Įkraunama...
Įkraunama...

Originali Kalėdų dovana mokytojai

Mes kazkaip jau trecius meus dovanojam dovanu ceki papuosalams:) Nu gal ir neorginalu, bet moteriske nors pasipuosus bus smile.gif O per keturis metus ir visai neblogai papuosalu skrynele atsinaujins smile.gif

Bet visgi reikia daug maz zinoti, kas zmogui patinka.. gal gaminti, o gal puostis megsta lotuliukas.gif
Atsakyti
Kokie geri ir supratingi tėveliai, kad dar GALVOJA ką nupirkti... Kad ir smulkmena, bet vistiek malonu, kad dėmesį parodo. Paprastai kaimuose neperka nieko, kiek žinau, geriau cigarečių pakelį ar bambalį nusipirkti, o ne mokytojai kažką... Vos vaikams dovanėlėms suneša- keliskart reikia prašyti, lyg sau... Bet turbūt kaimas kaimui nelygu... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2009 12 09, 22:07)
Kokie geri ir supratingi tėveliai, kad dar GALVOJA ką nupirkti... Kad ir smulkmena, bet vistiek malonu, kad dėmesį parodo. Paprastai kaimuose neperka nieko, kiek žinau, geriau cigarečių pakelį ar bambalį nusipirkti, o ne mokytojai kažką... Vos vaikams dovanėlėms suneša- keliskart reikia prašyti, lyg sau... Bet turbūt kaimas kaimui nelygu... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

na tevai musu klasej tikrai nera asocialai drinks_cheers.gif (gal tik vieno vaiko), bet paprasciausei daug kas sedi be darbo verysad.gif , tai ir su pinigeliais sunku, o del kalediniu dovanu tai pati mokykla ta problema issprende thumbup.gif (manau labai protingai)kadangi ta diena kai buna karnavalas nebuna pamoku 4u.gif tai davaneles nuperka is nemokamam maitinimui skirtu pinigeliu
Atsakyti
Sveikos.Mano dukros šoka.Tai savo vadovei ,kurią labai myli padarė sezono užbaigimo progatokią dovaną-visi vaikai pasakė ačiū ir kad ją myli.Vadovė net apsiverkė.tokia dovana nieko nekainuoja,o reiški labai daug.
Atsakyti
Sveiki.Esu gavusi nuo mokinių labai mielą kalendorių su jų nuotraukomis. Labai miela Kalėdinė dovana buvo didelis purus meškinas su snieguolės kepure ir saldainių dėže rankose. Aišku, visokie čekiai labai praktiškas dalykas, bet , manau, čekis-dovana turi būti ne mažiau 100 litų, kitaip tiesiog užkrauname žmogui vargą išsirinkti sau dovaną prie kurios jis aiškiai turės prisidėti daugiau , negu gavo. Tada ir prisiminimo nelieka. Pastebėjau, kad didžioji dauguma mokytojų neišnaudoja visokių Spa čekių ir jų nemėgsta. Daugelis mėgsta knygas , aš ne. Su indais dažnai nepataikoma, kas tinka vienuose namuose, netinka kitiems. Manau , nuostabu bilietai į teatrą, koncertą. Galima ir ekskursiją vienos dienos kokios padovanoti, pvz. į kalėdinę Rygą. Na , o jeigu pinigų suma nėra didelė (sutikit už 50 litų nelabai ką vertingo nupirksit) tai paruoškite kokį kalėdinį krepšį. Į jį įdėkite šampano ar vyno, gerų , pvz. rankų darbo saldainių ar ypatingo belgiško šokolado, vaisių, geros kavos ar arbatos. Gražiai viską supakuokite, pridėkite kokį mažą nykštuką, kuris rankoje laikytų kiekvienos klasės vaiko šeimos palinkėjimus mokytojai, laiškus ar dar kokius gražius žodžius.Manau bus paprasta, šilta, miela ir naudinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mįsliukė: 10 gruodžio 2009 - 11:08
QUOTE(Vissi @ 2009 12 07, 14:36)
Arba tiesiog dovanų čekį kokio nors knygyno, paprastai mokytojos mėgsta skaityti, galiausiai joms reikalinga ir metodinė literatūra.


