia gincytis, kiekvienas turim savo nuomone ir jos laikomes.Linkejimai Eimantukui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritoolia @ 2008 01 10, 16:23)
Gaila, kad kazkam is gyvybiniu poreikiu tenkinimo juokas ima. Tada ir pati bandeles parke nevalgyk, juokingai atrodysi. O metu vaikas dar tikrai nekalba ir parke papo nezinda, juk ir is buteliuko parke metinukui ne karves piena girdai, o kokia nors arbatele ar sultis.
Papildyta:
Tiek to, vyras nebeleidzia gincytis, kiekvienas turim savo nuomone ir jos laikomes.Linkejimai Eimantukui  4u.gif

labai saunu kad su vyru vaikus augini , thumbup.gif nes manau viena nesugebetai tokiu nesamoniu rasinet drinks_cheers.gif
Atsakyti