Įkraunama...
Įkraunama...

Originali Kalėdų dovana mokytojai

Man būtų malonu gauti Kalėdoms krepšelį su kava, saldainiais, mandarinais ir šokolado plytele - šilta ir Kalėdiška. Laižyčiau šokoladą prie puodelio karštos kavos ir šypsočiaus, prisimindama savo auklėtinius ir jų mamas. Mamytėms ačiū, kad mokytojo nepamirštat. Galiausiai, ką bedovanotumėt, dovanokit su meile, nes nervinimasis ir susierzinimas dėl užkrauto rūpesčio dovanojant dovaną tiesiog ore tvyros. Linksmų ir gražių visoms švenčių.
Atsakyti
manau visai nieko idėja vadinamasis cozy cup
aktualu, kuomet taisant darbus aušta kava ar arbata smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
Kiek daug šaunių idėjų thumbup.gif Būtinai reikės pasiūlyti.

QUOTE(rutulukas @ 2009 12 08, 16:55)
Na čekį tai paskutine minute galesiu nupirkt jai nieko geriau nesugalvusiu , bet man tie cekiai taip banalu g.gif  norisi kazko orginalaus, juk kaledos  wub.gif norisi kad matytusi jog sirdies ideta vakar kilo mintis apie saldainine geliu puoksete kaledos ir saldainiai manau visai dera  g.gif kaip manot ar patiktu


O jei nėra idėjų, manau, geriau čekis, negu dovana sugalvota mūsų mamų - nupirkti žvakidę su sausų puokščių dekoracija ir prikabintomis taurelėmis. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aksenija @ 2009 12 15, 19:29)
Kiek daug šaunių idėjų  thumbup.gif   Būtinai reikės pasiūlyti.
O jei nėra idėjų, manau, geriau čekis, negu dovana sugalvota mūsų mamų - nupirkti žvakidę su sausų puokščių dekoracija ir prikabintomis taurelėmis.  verysad.gif

jai gerai supratau tai cia jus sao mokytojai sausu geliu puokste su stikliukais perkat schmoll.gif , nu nazinau jaigu puokste labai jau grazi, g.gif bet vietoi stikliuku gal jau geriau butu kokie nedideli lapeliai su vaiku linkejimais 4u.gif pvz vrpelio formos ar kitos man kazkaip stikliukai ir mokytoja unsure.gif nea

4u.gif savo dovana jau supakavom, padovanosim didele sampano taures formos vaza, i ja idejom maza kaledine eglute, supakavom i permatoma poperiu, prikabinsim tigriuka ir maza ranku darbo knygele su vaiku linkejimais, o nuo saves su dukra padarem sita grazule http://www.fotoz.lt/...jpg?=1260947641[/IMG][/URL]
Atsakyti
QUOTE(rutulukas @ 2009 12 16, 11:14)
jai gerai supratau tai cia jus sao mokytojai sausu geliu puokste su stikliukais perkat schmoll.gif , nu nazinau jaigu puokste labai jau grazi,  g.gif bet vietoi stikliuku gal jau geriau butu kokie nedideli lapeliai su vaiku linkejimais 4u.gif  pvz vrpelio formos ar kitos man kazkaip stikliukai ir mokytoja  unsure.gif  nea


