Įkraunama...
Įkraunama...

Elemis, La Therapie kosmetika

Laba diena 4u.gif
Dar laukiu savo prekiu smile.gif
Papasakokit man prasau kas cia per TRY-ENZIME,serija g.gif ,kuom ji ypatinga,kodel negalima naudot vasara g.gif .
Atsakyti
Luli - trumpai kalbant enzimai "nueda" senas ir negyvas odos lasteles ir daro oda svelnesne, lygesnes spalvos, sveikesne ir svaresne/
Vasara, kai saule kaitri nepatartina naudot nes padideja odos nusvilimo galimybe.

Milmar - suintrigavai ir dingai blush2.gif laukiu nuomones apie ta enzimine kauke
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2010 07 09, 23:37)

Milmar - suintrigavai ir dingai  blush2.gif  laukiu nuomones apie ta enzimine kauke


Labai atsiprasau, neturiu kada prisesti blush2.gif

Tai trumpai - bandziau pora kartu is smalsumo, vis tik prisibijau dabar deti, nes bunu daug lauke... Bet jei ryt belaukiant sveciu turesiu laisvas 10 minuciu, uzsidesiu, kad prisiminti kaip ir kas, tada aprasysiu smulkiau. Bet is tu ankstesniu prisiminimu man svarbiausia - mano jautrios odos nesuerzino, sakyciau siek tiek grieztesne, nei papaya. Bet pavyzdziui nuo LaTherapie Vital tai man net akis grauzia biggrin.gif , o Tri situo poziuriu tikrai svelniau ant odos jauciasi, nors irgi gana konkreti rolleyes.gif Is ryto oda labai gerai atrodo, tokia pasilyginus, poros patrauktos, demeles lyg pablukintos. Vienas minusas pakuotei, kad nesimato, kiek isnaudota, tuo tarpu kitos Elemis kaukes panasioje pakuoteje turi toki langeli...

Tai siam kartui tiek. Papildysiu...
Dar turiu sitos serijos serumiuko ir kremuko, bet laukiu rudens visam kompleksui cool.gif
Atsakyti
Elemis thumbup.gif bigsmile.gif Spa Vilnius dirba su šia kosmetika. Man atliko nemažai su šia kosmetika, tai rezultatu likau patenkinta ir sužavėta ax.gif Profesionalų tik patys geriausi atsiliepimai apie ELEMIS bigsmile.gif
Atsakyti
Davija - visiskai pritariu 4u.gif
As Elemis "facial" nebandzius, vis LaTherapie pasirenku, bet Elemis terapijos kunui is tiesu super. Man ypac patinka Exotic Lime and Ginger Salt Glow kur su lavos akmenim masaza daro, tikrai suuuper thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ar dar yra naudojanciu ELEMIS? kazkaip nurimo tema. Nelabai turiu laiko paskaityti ax.gif tai klausiu tiesiai sviesiai apie prausiklius. kuris tiktu jautriai sausai odai? man labiau patinka kai gerai nuplauna veideli ir nepalieka jokio riebaliuko
Atsakyti
QUOTE(mergyytte @ 2010 10 04, 19:57)
Sveikos  4u.gif
Ar dar yra naudojanciu ELEMIS? kazkaip nurimo tema. Nelabai turiu laiko paskaityti  ax.gif  tai klausiu tiesiai sviesiai apie prausiklius. kuris tiktu jautriai sausai odai? man labiau patinka kai gerai nuplauna veideli ir nepalieka jokio riebaliuko


Naudojam naudojam biggrin.gif

Specializuotos Elemis veido valymo priemones jautriai odai yra dvi: prausiklis ir valiklis.

Kiek suprantu is jusu posto, greiciausiai jums labiau patiktu prausiklis Elemis Sensitive Cleansing Wash - nuprausiamas vandeniu, bet as jo nebandziau, todel nekomentuosiu.
user posted image

Kita jautriai odai tinkama priemone - Elemis Soothing Chamomile Cleanser - sita turiu. Svelnus pienelio tipo valiklis. Galima naudoti ant vateles, bet as megstu naudoti kitaip - paskirstau ant veido pora paspaudimu ir po to dregnu siltu-karstu ranksluosteliu nuvalau - tai svaros pojutis puikus mirksiukas.gif
Situo paciu pieneliu su vatele nuimu ir akiu makiaza.