Taip, taip - mokytojui - knygą,
automechanikui - raktą,
santechnikui - kanalizacijos vamzdžio gabalą.
O ginekologui, urologui... doh.gif
Kad net per šventes nuo darbo neatsipalaiduotų doh.gif
Labai originalu doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(rutulukas @ 2009 12 10, 09:53)
o del kalediniu dovanu tai pati mokykla ta problema issprende thumbup.gif (manau labai protingai)kadangi ta diena kai buna karnavalas nebuna pamoku 4u.gif  tai davaneles nuperka is nemokamam maitinimui skirtu pinigeliu


O čia tai doh.gif .
Kaip supratau, dovanėlės - visiems mokiniams. Ir tiems, kurie gauna, ir tiems, kurie negauna nemokamo maitinimo. Tokiu atveju direktorė pažeidžia įstatymą ir kada nors nagus graušis už savo "išradingumą". Taigi tie pinigėliai yra skirti būtent TAM vaikui ir NEGALI būti panaudoti kitur. Išeina, kad remiami vaikai apvaginėjami. Jei atsiras protingų ir energingų tėvelių - direktorė turės kompensuoti iš savo kišenės iššvaistytas lėšas.
Atsakyti
Mįsliukės idėja apie kalėdinį krepšį nuostabi. Ir 50 lt užtektų, praktiška ir gražu 4u.gif
Atsakyti
vakar susibegusios su viena mama stai ka sugalvojome doh.gif nupirksime nemaza stikline vaza pvz. taures formos, ar pan. ten idesim kelis saldainius, kelis kaledinius zaisliukus ir dar padarysime maza linkejimu knygute biggrin.gif nusipirkau atvirute tokia kaledinio zaisliuko formos, i vidu idesim lapelius su vaiku nuotrauka ir vardu vienoje puseje, ir linkejimu kitoje, kuri rasys savo ranka, jie pas mus pirmokai tai kaip jau sugebes taip tegul ir uzraso, atvirute su skilute virsuje todel viska perrisus gausis mazyde kalediniu linkejimu knygele rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(pašnekutė @ 2009 12 10, 18:36)
O čia tai  doh.gif .
Kaip supratau, dovanėlės - visiems mokiniams. Ir tiems, kurie gauna, ir tiems, kurie negauna nemokamo maitinimo. Tokiu atveju direktorė pažeidžia įstatymą ir kada nors nagus graušis už savo "išradingumą". Taigi tie pinigėliai yra skirti būtent TAM vaikui ir NEGALI būti panaudoti kitur. Išeina, kad remiami vaikai apvaginėjami. Jei atsiras protingų ir energingų tėvelių - direktorė turės kompensuoti iš savo kišenės iššvaistytas lėšas.

nesupykit, ax.gif bet jus man pasirodet labai pikta arba tiesiog nelaiminga, juk kaledos meiles vienas kitam svente, ir koks ten apvaginejimas,tuo labiau kad pas mus mazai kuris to maitinimo negauna, o ir tie tu vaiku tevai kurie gauna maitinima patenkint,i kad jiems papildomai nereike pinigeliu dovanom deti juk maitinima gauna vaikai tu tevu kuriu finansine padetis sunkoka, ir net 5lt. ira nemazai tuo labiau jaiseimoje ne vienas vaikas, pvz as auginu tris ir man jau geriau tegul jie negauna ta diena pietu, kuriu vistiek dazniausiai nesuvalgo, bet as uz tuos 15lt nupirksiu jiems vaisiu kaledom
Atsakyti
Kadangi dukra leido, tai galiu parašyti kaip originaliai jie sugalvojo pasveikinti savo auklėtoją. Kadangi jie yra vienuoliktokai ir labai myli savo auklėtoją, tai dovanos jai 100 litu čekį. Bet man labai miela kita dovanos dalis: kiekvienas mokinys kalėdiškai papuoš degtukų dėžutę, na taip originaliai apklijuos su snaigutėmis, briedžiukais, ornamentais ir į tą degtukų dėžutę kažką įdės nuo savęs, kartu pritaisys ir palinkėjimą.Mokiniai deda skirtingus dalykus į tas dėžutes, pvz. mano dukra įdėjo "Love and etc..." kvepalų mėginuką, kiti deda kriauklytę, pila smėlį, kavos pupeles, marcipanų, segtuką plaukams, kvepiantį muiliuką, riešutą ir t.t. vienu žodžiu kiekvienas skirtingai ir su potekste. Viską gražiai supakuos. Manau, labai šilta ir miela dovana.
Atsakyti
QUOTE(Mįsliukė @ 2009 12 10, 11:52)
Sveiki.Esu gavusi nuo mokinių labai mielą kalendorių su jų nuotraukomis. Labai miela Kalėdinė dovana buvo didelis purus meškinas su snieguolės kepure ir saldainių dėže rankose. Aišku, visokie čekiai labai praktiškas dalykas, bet , manau, čekis-dovana turi būti ne mažiau 100 litų, kitaip tiesiog užkrauname žmogui vargą išsirinkti sau dovaną prie kurios jis aiškiai turės prisidėti daugiau , negu gavo. Tada ir prisiminimo nelieka. Pastebėjau, kad didžioji dauguma mokytojų neišnaudoja visokių Spa čekių ir jų nemėgsta. Daugelis mėgsta knygas , aš ne. Su indais dažnai nepataikoma, kas tinka vienuose namuose, netinka kitiems. Manau , nuostabu bilietai į teatrą, koncertą. Galima ir ekskursiją vienos dienos kokios padovanoti, pvz. į kalėdinę Rygą. Na , o jeigu pinigų suma nėra didelė (sutikit už 50 litų nelabai ką vertingo nupirksit) tai paruoškite kokį kalėdinį krepšį. Į jį įdėkite šampano ar vyno, gerų , pvz. rankų darbo saldainių ar ypatingo belgiško šokolado, vaisių, geros kavos ar arbatos. Gražiai viską supakuokite, pridėkite kokį mažą nykštuką, kuris rankoje laikytų kiekvienos klasės vaiko šeimos palinkėjimus mokytojai, laiškus ar dar kokius gražius žodžius.Manau bus paprasta, šilta, miela ir naudinga.

