Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. kūdikio dienos meniu

Mums jau keturi mėnesiukai. Tai jau po truputį ragaujam morkytės, bulvytės.. Tai irgi kai ateina laikas valgyt, tai net dreba... Matos nori labai... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingulia0518 @ 2010 03 11, 16:03)
Sveikos mamos smile.gif
Norejau paklausti, ar visi vaikai taip noriai valgo?Ar kai pradedat primaitinti irgi  pirmas savaites buna bedu?Mano vaikas atsisako valgyti.Daktare patare pradeti nuo bulves,morkos.Bet vaikas isspjauna,verkia, rekia.


man ir taip buvo, tai palaukaiu savaitele paskui bandziau bulve su cukina arba moliugu pakaitom, tai cypdamas cypdamas , bet pradejo valgyti smile.gif aisku zaisliukai ir dainos ejo i trasa valgio metu blush2.gif
Atsakyti
Vienintelis patiekalas meniu - mamos pienas.
Atsakyti
jei jau nekantraujate kose duoti,tai pradekite nuo vien morku arba moliugo koses.Kai isivalgo,tada galima bulves dadeti,ir dar veliau kitas darzoves,ir tik ant galo dadedama mesa.
Atsakyti
sveikos mamos, mano sūneliui 4,5 mėn. pagrindinis valg - MP, tačiau jau skanauja daržovių tyrelių. Gaminu viską pati. Išbandyti produktai - bulvė, morka, moliūgas, cukinija, kopūstas, obuoliukas. Po keliu dienų bandysime brokolį. labai patinka valgyti, jau gražiai ryja, nespjauna. Šaunuolis mano vyriokas.
Atsakyti
Sveiki, mano mazylei 4 men., sveriam 7300 maitinu misinuku. apsilanke pas gydytoja gavome leidima ivedineti po truputi kieta maista, bet daktare patare pradeti nuo obuolio ir banano, ir neskubeti su darzovem. cia matau daug visokiu nuomoniu, bet as irgi pasimeciau, nes ir pati kiek skaiciau, visur parasyta, kad reikia pradeti nuo darzoviu, tai kodel gydytojai pataria kitaip? kaip dabar nuspresti nuo ko pradeti?
Atsakyti
manau, kad vaikas pirma paragaves vaisiu, nelabai nores darzoviu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(infiniti25 @ 2010 04 27, 13:33)
Sveiki, mano mazylei 4 men., sveriam 7300 maitinu misinuku.  apsilanke pas gydytoja gavome leidima ivedineti po truputi kieta maista, bet daktare patare pradeti nuo obuolio ir banano, ir neskubeti su darzovem. cia matau daug visokiu nuomoniu, bet as irgi pasimeciau, nes ir pati kiek skaiciau, visur parasyta, kad reikia pradeti nuo darzoviu, tai kodel gydytojai pataria kitaip? kaip dabar nuspresti nuo ko pradeti?




todel kad gydytojai yra senu paziuru,speju,kad ir obuoli,banana liepe duoti zalius.o ne apvirtus
Atsakyti
[quote=Sakalauskiene,2010 03 01, 00:39]

Labukas, gal jam buteliuko papukas nepatinka. Mano mazius is pradziu ir taip pat dare su avent firmos buteliukais (silikoniniai ir kieti tie ju zindukai), o chicco firmos zindukai labai minksti ir is naturalaus kauciuko, tai tiko super, o veliau ir avent zindukus pamego. Bet priezasciu gali buti daug.. Gal neskanus jam misinukas...

Sekmes smile.gif
Atsakyti
mes obuoliuko ragavom kaip mums buvo 3men, nors gyd ir neleido...
Atsakyti
QUOTE(nerata @ 2009 12 04, 16:53)
Sveikutes. Na mano suneliui  4,5 men tai mes jau antra sav. bandom obuoliuka valgyt, ispradziu daviau tik sauksteli patarkuoto obuolio, o dabar jau puse obuoliuko suvalgo ir jam patinka valgyt smile.gif , bet duodu tarp maitinimu, maitinu misinuku ir MP. Bandysiu sia sav. duot morkyciu paragaut, su kosem dar neskubu, nes svorio pas mus pakankamai sveria virs 8kg  thumbup.gif


Ui, as tai savajam dar nieko neduodu, nors musm 4.5 men. Daviau cia lyztelt obuoliuka, tai nezinau. biggrin.gif Maitinu kolkas savo pienu. 4 men. sverem 8.6 kg., ugio 68 cm. biggrin.gif Tai manau, jei tokiais tempais ir toliau, tai dar greiciau rubu nespesiu pirkti. biggrin.gif Gerai, kad vasara dabar uz lango, tai vaikas mielai dziaugiasi plikom kojom ir rankom vezimuke. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(luckylein @ 2010 04 27, 21:41)
todel kad gydytojai yra senu paziuru,speju,kad ir obuoli,banana liepe duoti zalius.o ne apvirtus

As kazkur dar skaiciau, kad apskritai gerai svori priauganciam vaikui bananu nereiketu davineti, nes jie yra per kaloringi. smile.gif Turbut kiek mamu, tiek nuomoniu ir dar daugiau meniu! biggrin.gif
Atsakyti
laba. mums jau greit 5 menesiukai. po biski kartais paragaujam pirktines vaisiu tyreles. po poros dieneliu ketinu pradeti duoti darzoviu kosytes. o kada pradejot duoti grudines kosytes. nezinau kada jas reiketu paskui pradeti duoti, ir kokiu dienos metu geriau. darzoves kaip suprantu geriausia pietums, o kada koseles?
Atsakyti