Sutinku su Jumis, tiesiog ir aš, ir dar viena mama buvom pasibaisėjusios ta idėja su sausom gėlėm ir stikliukais. Tačiau mes su savo vaikais tik nuo šiemet, o kitos mamos jau senbuvės ir į mūsų nuomonę ir pasiūlymus tiesiog buvo numota ranka. verysad.gif
Papildyta:
rutulukas
Jūsų dovana super thumbup.gif . Net ardyti būtų gaila...
Atsakyti
mes savo pradinės klasės mokytojai nupirkome sagę padarytą iš dekupažo su kačiuku(jei labai patinka katinai) ir arbatos. wub.gif
auklėtojai nupirkome sidabrinius auskarus (daugiau nieko neišmastėme). mirksiukas.gif
Atsakyti
na va musu dovana jau padovanota 4u.gif mokytoja patenkinta lotuliukas.gif skaitydama vaiku zodelius net asara isspaude
Atsakyti
Sveikinom siemet savaja .Tiesa, pas mus klasej jau didzkiai lotuliukas.gif nuo 20 iki 50+ ir laaabai ivairiu zmogeliu turim. Kadangi visi suauge ir pajamos gaunamos nebe is tevu kisenes susidejus gavosi gan nemaza suma smile.gif Nupirkom ant kaklo auksine grandinele su pakabuku ir kazkokiu ten akmenuku.. Rizika nemenka - patiks,nepatiks.. Mokytojai labai patiko,kiekvienam dekojo atskirai, su visais atsiglebesciavo ir net asara nubrauke wub.gif ax.gif
Atsakyti
Mes kažkada pirkom kvietimą į knygyną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulukas @ 2009 12 11, 10:38)
nesupykit, ax.gif  bet jus man pasirodet labai pikta arba tiesiog nelaiminga, juk kaledos meiles vienas kitam svente, ir koks ten apvaginejimas,tuo labiau kad pas mus mazai kuris to maitinimo negauna, o ir tie tu vaiku tevai kurie gauna maitinima patenkint,i kad jiems papildomai nereike pinigeliu dovanom deti juk maitinima gauna vaikai tu tevu kuriu finansine padetis sunkoka, ir net 5lt. ira nemazai tuo labiau jaiseimoje ne vienas vaikas, pvz as auginu tris ir man jau geriau tegul jie negauna ta diena pietu, kuriu vistiek dazniausiai nesuvalgo, bet as uz tuos 15lt nupirksiu jiems vaisiu kaledom


Senokai čia nesilankiau ir ką - piktuole ir nelaimėle, pasirodo, buvau apšaukta .
Na, gal ir griežtokas tos žinutės stilius buvo, bet stengiaus parašyt trumpai, aiškiai ir suprantamai - tokie pokštai su dovanėlėmis - nusižengimas. Tai nepriklauso nuo mano nuotaikų ar jūsų įsivaizdavimų. Tik keista, kad pateisinat šitokius (smulkius, anot Jūsų) finansinius pažeidimus, o kai valdininkai ima "kombinuoti" stambiau - jau piktinatės. Ir nė nepegalvojate, kad sukčiavimo mokymas čia ir prasideda - nuo smulkių dalykų (vaikai gi viską mato).

Ir aš čia nei piktinuosi, nei ką - draugiškai norėjau patart. Tikrai žinau, kad yra buvę tokių "išradingų" direktorių, kurie vėliau alkūnes graužėsi, kai auditas pakėlė buhalterijas. Taigi - nepainiokit sąvokų ir perduokit tai išradingąjąi direktorei, kad daugiau ant savo galvos tokių fintų nedarytų. Nes, jei mokinių daugiau - gali ir kelių algų nepekakt, kad lėšas į biudžetą gražintų.

Dar kartą primenu - tai ne mano prasta nuotaika. Tai draugiška informacija jums 4u.gif
Atsakyti
Mano dukra eina šiais metais į 4 klasę smile.gif . Paskutiniai metai bus su jų pradinukų mokytoja,kekvienais metais mes padovanodavom kokią žvakę eglės formos,žvakidę,kalėdinių saldnainių..Šiais metais planuojam dovanoti remelį su įreminta visos klasės nuotrauka smile.gif iš trečios klasės kalėdinio renginio thumbup.gif .
Atsakyti
Sveikos, gal kas turit idomiu pasiulymu, kaip pasveikinti mokytoja nuo klases mokiniu, bei teveliu.Na zinoma iduodant simboline dovanele.Ar su mini spektakliuku ar su palinkejimais???? Nu kazka....
Atsakyti