Įkraunama...
Įkraunama...

saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai..., ... ir

As parasiau del kokios priezasties as juos naudociau man reiktu aisingui grybukam tept jau geriau tokiu isidet negu rizikuot samanelioze tik del to.
O visu antra paskambinau tas kur prekiauja pasirodo jis ne taip su sakes yra sako 1kg kainuoja 45lt o prekiauja ne mazesneis kiekiais negu 10kg doh.gif


Pasiklausinejau yra ir pigesniu apie 30kg kilogramas bet manau ir dideliais kiekiais tai musiau nieko neiseis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rueta @ 2010 09 13, 21:42)

esu dariusi is beze, thumbup.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 09 14, 14:45)
O is beze lips kotai..

nelipo 4u.gif
Atsakyti
hmmm nu dabar net nezinau ai reiks pabandyt kai torta darysiu va patept kur ir paziuresiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rueta @ 2010 09 17, 13:25)
hmmm nu dabar net nezinau ai reiks pabandyt kai torta darysiu va patept kur ir paziuresiu g.gif

man mama buvo minejusi, kad jei aplinka ar oras dregnas, tada labai sunkiai dziuna bet kokia mase grybukam: tiek kotukai, tiek kojytes. 4u.gif
Atsakyti
Sioje temoj daznai nesilankau, bet pradzioj maciau domejosi merginos, kur gaut keptuviu, gal jau ir zinoma, bet va neseniai atradau si tinklapi, jei kam idomu:

http://seija-keptuve...ch/... vaflinė
Atsakyti
QUOTE(giria @ 2010 09 17, 21:47)
Sioje temoj daznai nesilankau, bet pradzioj maciau domejosi merginos, kur gaut keptuviu, gal jau ir zinoma, bet va neseniai atradau si tinklapi, jei kam idomu:

http://seija-keptuve...ch/... vaflinė


As cia nusipirkau grybuku keptuve, mokejau 60 LT, o sesuo mano nusipirko Kalvariju turguj uz 40 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Praline @ 2010 09 21, 21:13)
As cia nusipirkau grybuku keptuve, mokejau 60 LT, o sesuo mano nusipirko Kalvariju turguj uz 40 Lt.


O as Kalvariju turguj kaip tik permokejau, ir neprastai, perkant riesuteliu keptuve.
Atsakyti
oj merginos, skaitineju ir seile varvinu.. turbut hormonai siauteja, nes siaip nesu gerbeja grybuku ir pan dalykeliu.. bet cia toookie groziai, o ir MB man turbut menuli nuo dangaus nukabintu jei jam iskepciau grybuku ir kitokiu gerybiu.. galvojau kaip cia geriau padarius.. maciau kepat ir orkaiteje.. galvoju bandyt, tik abejoju ar mokesiu taip graziai nulipdyt viska kaip jus, o paskui dar gerai "suklijuot" galvas ant kotu.. yra kitas variantas - ka tik mamai pasiskabinau, sake ji turi grybuku - voveriu keptuve, ir dar vafline tarybiniu laiku.. sake kaip ir mano, tik surasti reikia, nes dabar remontuoja, tj keptuve kazkur, vafline paskolinta ir tt.. tik va beda ar galima bus ta grybuku-voveriu keptuve naudoti ant keramikines plyteles? gal as cia per daug noriu ir nieko man neiseis, gal tiesiog bandyt kepti orkaiteje ir nesiparint? aciu uz atsakymus blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(astuliuke @ 2010 09 22, 13:23)
oj merginos, skaitineju ir seile varvinu.. turbut hormonai siauteja, nes siaip nesu gerbeja grybuku ir pan dalykeliu.. bet cia toookie groziai, o ir MB man turbut menuli nuo dangaus nukabintu jei jam iskepciau grybuku ir  kitokiu gerybiu.. galvojau kaip cia geriau padarius.. maciau kepat ir orkaiteje.. galvoju bandyt, tik abejoju ar mokesiu taip graziai nulipdyt viska kaip jus, o paskui dar gerai "suklijuot" galvas ant kotu.. yra kitas variantas - ka tik mamai pasiskabinau, sake ji turi grybuku - voveriu keptuve, ir dar vafline tarybiniu laiku.. sake kaip ir mano, tik surasti reikia, nes dabar remontuoja, tj keptuve kazkur, vafline paskolinta ir tt.. tik va beda ar galima bus ta grybuku-voveriu keptuve naudoti ant keramikines plyteles? gal as cia per daug noriu ir nieko man neiseis, gal tiesiog bandyt kepti orkaiteje ir nesiparint? aciu uz atsakymus  blush2.gif


