Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentų tvarkymas perkant/parduodant NT

ačiū už patarimą smile.gif
Atsakyti

Laba padekite kas galite is teismo gavau neigema atsakyma.situacija tokia parduodu buta kuriame registruota su nepilnameciais vaikais bet turi dar viena nekilnijamo turto obiekta(nama)esu bendrasavinke ar deklaruojant ten kaip savo gyvenamaje vieta teismas lengviau duotu leidima prduoti?

Atsakyti

Mes prisideklaravom vyro su bendrasavininkais turimame name ir butą pardavėme, nereikėjo net teismo leidimo. Tiksliau vyras su vaikais prisiregistravo.

Atsakyti

Gal galite placaiau papasakoti nes man jau atmete teismas viena.as perskauciau beveik visa forma ir susidariau nuomone kad jei kitam deklaruoji turetu nereiketi to teidmo leidimo bet cia nuo teismo ir raj priklauso nes mum vistieks teks prasyti kaip su ta pajamu pazyma is kur jos reik vim ar sodros ar butina prasyma pildyti abie man ir sugyventiniui(vaiku teciui)jei turtas visas mano

Atsakyti

Gal galite placaiau papasakoti nes man jau atmete teismas viena.as perskauciau beveik visa forma ir susidariau nuomone kad jei kitam deklaruoji turetu nereiketi to teidmo leidimo bet cia nuo teismo ir raj priklauso nes mum vistieks teks prasyti kaip su ta pajamu pazyma is kur jos reik vim ar sodros ar butina prasyma pildyti abie man ir sugyventiniui(vaiku teciui)jei turtas visas mano

Ne. Jei vien prisideklaruoji kitoje vietoje, nepriklausiančiojenuosavybės teise, teismo leidimas būtinas. Pookelio atveju nereikėjo leidimo, nes vaikų tėvas turėjo jam nuosavybės teise priklausantį NT. Perskaičiau, kad ir jūs turite, tuomet teismo leidimo nereikia. Teimas net nesima nagrinėti (t.y. atmeta) prašymą, jei jis nebūtinas. Jums notaras sakė, kad reikia teismo leidimo? Teismo leidimas būtinas, kai parduodamas vienintelis šeimos turimas būstas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciccio: 07 vasario 2018 - 10:41

Tai man priklauso du vienas butas kuri noriu parduoto ir kuriam drklaruoti mes ir kitas namas kurio esu tik bendrasavinke bet teismo leidimas tipo vistiek reikalingas mum taip sake teismo sekretore musu raj tokia tvarka tipo

Atsakyti

Jūs pas notarą geriau klauskit ko reikia, nes jie tvirtina sandorį ir pasakys kokių dokumentų tam reikia, o ne teismo sekretorės

Atsakyti

Aciu labai uz atsakyma ir patarima taip tikriausei reiks pas notare klausti:)

Atsakyti

Musu teiseja labai priekabi tikrai tikejaus kad gausim leidima nes pristatem ir papildomo turtu israsa ir seneliu sutikima kad prims gyventi name kurio kvadratura(128)kai parduodamo buto tik 40 bet vistiek neuztikrinta salygos vaikams tai jau net nzn ka daryti ir kaip gauti ta nelemta leidima:(ar gali taip buti kad isvis neduos nes musu pajamos mazos ir db paprase pazymos apie jes ir del to kai pristatysiu vel gausim neigiama atsakyma

Atsakyti

Nu ką žinau. Aš tai pirmiausia nuėjau pas notarą. Ir ten man viską susakė. Perregistravom vaikus ir pas jokius teisėjus net neėjom. Ir jokių pažymų apie pajamas niekas neprašė.

Atsakyti

Musu teiseja labai priekabi tikrai tikejaus kad gausim leidima nes pristatem ir papildomo turtu israsa ir seneliu sutikima kad prims gyventi name kurio kvadratura(128)kai parduodamo buto tik 40 bet vistiek neuztikrinta salygos vaikams tai jau net nzn ka daryti ir kaip gauti ta nelemta leidima:(ar gali taip buti kad isvis neduos nes musu pajamos mazos ir db paprase pazymos apie jes ir del to kai pristatysiu vel gausim neigiama atsakyma

o tai ko jūs nesideklaruojat kitame bute? Kam reikia name su seneliais? Ir kam reikia senelių sutikimo, jei esat namo bendrasavininkė? Tiesiu taikymų pas notarą, nes tik jis reikalaus (arba ne) teismo leidimo. Prieš metus kaip tik teko dalyvauti sandoryje, kai šeima pardavinėjo butą, prieš tai nusipirkę namą ir deklaravęsi ten - teismo leidimo nereikėjo nei įkeičiant namą (nes butas buvo laikomas šeimos būstu), nei parduodant butą (nes šeima jau buvo prisideklaravusi naujame name). 

Atsakyti

Na mes tam kitam name negyvenom ir neplanuojam gyventi todel tvarkem taip kaip istiesu norejom daryt parduoti buta pagyventi pas senelius ir tada pirkti kita gyvenams vieta bet taip neina teks deklaruoti tam kuriam turim nuosavybes teises ir tada daryti taip kaip norim:)tikuos pavyks 

Atsakyti