O jusu oda jautri kuria prasme? Ar isberia, ar serpetoja?
Atsakyti
Oda jautri tuo, kad isberia,parausta. daugiausia smakra, dermatologe nustate peroralini dermatita. Anksciau ir pleiskanodavo,bet tik tol kol nenaudojau prausikliu. Kadangi turiu jautria oda tai ju bijojau, bet pabandziau KANABO firmos ir jau 2-3metai naudoju atsidziaugt negaliu,nei pilingu nebereikia,bet jau pabodo noreciau kazko naujo pabandyt. o makiaza valau su BIODERMA vandenuku arba KANEBO pieneliu.
O is TRI-ENZYME nebandet?
Atsakyti
QUOTE(mergyytte @ 2010 10 05, 18:51)
Oda jautri tuo, kad isberia,parausta. daugiausia smakra, dermatologe nustate peroralini dermatita. Anksciau ir pleiskanodavo,bet tik tol kol nenaudojau prausikliu. Kadangi turiu jautria oda tai ju bijojau, bet pabandziau KANABO firmos ir jau 2-3metai naudoju atsidziaugt negaliu,nei pilingu nebereikia,bet jau pabodo noreciau kazko naujo pabandyt. o makiaza valau su BIODERMA vandenuku arba KANEBO pieneliu.
O is TRI-ENZYME nebandet?


Tai jei tinka, gal geriau nekeisti, ypac jei problema rimta g.gif . Nors Elemis pienelis lyg ir labai svelnutis. Na nezinau, gal pabandykit... Kai as turejau su oda dideliu problemu, Carita medvilnes serija naudojau, man labai tiko, bet kainos doh.gif

Tri-Enzyme serijos turiu visus produktus. Kuris domina?
Atsakyti
tas elemis pienelis su ramunelemis tikrai labai super daiktas ir kaina jo nera labai didele ir man su jautria sausa oda iki siol labai mazai kas tikdavo, o sis pienelis tiko puikiai 4u.gif
Atsakyti
Kiek esu bandzius Elemis gaminiu, tai visi labai patiko.
Dabar naudoju si rinkini
user posted image
kreminis valiklis, tai labai patinka, svelniai valo makiaza, oda tokia padrekinta jaucias, Levander tonikas labai tiko misrioms veido vietoms (kaktai) oda maziau riebi ir svarsene, o drekinantis kremas su spf taipogi geras, man patiko lengva konsistensija, nemegstu riebiu kremu, drekina jis vidutiniskai, tinka pries pudra paruost oda

turiu ir idegio skatintoja' tan accelerator ' spf 6 , tai ivertinimai irgi labai geri, nes man butent ir reikejo kremo su minimalia apsauga, o siaip jis kaip drekinantis kremas taipogi labai geras
Atsakyti
Sveikos, kas dar cia uzsukat mirksiukas.gif

siuo metu esu inikus i Tri-enzyme serija ir esu labai patenkinta. Naudoju prausikli, krema, kart nuo karto kauke, o serumiuka jau subaigiau. Dabar tik kilo klausimas, koki laiko tarpa galima naudoti sita serija - ar reikalinga pertrauka kas kazkiek laiko.
Gal kas domejotes?



QUOTE(miss.elle @ 2010 10 07, 20:59)
Kiek esu bandzius Elemis gaminiu, tai visi labai patiko.
Dabar naudoju si rinkini

kreminis valiklis, tai labai patinka, svelniai valo makiaza, oda tokia padrekinta jaucias, Levander tonikas labai tiko misrioms veido vietoms (kaktai) ...


Man irgi sis pienelis ir tonikas labai labai patinka ir tinka ... Butinai kartosiu, kai pribaigsiu ax.gif



Atsakyti