Įkraunama...
Įkraunama...

MRU Viešasis administravimas

geras, siaip kiek zinau tai jis testus dazniausiai duodavo g.gif mums net per perlsikyma testa dave biggrin.gif sugalvojo matyt sistema savo pakeist doh.gif
bet siaip kiek zianu,kad destytojas pries egzamina turetu lyg ir pranesti ka duos- testa ar atvirus g.gif
Papildyta:
QUOTE(l'eau @ 2010 01 13, 09:09)
pirmąkart apie tokį girdžiu g.gif


as ir pries tai nezinojau,kad toks egzistuoja,kol paciai neteko isigyti doh.gif
Atsakyti
sveikos.gal kuri galit papasakot kaip vyksta anglu k. iskaita pas L.Pogozilskaja? man apskritai anglu k. yra sunkus dalykas..jai mokintis tai tik atmintinai viska,nes mazai zodizu zinau ir sunku labai..o atsiskaitymui paruosiau 3 temas vietoi 5,ir bandau ismokti nor sviena papasakot (bet be lapelio irgi nepavyks) na ir 10 terminu apibreizmu..o jau dels traipsnio tai visia patyleisu,net neziurejau ji verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(glamourrr @ 2010 01 13, 23:01)
as ir pries tai nezinojau,kad toks egzistuoja,kol paciai neteko isigyti  doh.gif


Turbūt turėjot omeny administracinės teisės pažeidimų kodeksą? smile.gif
Atsakyti
sveikos. smile.gif kaip jums destytojas G.Akelaitis?man treciadieni egzas pas ji is specialybe skalbos....man tai jis nelabai patinka,toks ne objektyvus visai,nesuprasi kaip vertina ir tt.
Atsakyti
QUOTE(Katty @ 2010 01 13, 18:12)
siandien buvo vadybos egzas pas Vanaga doh.gif buvo 3 atviri klausymai..o me staip laukem testo blush2.gif  doh.gif


oi oi oi, man po 2 savaiciu nusimato pas ji egzas, o jau bijau biggrin.gif
nes pasake, kad egzaminas gali buti:
1. testas
2. atviri klausimai
3. zodziu

Beja, gal kas gali pasakyti ka nors apie:
Strategini valdyma doc. Malvina Arimaviciute
Viesojo administravimo pagrindus lekt. Andrius Stasiukynas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Camea: 21 sausio 2010 - 20:22
QUOTE(Camea @ 2010 01 21, 20:18)
oi oi oi, man po 2 savaiciu nusimato pas ji egzas, o jau bijau biggrin.gif
nes pasake, kad egzaminas gali buti:
1. testas
2. atviri klausimai
3. zodziu


pa smus buvo 3 atviri klausymai ir 4 patys turejom issirinkt.jau yra rezultatai,gavau 5 ,bet tokia laiminga esu thumbup.gif

Dabar dar norejau patarymo,sia sesija turim issirinkt viena alternatyviai pasirenkama dalyka is 3 :elitas ir lyderiste;informatika;ivaizdzio vadyba.kas turi kokiu atsiliepimu,ka geriau issirinkt?

ir dar is laisvai pasirenkamu dalyku:valst.saugumas ir tarptautines organizacijos ar dokumentalistika?lauksiu atsiliepimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katty @ 2010 01 21, 22:01)

Dabar dar norejau patarymo,sia sesija turim issirinkt viena alternatyviai pasirenkama dalyka is 3 :elitas ir lyderiste;informatika;ivaizdzio vadyba.kas turi kokiu atsiliepimu,ka geriau issirinkt?

ir dar is laisvai pasirenkamu dalyku:valst.saugumas ir tarptautines organizacijos ar dokumentalistika?lauksiu atsiliepimu smile.gif



As buvau pasirinkus ivaizdzio vadyba ir dokumentalistika. Ivaizdis buvo visai idomu, nagrinejom visokius idomius dalykus, galutinis atsiskaitymas irgi nebuvo sudetingas, o ir destytojas idomi asmenybe. Dokumentalistikoj reikejo parasyti po pavyzdi nurodytu dokumentu ir pora koliokviumu. Bent man asmeniskai buvo nuobodu ir nelabai idomu.
Atsakyti
Labutis mums elito ir lyderystes uzteko parasyt rasto darba o paskaitos tai labai idomios buvo man patiko dar labai lengva informatika tai nezinociau kuris geriau abu lengvi girdejau kad dokumentalistika irgi nesunku 4u.gif
Atsakyti
aciu
Atsakyti
Gal kas gali patarti ka rinktis is alternatyviu dalyku?neturiu supratimo....
POZITYVAUS MASTYMO PSICHOLOGIJOS PRAKTIKUMAS (P.Rakštikas)

VIEŠUJU ORGANIZACIJU IR VALSTYBINIU INSTITUCIJU MARKETINGAS (Ž.Židonis)

VALSTYBĖS TARNYBOS LYGINAMOJI ANALIZĖ (V.Smalskys)

kur egzas lengvesnis ir siaip idomiau?
Atsakyti
QUOTE(Katty @ 2010 01 18, 11:59)
sveikos. smile.gif kaip jums destytojas G.Akelaitis?man treciadieni egzas pas ji is specialybe skalbos....man tai jis nelabai patinka,toks ne objektyvus visai,nesuprasi kaip vertina ir tt.

Pasitaiko studentų, kurie vien dėl jo studijas meta ar bent jau stabdo, bet man jis patiko, gal kad niekada neturėjau problemų su lietuvių kalba smile.gif ...
Atsakyti
QUOTE(angellukas @ 2010 01 22, 09:41)
Pasitaiko studentų, kurie vien dėl jo studijas meta ar bent jau stabdo, bet man jis patiko, gal kad niekada neturėjau problemų su lietuvių kalba smile.gif ...

jooo... blush2.gif tai turbut jai lietuviu gerai sekesi..ne sas pati kai ne lietuve,tai man sunku ir tas kirciavimas ir tt.ir nelabai gerai parasius esu visus kontrolinius darbus pas ji,labai mazas vidurkis,ir egzamina jauciu blogai parasiau..tai teks eit perlaikyt..bet idomu ar nor sis pirmo karto galima pas ji perlaikyt..ne snu tikrai jis keistas..matosi,kad jam truksta bendravimo...kazkas lyg minejo,kad turi kazkokiu psichologiniu problemu... 4u.gif
Atsakyti