visiškai pitariu, būtų fantastika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulukas @ 2009 12 11, 10:38)
vakar susibegusios su viena mama stai ka sugalvojome  doh.gif nupirksime nemaza stikline vaza pvz. taures formos, ar pan. ten idesim kelis saldainius, kelis kaledinius zaisliukus ir dar padarysime maza linkejimu knygute biggrin.gif  nusipirkau atvirute tokia kaledinio zaisliuko formos,  i vidu idesim lapelius su vaiku nuotrauka ir vardu vienoje puseje, ir linkejimu kitoje, kuri rasys savo ranka, jie pas mus pirmokai tai kaip jau sugebes taip tegul ir uzraso, atvirute su skilute virsuje todel viska perrisus gausis mazyde kalediniu linkejimu knygele rolleyes.gif


labai graži mintis. Tik vazą pasistenkite tokią nupirkti, kad daug ir aukštų gėlių būtų galima pamerkti. Mano mama mokytoja, tai, patikėkit, vazų per daug nebuvo niekad. Ypač toms ilgoms rožėms, kardeliams.
Dar, manau, labai malonu mokytojai būtų, jei vaikai padeklamuotų kelis posmelius (aišku, ne tuos, kuriuos ji mokino)
Šiaip tai širdis džiaugiasi, kai matai, kad dar yra žmonių, kuriems svarbu pagerbti mokytoją.

Na o ta piktoji moteriškė, kur piktinasi jūsų mokyklos rastu būdu suorganizuoti vaikams dovanėles, - eilinis šaukštas deguto, kuris visada turi atsirasti, kad sugadintų medaus statinę
Atsakyti
QUOTE(Mįsliukė @ 2009 12 10, 10:52)
Labai miela Kalėdinė dovana buvo didelis purus meškinas su snieguolės kepure ir saldainių dėže rankose.
Daugelis mėgsta knygas , aš ne.
paruoškite kokį kalėdinį krepšį.Manau bus paprasta, šilta, miela ir naudinga.


* Niekada nebus miela dovana didelis meškis. Visų pirma neturiu kur dėt, visų antra - alergiška dulkėms. Tai kiek stovės jis pas mane? smile.gif
** O aš mėgstu knygas smile.gif Va kaip negalima pirkti daiktų. Aš nenoriu meškino jūs knygų. mirksiukas.gif
*** VISIŠKAI SUTINKU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Mįsliukė @ 2009 12 11, 11:08)
Kadangi dukra leido, tai galiu parašyti  kaip originaliai jie sugalvojo pasveikinti savo auklėtoją.

O kaip čia fainai sugalvota wub.gif Ir aš norėčiau tokių fainų auklėtinių. ŠAUNUOLIAI.

Ir apskritai - bet kuri dovana yra dovana smile.gif Man nereikia dovanų iš vaikų ir aš jų nesitikiu. Tačiau gauti bet ką yra malonu smile.gif O labiausiai man patinka rugsėjo pirmoji ir mokytojo diena. Tada nešuosi iš automobilio į butą glėbį gėlių ir tokia jaučiuosi išdidi cool.gif Ech...

Viskas priklauso nuo vaikų ir nuo tėvų požiūrio į mokytojus. O, kad mamytės galvoja ir stengiasi sugalvoti ką įdomiau ir pasveikinti mokytojus - AČIŪ Jums smile.gif

O dėl maitinimo pinigėlių.. Daug kur taip daro, tik niekas nesako wink.gif ax.gif
Atsakyti