Įkraunama...
Įkraunama...

saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai..., ... ir

QUOTE(wis @ 2010 10 28, 12:20)
tiriausiai pirmiau isplakete baltyma ,o paskiau pudra dejot, isplaktas baltymas maziau reikalauja pudros,o pradejus dziuti pritruksta pudros.

pirma iki putu suplaku baltymus, tada po truputi dedu pudra ir citrinos rugsti. 4u.gif Gal galetumet eiliskuma surasyt? Buciau labai dekinga 4u.gif

Stai kaip atrodo mano kepineliai 4u.gif

Grybukai gaunas visai graziai kaip pradedanciai, bet erzina, kad vos paemus i rankas pradeda trupet koteliai sad.gif o virsu dazau su sokoladu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivir: 28 spalio 2010 - 14:43
QUOTE(rimcikas @ 2010 10 28, 15:41)
O čia vaišinu jus iš savo archyvo:


rodos net užuodžiu grybų kvapą , toooks nostalgiškas vaizdas bigsmile.gif
užaugau tokių grybų karalystėj smile.gif

O senovinės špižinės grybų keptuvės taip ir negaunu niekur pirkti . Jei kas atsikratyt norėsit ar rasit kur pirkti brūkštelkit į až mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimcikas @ 2010 10 28, 14:41)
Kaip seniai čia lankiausi smile.gif manau Jus perplakėte baltymus. aš  kaip darau kotukams masę, tai su mikseriu keletą sekundžių paplaku, kad iš baltymo pradeda tik burbuliukai formuotis ( tikiuosi suprasit ką susakiau.. smile.gif )ir viskas, tada dedu citrinų rūkšties pagal skoni ir cukraus pudros. bet ant dviejų baltymų tai man susikrauna vos ne pusė kg pokelis.... ir tada to glaisto tai užtenka kažkur 80 vnt grybukų kotukams. dar iš patirties galiu pasakyti, kad geriausia man glajus gaunasi su cukraus pudra, kurios pakuote yra kietam kardono pokelyje:


O kokios konsistencijos gaunasi gajus? Tept reikia kotus ar pamirkyt?
Atsakyti
QUOTE(rimcikas @ 2010 10 28, 15:41)
Kaip seniai čia lankiausi smile.gif manau Jus perplakėte baltymus. aš  kaip darau kotukams masę, tai su mikseriu keletą sekundžių paplaku, kad iš baltymo pradeda tik burbuliukai formuotis ( tikiuosi suprasit ką susakiau.. smile.gif )ir viskas, tada dedu citrinų rūkšties pagal skoni ir cukraus pudros. bet ant dviejų baltymų tai man susikrauna vos ne pusė kg pokelis.... ir tada to glaisto tai užtenka kažkur 80 vnt grybukų kotukams. dar iš patirties galiu pasakyti, kad geriausia man glajus gaunasi su cukraus pudra, kurios pakuote yra kietam kardono pokelyje:
user posted image

QUOTE(miskouoga @ 2010 10 28, 18:53)
O kokios konsistencijos gaunasi gajus? Tept reikia kotus ar pamirkyt?

va va, ir man toks klausimas iskilo, nes mano mase gaunasi labai tirsta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2010 10 28, 17:58)
va va, ir man toks klausimas iskilo, nes mano mase gaunasi labai tirsta  doh.gif


Mano irgi ganasi tirsta, as su peiliu tepu.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2010 10 28, 18:00)
Mano irgi ganasi tirsta, as su peiliu tepu.

Turėtų būti nei per skysta,nei per tiršta,tepu su teptuku.Jei gavosi tirštoka reiketų įpilti truputį baltymo.
Atsakyti
niu bandysiu zaist su baltymais, nes is kaimo gavau kiausiniu smile.gif O sakykit yra skirtumas tarp parduotuviniu ar naminiu kiausiniu? Siaip as pati maldavau cukru ir sijodavau. Bet dabar bandysiu nusipirkt dezutej cukraus pudros. Aciu visoms uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2010 10 28, 19:54)
niu bandysiu zaist su baltymais, nes is kaimo gavau kiausiniu smile.gif O sakykit yra skirtumas tarp parduotuviniu ar naminiu kiausiniu? Siaip as pati maldavau cukru ir sijodavau. Bet dabar bandysiu nusipirkt dezutej cukraus pudros. Aciu visoms uz patarimus  4u.gif

Tikrai pastebėsit skirtumą,parduotuvės baltymas lyg vandenėlis smile.gif ,pudrą perku saldvos ji pigesne,o rezultatas neblogesnis
Atsakyti
QUOTE(wis @ 2010 10 28, 21:02)
Tikrai pastebėsit skirtumą,parduotuvės baltymas lyg vandenėlis smile.gif ,pudrą perku saldvos ji pigesne,o rezultatas neblogesnis

as siandien IKI nusipikau saudos pudros. Ale ji ne grynai is cukraus, dar kvieciu skaidulu yra unsure.gif Kazi nieko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2010 10 28, 21:39)
as siandien IKI nusipikau saudos pudros. Ale ji ne grynai is cukraus, dar kvieciu skaidulu yra  unsure.gif  Kazi nieko? g.gif

sijok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2010 10 28, 18:53)
O kokios konsistencijos gaunasi gajus? Tept reikia kotus ar pamirkyt?

Gaunasi tiršokas glajus. aš tepu su teptukais. prisipirkusi tų vaikiškų teptukų, kur jie su guašu piešia smile.gif ir zaidziu..smile.gif labai geras būdas patikrinti glajų yra toks: uztepi kotuką ir pamirkai į aguonas. galvutę įsmeigį į padėkliuką ( jeigu tokio neturite pasidarę, tai tiesiog palaikykite galvute žemyn..) palaukiu kelias minutes ir jeigu aguogos nepradeda slinkti žemyn su glajumi vadinasi - liux tepam visus kitus kotukus, o jeigu slenka, tai trupučiuką pridedu cukraus pudros ir vėl pažiūriu smile.gif tada nepasidaro per kietas glajus, o tik vieną ar du grubukus pagadini, bet manau, kad vaikams tai tik geriau... is karto gali smaguriauti... smile.gif
Atsakyti
Aciu Jums visoms uz patarimus 4u.gif

Siaip as irgi su teptuku tepdavau ir man nenuslinkdavo, bet isdziuvus gaunasi trapus kaip morengas sad.gif
Atsakyti