Įkraunama...
Įkraunama...

Elemis, La Therapie kosmetika

QUOTE(gaudyk @ 2010 06 25, 18:11)

Mano didziojo uzsipirkimo rezultatai - pienelio makiazui valyt turiu dar iiilgam, o stai su toniku nezinau kaip bus, nes pirkau 2 levander toner, pirma jau beveik baigiau.... doh.gif

Beje, taip ipratau makiaza valyt dregnu siltu ranksluosteliu kad vatos temponeliu isvis beveik nenaudoju.  ax.gif


bigsmile.gif Oho koks greitis... Labai man patinka levandu tonikas ir lime blossom pienelis. Jautrios odos pienelis ir tonikas kol kas naudojami priesokiais.

As tai prasiskaiciavau su papaya enziminiu pilingu, jau visai visai i pabaiga verysad.gif . Ipratau, tai labai patinka ir kvapas, ir poveikis.

QUOTE(luli @ 2010 06 27, 18:27)
Laba vakara 4u.gif
Na stai isbandziau savo prausikli,ir kremuka,zinoma dar atsiliepimu jokiu nebus,nes tik antra diena smile.gif .Kremas nustebino tuo,kad   as galvojau jog bus riebesnis,bet jis toks skystokas,tepasi gerai.Po savaites,jei nebus jokios blogos reakcijos tai noriu pirkt kauke,arba drekinanti naktini krema,nes diena naudosiu dabartini.O dregmes truksta,kai vakare nusiprausiu,tai tempia oda,gal patarsit ka isigyt,kauke juk kasdien nenaudosiu,o naktiniu kremu nesu naudojus,tai noreciau gauti jusu patarimu.Na ir dar planuose pilingas veidui smile.gif


As sakyciau, kad jei drekinimo truksta, tai tiktu Elemis drekinanti kauke Exotic Moisturizing Mask, kuria galima plonu sluoksniu uztepus ir nakciai palikti.

Del pilingo su Gaudyk sutinku del Papaya Enzyme. Siuo momentu esu labai geros nuomones apie sia kaukyte. Dar Elemis turi skin buff, sitas man irgi patinka, bet jei reiktu balsuoti, tai rinkciaus Papaya, nes pastarasis prie viso gerio dar ir demeles pasviesina.

Gal praleidau, bet neradau, koki kremuka bandot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milmar: 27 birželio 2010 - 22:58
QUOTE(Milmar @ 2010 06 28, 00:56)
bigsmile.gif Oho koks greitis... Labai man patinka levandu tonikas ir lime blossom pienelis. Jautrios odos pienelis ir tonikas kol kas naudojami priesokiais.

As tai prasiskaiciavau su papaya enziminiu pilingu, jau visai visai i pabaiga  verysad.gif . Ipratau, tai labai patinka ir kvapas, ir poveikis.
As sakyciau, kad jei drekinimo truksta, tai tiktu Elemis drekinanti kauke Exotic Moisturizing Mask, kuria galima plonu sluoksniu uztepus ir nakciai palikti.

Del pilingo su Gaudyk sutinku del Papaya Enzyme. Siuo momentu esu labai geros nuomones apie sia kaukyte. Dar Elemis turi skin buff, sitas man irgi patinka, bet jei reiktu balsuoti, tai rinkciaus Papaya, nes pastarasis prie viso gerio dar ir demeles pasviesina.

Gal praleidau, bet neradau, koki kremuka bandot?

O sis papaya enziminis pilingas tinka naudot vasara?.Kazkaip susidariau nuomone,kad vasara jo negalima naudot,as angliskai nesuprantu,todel viska skaitau per google(kremu vertimus) blush2.gif ,tai kartais vertimai nelabai aiskus buna.Sudomino mane sis papaya pilingas.
Bandau Elemis sunblock SPF 30 kremuka veidui.Na lyg ir nieko,ziuresim kaip toliau bus,dabar reikia apsisprest delpilingo,nes jei dar ir demeles pasviesina,tai tikrai man turetu tikt.
Papildyta:
QUOTE(gaudyk @ 2010 06 28, 00:52)
luli jei kapiliarai arti pavirsiaus ir linke plestis gal nereikia sveitiklio, as siulyciau papaya enzyme peel, veikia kaip pilingas o nereikia sveisti kad jautrios odos nedirginti.
Bandziau as naktinis oxygenating krema, regis Milmar ji isigijo, siaip neblogas lyg, tirstokos konsistensijos, kvapas a la bulgariskos rozes man nelabai prie sirdies, bet cia jau skonio reikalas  tongue.gif

O oda jusu sausa, ar misri? Jei oda sausoka tai tas oxygenating gali net labai patikti. Jei oda itin sausa ir jautri, sos kremas tiktu.

