Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. kūdikio dienos meniu

Sveikutes smile.gif
Siandien 4 menesiu proga buvom pas gydytoja, tai sake pradeti jau paildoma maisteli, nors sveriam 8kg doh.gif smile.gif
O pradeti primygtinai siule nuo kosyciu, geriausiai nuo avizu, virti butinai paciai, matyt papuolem pas naturaliste, nes darzoves ir vaisius siule duoti veliau ir tik paciu isaugintus. Na man tas poziuris visai tinka, tik bulvyciu ir morkyciu tada tektu dar palaukti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Latikaa @ 2010 06 03, 20:56)
Sveikutes  smile.gif
Siandien 4 menesiu proga buvom pas gydytoja, tai sake pradeti jau paildoma maisteli, nors sveriam 8kg doh.gif  smile.gif
O pradeti primygtinai siule nuo kosyciu, geriausiai nuo avizu, virti butinai paciai, matyt papuolem pas naturaliste, nes darzoves ir vaisius siule duoti veliau ir tik paciu isaugintus. Na man tas poziuris visai tinka, tik bulvyciu ir morkyciu tada tektu  dar palaukti  ax.gif

Sveikute Latikaa,
Kai pradėsi ruošti tas košeles,papasakosi apie gamybos procesą,ar gerai mirksiukas.gif ?
Atsakyti
mes ir sia savaite 4 men. proga buvom pas gydytoja. sveria mano skruzdelyte 6,8kg. gydytoja liepe jau pradet primaitinti, nes jau pora savaiciu, kai maitinu tik misiniu. savo pienuko nebeturiu verysad.gif . mums liepe pradet nuo darzovienes. pradzioj bulve su morka. kai apsipras, ivedinet trecia darzove pasirinktinai, bet ne is ankstiniu. smile.gif
siandien valgem pirma karta. daviau pora sauksteliu. visai graziai suvalge. maniau , bus sunkiau. matysiu, kaip seksis toliau valgyt is saukstelio smile.gif . vaisiu tyreles zadu pradet duoti tik kai visiskai pakeisim viena maitinima darzovemis. o kruopas, manyciau reiktu duoti dar veliau, kokiu 6 menesiuku. bet cia tik mano nuomone smile.gif
Atsakyti
Mes irgi kai buvom pas daktarę 4 mėn. sakė jau pradėt ragaut daržovines košes, kadangi sveriam 8,7 blush2.gif , nes kruopinės jei svoris mažas ar normalus.
Pradžiai sakė duot bulvę, po to morką, po to įvedinės kopūstą blink.gif dėl ko nustebau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ciombocka @ 2010 06 14, 10:17)
Mes irgi kai buvom pas daktarę 4 mėn. sakė jau pradėt ragaut daržovines košes, kadangi sveriam 8,7  blush2.gif , nes kruopinės jei svoris mažas ar normalus.
Pradžiai sakė duot bulvę, po to morką, po to įvedinės kopūstą  blink.gif  dėl ko nustebau.  g.gif


siandien buvom pas daktare mums penktadieni t.y. uz dvieju dienu bus 4men mes sveriam 6.62 ax.gif ir mums sake dar neduoti jokiu kosiu g.gif sunelis misinuko suvalgo tik 60ml blink.gif o ji sako neduot..kaip jus manot? as manau kad reikia po truputi jau pradeti duoti nes jis tox zurzlus visa laika doh.gif pavalgytu kosiu gal ramesnis butu g.gif
Atsakyti
siandien buvom pas daktare mums penktadieni t.y. uz dvieju dienu bus 4men mes sveriam 6.62 ax.gif ir mums sake dar neduoti jokiu kosiu g.gif sunelis misinuko suvalgo tik 60ml blink.gif o ji sako neduot..kaip jus manot? as manau kad reikia po truputi jau pradeti duoti nes jis tox zurzlus visa laika doh.gif pavalgytu kosiu gal ramesnis butu g.gif

As sakyciau tikrai reikia duoti kosytes vaikeliui, nes jus labai mazai valgot. Mums 4 men. ir sveriam 7.2 kg., suvalgom net 180 ml. misinuko. Gal tavo vaikeliui tiesiog nepatinka tas misinukas, uztat tiek mazai ir tevalgo. Nes mums taip buvo vieno misinelio mazius visai nevalge. O del koses tai duok pirmiau kruopu, nuo jos svoris dides. O darzoves veliau, kai atsiras sveziu (mums patiems daktare taip patare)

Papildyta:
Dar daktare patare duoti banana, bet kai ivedineji kose, tai prie banano pratinti po keliu dienu. Ir kosyte sake duoti 1 karta per diena po nedaug, kol mazius pripras. Kosyte reiketu ivedineti iki pietu, o ne vakare, nezinau kodel, tiesiog taip daktare patare.
Atsakyti


Papildyta:
Dar daktare patare duoti banana, bet kai ivedineji kose, tai prie banano pratinti po keliu dienu. Ir kosyte sake duoti 1 karta per diena po nedaug, kol mazius pripras. Kosyte reiketu ivedineti iki pietu, o ne vakare, nezinau kodel, tiesiog taip daktare patare.
[/quote]