o, jau radau atsakyma, kad vis gi kepat ir ant keramikines thumbup.gif thumbup.gif super, belieka parsivezti keptuve ir issirinkti paaati skaniausia receptuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuliuke @ 2010 09 22, 13:29)
oj merginos, skaitineju ir seile varvinu.. turbut hormonai siauteja, nes siaip nesu gerbeja grybuku ir pan dalykeliu.. bet cia toookie groziai, o ir MB man turbut menuli nuo dangaus nukabintu jei jam iskepciau grybuku ir  kitokiu gerybiu.. galvojau kaip cia geriau padarius.. maciau kepat ir orkaiteje.. galvoju bandyt, tik abejoju ar mokesiu taip graziai nulipdyt viska kaip jus, o paskui dar gerai "suklijuot" galvas ant kotu.. yra kitas variantas - ka tik mamai pasiskabinau, sake ji turi grybuku - voveriu keptuve, ir dar vafline tarybiniu laiku.. sake kaip ir mano, tik surasti reikia, nes dabar remontuoja, tj keptuve kazkur, vafline paskolinta ir tt.. tik va beda ar galima bus ta grybuku-voveriu keptuve naudoti ant keramikines plyteles? gal as cia per daug noriu ir nieko man neiseis, gal tiesiog bandyt kepti orkaiteje ir nesiparint? aciu uz atsakymus  blush2.gif
Papildyta:
o, jau radau atsakyma, kad vis gi kepat ir ant keramikines  thumbup.gif  thumbup.gif  super, belieka parsivezti keptuve ir issirinkti paaati skaniausia receptuka  smile.gif

as irgi kad dziaugiausi kad issikepsiu grybuku,parsinesu namo keptuva ..... o tada tik prisiminiau kad pas mane indukcine doh.gif doh.gif doh.gif (vyras sako va tau ir mandra kaitlente,bet ko neissikepsi lotuliukas.gif ),tai pirkausi pastatoma dujine,kai reikia pasistatau ir issikepu. taip kad nesumaisykit,kurios turit indukcines tikrai neissikepsit biggrin.gif
o ant paprastos keramikines galima mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k.lapelyte: 22 rugsėjo 2010 - 12:53
QUOTE(giria @ 2010 09 17, 21:47)
Sioje temoj daznai nesilankau, bet pradzioj maciau domejosi merginos, kur gaut keptuviu, gal jau ir zinoma, bet va neseniai atradau si tinklapi, jei kam idomu:

http://seija-keptuve...ch/... vaflinė

aciu, nusipirkau riesuteliu keptuve, tai kas antra diena, riesutelius tik kepu ir kepu mirksiukas.gif
Atsakyti
aš turiu šitokią keptuvę:

http://seija-keptuve...ch/... keptuvė

labai gera, nelimpa. esu ja begalo patenkinta. ir dar labai faini tie mažučiai grybukai, bet su jais terliones daug. aš ją gavus per kalėdas dovanu, tevai mokėjo 60 Lt. Vilkaviškio turguj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2010 09 22, 14:47)
aš turiu šitokią keptuvę:

http://seija-keptuve...ch/... keptuvė

labai gera, nelimpa. esu ja begalo patenkinta. ir dar labai faini tie mažučiai grybukai, bet su jais terliones daug. aš ją gavus per kalėdas dovanu, tevai mokėjo 60 Lt. Vilkaviškio turguj smile.gif


aš ir tokią turiu, pirkau Gariūnuose, 55 litai, prieš du mėnesius panašiai. Derėjausi iki 50 lt, bet be šansų, o tų mažų grybukų net nekepu, ten pas mane riebalai subėga biggrin.gif
Atsakyti