gaudyk,aciu uz patarima 4u.gif
Tik vel pasikartosiu,ar si pilinga galima naudot vasara g.gif
Oda mano jautri,sausa,dar ir pigmentiniu demiu yra,kapiliarai,vienu zodziu viskas kas negerai sulindo imano oda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2010 06 28, 16:59)
O sis papaya enziminis pilingas tinka naudot vasara?.Kazkaip susidariau nuomone,kad vasara jo negalima naudot,as angliskai nesuprantu,todel viska skaitau per google(kremu vertimus) blush2.gif ,tai kartais vertimai nelabai aiskus buna.Sudomino mane sis papaya pilingas.
Bandau Elemis sunblock SPF 30 kremuka veidui.Na lyg ir nieko,ziuresim kaip toliau bus,dabar reikia apsisprest delpilingo,nes jei dar ir demeles pasviesina,tai tikrai man turetu tikt.
Papildyta:

gaudyk,aciu uz patarima 4u.gif
Tik vel  pasikartosiu,ar si pilinga galima naudot vasara g.gif
Oda mano jautri,sausa,dar ir pigmentiniu demiu yra,kapiliarai,vienu zodziu viskas kas negerai sulindo imano oda doh.gif


Bandziau kur nors isskaityti, kaip su sito Papaya enzyme pilingo naudojimu vasara, bet neradau.
Buvau radus, kad naudojant Tri-enzyme serijos priemones reiktu vengti saules ir naudoti SPF30.
Tai ner galutinai aisku, ar papaya yra silpnesnis ir spec. apsauga nereikalinga, ar siaip nepamineta info.

As dabar ne patarsiu, bet pasakysiu, kaip as darau su tuo Papaya enziminiu pilingu - naudoju ir nesiparinu, jei nosi reikia i lauka iskisti minimaliai (i masina - is masinos), o siaip pasiziuriu prognoze, jei apsiniauke, lis ar panasiai, tai isvakaro pasipilinguoju bigsmile.gif .
Nors pavasari, pavyzdziui, yr buve, kad is vakaro uzsimeciau Tri-enzyme kauke ir kita diena reikejo lauke buti, o sviete pavasarine saule, tai Elemis apsauga spf30 pasitepiau taip nuosirdziai ir nieko, ne karto neapsvilau 4u.gif

Nors bendrai paemus, sakyciau, kad atsargumo visgi reikia laikytis, nes nezinai kaip cia kas suveiks cool.gif

Del demeliu pasviesinimo, tai lyginant su paprastu scrubu, sakyciau, kad turi tokio poveikio. Bet demeles turiu omeny tas nuo spuogu liekancias blush2.gif Nors vis tik sakyciau, kad siuo atzvilgiu Tri-enzyme kauke stipresne.

Apskritai, siulyciau jums arba nupirkti is kokio ebay nedideli kieki pasibandymui, arba paprasyti kokio meginuko parduotuvej ar spa, kuriame ruosiates pirkti.
Atsakyti
Naudoju as vasara ta enzyme peel, stengiuosi kaip ir Milmar, kai saules maziau arba bent jau vakar o ne ryte naudot. Nors, manau jei gerai pasveitus iprastu sveitikliu tai to paties atsargumo reiketu prisilaikyt, i saule iskart nelist tongue.gif

Milmar - dziugu kad tas lime cleanser taip tiko biggrin.gif
Atsakyti
Nagal visdelto papaya enzyme pilingo vasarai nepirksiu,tuo labiau,kad skrisim ilsetis kur daug saules smile.gif .
Dar skaiciau apie Elemis: gentle rose exfoliator,kaip supratau,tai cia irgi kaippilingas,tik labai svelnus,ir ji galima naudot kasdien.Ar kasnors bandet g.gif Gal geriau ji man nusipirkt.
Ir dar norejau paklaust del toniku Elemis,kiek supratau,tai jie visi yra purskiami,kas turit,kai naudojat g.gif ,tiesiog papurskiat ant veido,ir duodat nudziut,ar kaip kitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2010 06 29, 18:57)
Nagal visdelto papaya enzyme pilingo vasarai nepirksiu,tuo labiau,kad skrisim ilsetis kur daug saules smile.gif .
Dar skaiciau apie Elemis: gentle rose exfoliator,kaip supratau,tai cia irgi kaippilingas,tik labai svelnus,ir ji galima naudot kasdien.Ar kasnors bandet g.gif Gal geriau ji man nusipirkt.
Ir dar norejau paklaust del toniku Elemis,kiek supratau,tai jie visi yra purskiami,kas turit,kai naudojat g.gif ,tiesiog papurskiat ant veido,ir duodat nudziut,ar kaip kitaip g.gif


As asmeniskai esu bandzius purksti ant veido - paskui nuvaliau vatele , bet man srove per stipri, todel dabar papurskiu ant vateles ir ja nuvalau veida 4u.gif .