Nauja maisteli pataria ivesti iki pietu, kad (jei pilveliui nepatiktu) nepasidarytumet bedos nakciai... biggrin.gif
Atsakyti
Mums keturi mėnesiai suėjo prieš pusantros savaitės. Sveriam 5,6kg. Per paskutinį mėnesį priaugom tik 100g. Aktyvistė manoji tokia, sakau, gal dar svoris dėl to taip neauga, ir aišku, gal jau ir pienuko mano nepakanka. Maitinau pati, bet ji valgo labai dažnai (kas dvi valandas).
Gydytoja mums siūlė duoti daržovių tyrės, tačiau daržovių šviežių dar nėra, o pirktinių tyrelių tikrai neduosiu. Tad pabandėm košę Nestle SINLAC ryžių. Patiko mažiukei. Bet taip gaila, kad jau turiu primaitinti, norėjau dar mėnesiuką be primaitinimų pabūti verysad.gif
Atsakyti
o kuo jum netinka darzoviu tyreles geros, jei tinka pirktine pagaminta jau tik uzpilama kose?
mes tai valgom pirktines ir atejus darzovem patys darysimes, jau vien todel, kad daug pigiau.
o siaip issibandyti, kas vaikui patinka, ir ypac kai jis tesuvalgo vos kelis saukstus pradzioj, labai gerai p[irktine buvo.
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2010 06 29, 18:38)
o kuo jum netinka darzoviu tyreles geros, jei tinka pirktine pagaminta jau tik uzpilama kose?



Jei šis klausimas buvo adresuotas man, tai atsakysiu: man pirktinės daržovių tytelė nepatiko savo sudėtimi - vien jau tai, kad į ją įeina rapsų aliejus doh.gif Suprasčiau, kad iš vis be aliejaus (pats kokį nori tokį įdedi), o dabar. Niekas nežino iš kur tos daržovės realiai paimtos, kaip jos buvo verdamos ir t.t. Nu neskanu man apie jas pagalvojus. Bet nesmerkiu tų mamų kurios duoda. O košė užpilama todėl, kad nieko kito mano pupa nevalgo (mišinuko). O tie tikrieji grūdai (grikiai, avižos ir t.t., tai pati namuose galėsiu smulkinti ir virti jas) dar netinka, nes šitos spec. košės kažkaip apdirbtos, kad vaikiuko žarnynas pasisavintų lengviau vitaminus iš jų. Ir tai, jokių košių aš su bananais, obuoliais ir t.t. neduosiu, geriau paprasta košė ir pati tą vaisių įtarkuosiu.
Ir tai man širdelę skauda kai tą košytę keturių mėn pupai maitinu, bet mano galva, renkuosi mažiau blogesnį variantą iš galimų.
Atsakyti
ne as jum cia ne piktai, as tiesiog klausiu, nes yra kas labai pries visas pirktines ir man keista pasirode,kad kose tinka, o jos ne.
o del tyriu, tai as pati perku tik hippo ir dazniausiai is nuko, nes ten anglu gamybos.kadangi valgom ne mp, o misinuka, palyginus pasimate didelis skirtumas tarp to paties hipp lenkisko,lietuvisko ir anglisko.is ten todel ir jas imu, bet tikiuosi greit valgysim musiskes jau, namines.
man hipp tyreles patiko ir nzn kiek itakos turi reklama, bet kolkas jos tinka:)
o namie daryta aisku geriau, tik va manau jei savos darzoves, nes jei pirktines tai didelis klausimas kuris variantas geriau, tik tiek kad pigiau. g.gif

o del primaitinimo g.gif nzn ar skubeciau dabar duoti jau kai valgo mp.va mes valgom misinuka tai kitas rewikalas, bet per paskutini menesi priaugo tik 400 gr ir nemanau, kad alkanas, o kad juda visa diena kaip prisuktas, tai kur augs taip kaip anksciau po 1.5 kg,o jei pati jauti, kad pienelio yra tai gali dar bandyt neprimaitinti, nes mes prie misinio perejom, kai jis visai dar nebuvo aktyvus ir visai nepriaugo svorio.va tada aisku buvo, kad truksta, plius reke, nes alkanas buvo.o gydytoja nemato koks tas vaikas namie, pamate svorio maziau ir viska suverte maistui.jei vaikiukas nera siaip mazo svorio labai tai dar bandyciau jokiu kosiu neduoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 29 birželio 2010 - 19:11
QUOTE(Gabii__ @ 2010 06 29, 20:07)



Tai viskas gerai, aš irgi nepiktai 4u.gif
Na nežinau, bet manoji man atrodo mažo svorio lyginant su bendraamžais, tik 5,6 kg, ūgis 64 cm. Nėra šakaliukas, bet ir nėra iš stambiųjų. Gal čia sakom dar genai, nes tėtis jos mažai irgi svėrė, toks liaunutis buvo g.gif Ir ji pati juda kruta, muistosi, vartosi...tas dar svorį įtakoja turbūt. O po pienelio net nežinau, trūksta ar ne. Nutrauktą daviau iš buteliuko, negėrė. Ji iš vis buteliuko neima. O kiek išvalgo iš krūtinės irgi nežinau. Tai taip ir gyvenam. Dar bent mėnesiuką pratempti ir bus man pačiai ramiau su tuo primaitinimu. O dabar...košės daug neduodu, po šaukštelį, bet šiandien visai nedaviau, man atrodė ji MP privalgė. Ir šiaip, guvi, judri, linksma kaip visada.
Ai tiesa, ta košytė bent jau viduriukus mums sutvarkė, nes darydavo kartą į savaitę ir kietokai. Tai dabar jau daro kasdien ir normaliai, net košės šiandien negavusi biggrin.gif
Atsakyti