Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujo grupės

II +, bet dietos ir charakteriai pagal kraujo grupes, tai briedas (mano nuomone biggrin.gif )
Atsakyti
mano IV(AB)+ , o vyro I+, tad mūsų vaikai gali tutėti bet kurią grupę, tai vienintelis derinys, kai vaikutis gali gimti bet kurios grupės, mažoji dukrytė II(A)+,o veriasniosios deja dar nežinau.O jūsų vaikai ar paveldi jūsų , ar vyro kraujo grupes?O gal senelių?
Atsakyti
Mano II+. Net dukrelės nežinau kokia. O tos dietos tai tikrų tikriausia nesamonė pagal kraujo grupes. schmoll.gif Kiekvienas žmogus skirtingas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tula @ 2005 11 03, 11:15)
mano IV(AB)+  , o vyro I+, tad mūsų vaikai gali tutėti bet kurią grupę, tai vienintelis derinys, kai vaikutis gali gimti bet kurios grupės, mažoji dukrytė II(A)+,o veriasniosios deja dar nežinau.O jūsų vaikai ar paveldi jūsų , ar vyro kraujo grupes?O gal senelių?



as paveldejau tecio rezus minus, kiti du seimos nariai- rezus plius. seimoj buvau antras vaikas. atsigimusi esu daugiau i teva ir jo mama (kai kas sako, va cia tos linijos kraujas...), nors greiciausiai susirinkau (labai to tikiuosi) visas pacias geriausias abieju mylimu tevu savybes
Atsakyti
Aš esu retenybe biggrin.gif mano kraujo grupė IV +
Atsakyti
III ( B ) Rh +

aš turiu tų knygelių apie kraujo grupes ir mitybą... Nesąmonė kažkokia... Bet jei kas, tai klauskit, pacituosiu ką ten raso biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madam Butterfly: 03 lapkričio 2005 - 10:47
QUOTE(klumpele @ 2005 11 03, 11:39)
Aš esu retenybe  biggrin.gif  mano kraujo grupė  IV +

Na nesipusk biggrin.gif Mano irgi IV+, ir dar keliu auksciau pasisakiusiu biggrin.gif Siaip negarantuoju, bet man atrodo, kad ypatingai reta yra IV- (...bandau issisukti nuo skrendanciu link manes supuvusiu pomidoru...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aries: 03 lapkričio 2005 - 10:55
QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 11 03, 10:46)
III ( B ) Rh +

aš turiu tų knygelių apie kraujo grupes ir mitybą... Nesąmonė kažkokia... Bet jei kas, tai klauskit, pacituosiu ką ten raso biggrin.gif


ir mano tokia grupė ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 11 03, 11:46)
III ( B ) Rh +

aš turiu tų knygelių apie kraujo grupes ir mitybą... Nesąmonė kažkokia... Bet jei kas, tai klauskit, pacituosiu ką ten raso biggrin.gif




QUOTE(Šokoladka @ 2005 11 03, 12:01)
ir mano tokia grupė ax.gif



aš irgi prie tų ypatingųjų biggrin.gif

o jei ne paslaptis, koks tikslas čia taip klausinėti kas kokias kraujo grupes turi, kokius čia analyzus darys temos autorė gun_smilie.gif
na surašysim tas kraujo grupes, na ir ką, kokia reziume? cool.gif
Atsakyti
Mano irgi IV+. Visi sako, kad reta grupe, bet ziuriu, kad jokia cia retenybe blink.gif Mano mamos irgi IV+, o tevuko lygtais II+ ar tai III+ g.gif Bet ir as, ir mano brolis gavomes IV+ g.gif
Gal cia reikejo daryti apklausa?
Atsakyti
QUOTE(Aries @ 2005 11 03, 11:54)
Siaip negarantuoju, bet man atrodo, kad ypatingai reta yra IV- (...bandau issisukti nuo skrendanciu link manes supuvusiu pomidoru...)


Vadinasi aš - pati rečiausia nail.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyrga @ 2005 11 03, 11:13)
Mano irgi IV+. Visi sako, kad reta grupe, bet ziuriu, kad jokia cia retenybe blink.gif Mano mamos irgi IV+, o tevuko lygtais II+ ar tai III+ g.gif Bet ir as, ir mano brolis gavomes IV+ g.gif
Gal cia reikejo daryti apklausa?



reta tai nereiskia kad is 1000 vienas zmogus. Procentaliai sios grupes zmoniu yra zymiai maziau nei visu kitu grupiu, o IV - tai išviso išimtys biggrin.gif
Atsakyti