Gentle rose exfoliator nesu bandzius, bet naudojau skin buff - jis su grudeliais, bet man labai malonus, granules smulkios. Net nepalyginti su Clinique, sakykim rolleyes.gif Tik nezinau kaip su tais kapiliarais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milmar: 29 birželio 2010 - 18:12
As kaip tik megstu purksti tonika ant veido, labai atgaivina oda man biggrin.gif
As tai purskiu tiesiai ant veido, pertekliu nuvalau vatos tamponeliu.

Blynk, as isvis vasara mazai oda rupinuosi, "pasikepinu" saulej, kaukem laiko neturiu, noro irgi daznai pritruksta blush2.gif
Reikia kuria diena perkratyt savo krepseli ir mini spa pasidaryt ax.gif




Atsakyti
Gal kuria sudomintu elemis serumas akiu zonai pigiau,nei internetinese pard.? blush2.gif turiu 1 buteliuka nauja,nebandytas.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Na jau galiu parasyt savo nuomone apie ses turimas elemis veidui skirtas priemones smile.gif
Sensitive cleansing wash-galiu pasakyt,kad patiko,labai mazai reikia,vos lasiuko,gerai nuplauna veiduka smile.gif ,manau,kad kai baigsiu si buteliuka pirksiu vel.Tik vienas minusas-buteliuko uzdarymas,galetu buti uzsukamas su kamsteliu.

Sunblock SPF30 kremas veidui-jis yra baltos spalvos,pats kremukas skystas,bet kai pradedi tept ant veido,tai sunkokai tepasi,reikia labai kruopsciai uztept,kad neliktu baltu demeliu(panasiai tepasi,kaipkrem pudra)na ir galiu pasakyt,kad nera taupus,ta prasme,reikia nemazai kremo,kad uztepti veiduka,ir riebina veiduko oda unsure.gif ,toks blizgesiukas matosi, nezinau ar pirkciau antra kart,na kai sunaudosiu visa,tada ziuresim.
Na ir uzsisakiau Elemis soothing chamomile pieneli,abrikosu tonika, nedideli indeli maxsimum moisture dienini veidui krema,ir gentle rose exfoliatoriu,kita savaite turiu gaut,labai laukiu smile.gif ,kai isbandysiu parasysiu savo atsiliepimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luli: 06 liepos 2010 - 15:51
QUOTE(luli @ 2010 07 06, 16:49)
Laba diena 4u.gif

Na ir uzsisakiau Elemis soothing chamomile pieneli,abrikosu tonika, nedideli indeli maxsimum moisture dienini veidui krema,ir gentle rose exfoliatoriu,kita savaite turiu gaut,labai laukiu smile.gif ,kai isbandysiu parasysiu savo atsiliepimus.



As turiu si pieneli ir tonika. Is principo patinka - svelnus, nepriparfumuoti (tokio siek tiek gal specifinio kvapo), nedirgina mano odos, gerai nuvalo, nelieka tempimo jausmo. Kol kas juos prisilaikau saltesniam sezonui.
Tiesa, man naudojasi gan taupiai, kaip ir kiti Elemis pieneliai. As mazdaug su vienu -dviem (gal dazniau dviem) pompos paspaudimais nuvalau visa veida (nebent akis bunu pasispakliavus normaliai). Seniau kazkaip pieneli spausdavau ant vatos diskelio, o dabar atvirksciai - i ranka isispaudziu ir paskirstau ant veido, o tada arba siltu dregnu ranksluostuku, arba vatos diskeliais nuvalau.

Lauksim atsiliepimu apie kremuka ir gentle rose exfoliator (ypac idomu).


Atsakyti
Girdejau labai gerus atsiliepimus apie tri-enzyme kauke, gal teke kam bandyt? As galvoju po vasaros sezono pabandyt, kad saules nukepinta veida atgaivintu ir spalva sulygintu.

user posted image

luli - kiek zinau visi geri sunblock'ai yra balti ir riebiu sluoksniu tepasi, tam kad gerai isteptum ir matytum jei kur neistepei ax.gif Papasakok butinai kaip sekesi ji naudot, ar "susigyvenot"
As sia vasara toki Dior kremuka su 15spf naudoju, irgi del spf kaip riebalai tepasi man, bet paskui susigeria normaliai.
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2010 07 08, 21:30)
Girdejau labai gerus atsiliepimus apie tri-enzyme kauke, gal teke kam bandyt? As galvoju po vasaros sezono pabandyt, kad saules nukepinta veida atgaivintu ir spalva sulygintu.

user posted image




Turiu sita kauke. Bandziau porakart.
Veliau smulkiau, nes prireike staigiai isbegti.
Atsakyti