Įkraunama...
Įkraunama...

saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai..., ... ir

Prikepiau kalną grybukų, kaštonų šventei smile.gif

grybukų keptuvė buvo vieną kartą, senai, prikibusi tešlos, neišsiimė, bet problema vienintelė, per mažai įkaitinta keptuvė. daugiau visada atlimpa puikiai, juk ten riebi tešla. ir tepti nieko nereikia. riebalų netrūksta...


user posted image

gaila, foto tokia nei šiokia nei tokia, nes kai baigiau gaminti, nebebuvo jėgų nieko fotografuoti...
Atsakyti
O cia va mano grybukai nu labai skanus receptura traukta is sito forumo bet ka tu jau pirkt tai nebepirksiu nes skanesnius esu valgiusi tik tarybiniais laikais ax.gif
user posted image
Papildyta:
Tiesa dar turiu klausima o gal kas bande grybuku kotelius tepti su beze nes manau kad saugiau negu su aisingu g.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2010 08 02, 11:45)
o prieš kiek laiko galima kepti grybukus, kas jie nesugestų?

meduolines teslos grybukai negenda labai ilgai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rueta @ 2010 09 13, 21:42)
O cia va mano grybukai nu labai skanus receptura traukta is sito forumo bet ka tu jau pirkt tai nebepirksiu nes skanesnius esu valgiusi tik tarybiniais laikais ax.gif

Tiesa dar turiu klausima o gal kas bande grybuku kotelius tepti su beze nes manau kad saugiau negu su aisingu g.gif


Grazus grybai thumbup.gif o jus nesibaidykit to baltymo doh.gif nuplaukit gerai kiausini su soda, jei jau taip baisu.. nes salmoneles jei yra, tai tik ant luksto. O is beze lips kotai..
Papildyta:
Tiesa, o kotus dar galima baltu sokoladu aptept wink.gif
Atsakyti
aisku taip ir galvojau kad bese taip nesustingstatai as taip ir dariau nuploviau su nuriebalintoju luksta gerai po to 10min sodos tirpale palaikiau ir vis tiek baugu man labai as jos bijau doh.gif
Susizinojau yra tokie kiausiniu baltymai milteliais Vievio paukstynas gamina ir kitokiu firmu yra bet jie prekiauja po 10kg maisais jie tinka visur tiek i piragus tiek i beze ar aisingui idealus dalykas jokios semeneliozes nebaisios 10kg maisas kainuoja 40lt jei kas noretu galetumem susimesti ir nusipirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rueta @ 2010 09 14, 15:12)
aisku taip ir galvojau kad bese taip nesustingstatai as taip ir dariau nuploviau su nuriebalintoju luksta gerai po to 10min sodos tirpale palaikiau ir vis tiek baugu man labai as jos bijau doh.gif
Susizinojau yra tokie kiausiniu baltymai milteliais Vievio paukstynas gamina ir kitokiu firmu yra bet jie prekiauja po 10kg maisais jie tinka visur tiek i piragus tiek i beze ar aisingui idealus dalykas jokios semeneliozes nebaisios  10kg maisas kainuoja 40lt jei kas noretu galetumem susimesti ir nusipirkti ax.gif



sveika,
as pirkciau kokius 3 kg tu miltuku blush2.gif jei ka, turek omenyje
Atsakyti
Gerai lauksiu daugiau pasiulimu nes 10kg man tikrai per daug
Atsakyti
QUOTE(Rueta @ 2010 09 14, 15:12)

Susizinojau yra tokie kiausiniu baltymai milteliais Vievio paukstynas gamina ir kitokiu firmu yra bet jie prekiauja po 10kg maisais jie tinka visur tiek i piragus tiek i beze ar aisingui idealus dalykas jokios semeneliozes nebaisios  10kg maisas kainuoja 40lt jei kas noretu galetumem susimesti ir nusipirkti ax.gif



QUOTE(Rueta @ 2010 09 14, 18:41)
Gerai lauksiu daugiau pasiulimu nes 10kg man tikrai per daug


Aš irgi norėčiau 2 kg. Kaip nors pasiimčiau (aš iš Kauno).
Atsakyti
Ar tikrai baltymų milteliai. Bent jau jų tiklalapyje yra tik kiaušinių milteliai.
Jeigu baltymų milteliai, imčiau 2 kg.
Atsakyti
ALBUFIX
Aukštos kokybės, priedais praturtintas kiaušinio baltymas, skirtas tortų, zefyrų ir kitų plaktų konditerinių kepinių gamybai bei įdarams. Tinka tortų pertepimui, bezei.
va ka raso pati dar nebandziau bet konditerijoje tiksliai zinauk kad naudoja.
Tai tvarkoi galiu jau kaip ir uzsakyti man ir 3kg per akis pradziai.tiesa pati esu is Siauliu tai reiks sutarti kaip jums perlesiti galiu ir pastu siuntinukus padaryt lauksiu i az atsakymo kad nevarginti mus temos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rueta: 15 rugsėjo 2010 - 08:01
Ojej,jei praturtintas priedais reiškias konservantų kalnas schmoll.gif , kam tada namuose kept, taigi ir parduotuvej tada galima nusipirkt su konservantais smile.gif

Klausimėlis mergaitėms kurios gamino riešutukus, kaip juos gaminti? receptą radau, bet jis juk ne ant skardos skirtas kepti? gal galima juos kept iš paprstos meduolinės tešlos? vėliau juos papuošiate lapeliais ar kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandr_e: 16 rugsėjo 2010 - 07:58
Ačiū, atsakymą jau radau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandr_e: 16 rugsėjo 2010 - 09:08