Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. kūdikio dienos meniu

QUOTE(Sakalauskiene @ 2010 03 01, 18:53)
Wiona dekui labai uz atsakyma 4u.gif  4u.gif
As duodu vitaminu D po du laselius visai nesenai pradejau duot g.gif Kazin gali nuo to but,,Ryt eisim svertis paziuresim ka parodys svarstykles..



man vat ir itarimas kyla del lasiuku padidinimo g.gif nes mums kai padidino doze (vartojom po 1lasiuka o nuo 3men liepe po 4lasiukus) tai vat tada ir prasidejo tas nevalgymas. bet po savaiteles viskas susitvarke, tai galvoju gal vaiko organizmas priprato prie tos gaunamos D vitamino dozes g.gif na, net nezinau, cia mano tokie tik pamastymai blush2.gif
sekmes Jums ryt sveriantis smile.gif
Atsakyti
Na matai jus 4 lasiukus,,o mes dar tik 2 duodam,,,bet taip sakyciau nemazai apdidino ,nuo1 iki 3 g.gif Bet daktarei geriau zinot...
Atsakyti
QUOTE(Sakalauskiene @ 2010 03 02, 01:24)
Na matai jus 4 lasiukus,,o mes dar tik 2 duodam,,,bet taip sakyciau nemazai apdidino ,nuo1 iki 3 g.gif Bet daktarei geriau zinot...


mūsiškiui nuo trijų sav. pradėjau duoti po 2 lašiukus, tačiau nuėjus svertis gydytoja iškart skyrė po 3. Jos motyvas - vaikas labai greitai auga (pirmą mėn priaugo 1600 g) ax.gif
Papildyta:
QUOTE(viti @ 2010 03 01, 18:03)
paskaičius mamyčių komentarus, puoliau į pirmą pasitaikiusią šalį žiūrėt, ar mes jau tokie senamadiški ir primaitinam per anksti... Na ką, pvz., Suomijoje rekomenduojama primaitinti nuo 4-6 mėn, jei vaikas maitinamas mišinukais, jei MP, tai nuo 5-6 mėn.
Kai turėsiu laiko, palandžiosiu po kitas šalis.  ax.gif


partęsiant trumpai mano rašliavą: suomiams siūloma vaikus pradėti primaitinti vaisiais ir uogomis: bananais, obuoliais, persikais, ananasais, išskyrus kiviais. Tai va, ir jie obuolių nesibaido biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sakalauskiene @ 2010 03 02, 03:24)
Na matai jus 4 lasiukus,,o mes dar tik 2 duodam,,,bet taip sakyciau nemazai apdidino ,nuo1 iki 3 g.gif Bet daktarei geriau zinot...


man ir pasirode daugokai tie 4 lasiukai, bet juk gydytoja geriau zino, nei as mama nebaigus medicinos biggrin.gif mums padidino todel, kad dukrytei pakausyje plaukiukai nuslinko (gimem su kasom smile.gif ), nedaug, bet gydytoja apsidraudimui padidino doze, kad rachito nebutu...bet plaukiukai jau ataugineja ir toliau auginames kasas thumbup.gif
gal ir nedelto cia tas nevalgymo periodas buvo...o tik paprasciausiai taip sutapo, bet man mamai tai reikia prie kazko prisikabinti ir nors kokia priezasti rasti blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiona @ 2010 03 02, 09:27)

gal ir nedelto cia tas nevalgymo periodas buvo...o tik paprasciausiai taip sutapo, bet man mamai tai reikia prie kazko prisikabinti ir nors kokia priezasti rasti  blush2.gif  biggrin.gif


rūpestingos mamos akys visada didelės bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,mano berniukui 4,5men,koses darzoviu,obuoli ir banana valgom nuo 3,5men.ir vitamino D geriam po 5lasus nuo 3men.ir patikekit manim vaikutis kerta issijuoses,tik duok biggrin.gif as manau cia ne nuo to priklauso valgo ar ne.
Atsakyti
juk ir, mums, mamoms buna "iskrovos" dienu biggrin.gif tai gal ir musu leliukai sugalvoja tokias dieneles pasidaryti lotuliukas.gif
Atsakyti
Noriu paklausti ar gerai maitinu vaikeli... blush2.gif sestadieni - pries 3 dienas pradejome ivedineti kieta maista - bulviu kosele skiesta misinuku, siandien ji jau suvalge apie 80ml tyreles ir isgere 70ml misinuko. ar ne per mazai jam skysciu? kiek tyreles jus duodate 4 menesiu kudikiams? kuo pagirdote misinuku ar arbatele?
Atsakyti
QUOTE(Miracle_mira @ 2010 03 08, 16:47)
Noriu paklausti ar gerai maitinu vaikeli...  blush2.gif  sestadieni - pries 3 dienas pradejome ivedineti kieta maista - bulviu kosele skiesta misinuku, siandien ji jau suvalge apie 80ml tyreles ir isgere 70ml misinuko. ar ne per mazai jam skysciu? kiek tyreles jus duodate 4 menesiu kudikiams? kuo pagirdote misinuku ar arbatele?


Mano leliukas per pietus suvalgo apie 100g kosytes per pietus,o ryte ir vakare duodu puse obuolio arba puse banano ir atsigeriam pienelio po to,nes arbatos negeria.ir isvis nieko negeria,apart pieno smile.gif matyt uztenka skysciu.jeigu tik pradejote maitinti kosem,tai po koses reikia duoti misinuko,veliau galima ir arbateles duot uzgerti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ponckis @ 2010 03 08, 20:39)
Mano leliukas per pietus suvalgo apie 100g kosytes per pietus,o ryte ir vakare duodu puse obuolio arba puse banano ir atsigeriam pienelio po to,nes arbatos negeria.ir isvis nieko negeria,apart pieno smile.gif matyt uztenka skysciu.jeigu tik pradejote maitinti kosem,tai po koses reikia duoti misinuko,veliau galima ir arbateles duot uzgerti smile.gif


Na, maniskis irgi nelabai nori gerti, va ryte siaip ne taip misinuko suvalge 150ml... rodos nemegejas gerti daug skysciu smile.gif Aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Mes esam 4.5men, pietums duotu ryziu-kukuruzu kosyte su pienuku, pradejom nuo 0.5sauksto, o va siandien jau ir 2saukstus suvalgem smile.gif gaunasi apie 60ml, dar duodu ir misinuko kazkur apie 70ml, gana ilgokai sotus isbuna po tokiu pietu, tai planuojame nuo kitos savaites sumazinti maitinimu skaiciu iiki 5k per para smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Taistė @ 2010 02 14, 14:51)
Na kur jūs skubat? Norit kuo greičiau vaiko skranduką apkraut? Dar visas gyvenimas prieš akis - spės visko prisiragaut smile.gif Palaukit dar pora mėnesių. Pagal naujausius tyrimus siūloma vaiką su nauju maisteliu supažindinti tik nuo 6 mėnesių  4u.gif

Jei maitini savo pienuku, tai jo nera kur skubet, o va misinukas gi sintetika, tad koks obuoliukas, jei tik naturalus is kaimo, tikrai vaikui nekenkia wink.gif Anksti pradet neverta, bet nuo 4.5men jau tikrai galima pradet duot normalu maista, na cia tik mano nuomone wink.gif
Atsakyti
Labas mamytes noriu paklausti ar jus duodat cukini savo vaikams? Ir egu duodat ka reikia daryti su skura nuolupti ar palikti? 4u.gif Patarket kaip gaminti. Labai dekinga isanksto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritencija2: 10 kovo 2010 - 00:37