Įkraunama...
Įkraunama...

MRU Viešasis administravimas

QUOTE(Katty @ 2010 01 22, 11:44)
jooo... blush2.gif tai turbut jai lietuviu gerai sekesi..ne sas pati kai ne lietuve,tai man sunku ir tas kirciavimas ir tt.ir nelabai gerai parasius esu visus kontrolinius darbus pas ji,labai mazas vidurkis,ir egzamina jauciu blogai parasiau..tai teks eit perlaikyt..bet idomu ar nor sis pirmo karto galima pas ji perlaikyt..ne snu tikrai jis keistas..matosi,kad jam truksta bendravimo...kazkas lyg minejo,kad turi kazkokiu psichologiniu problemu... 4u.gif

Nenoriu gąsdinti, bet kursiokės kurios neišlaikė egzo iš pirmo karto, tai vaikščiojo pas jį ilgai ir nuobodžiai doh.gif ... O šiaip, kadangi neturiu medicininio išsilavinimo, tai diagnozių žmonėms nenustatinėju, tad nežinau jo ligų istorijos biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(angellukas @ 2010 01 22, 11:24)
Nenoriu gąsdinti, bet kursiokės kurios neišlaikė egzo iš pirmo karto, tai vaikščiojo pas jį ilgai ir nuobodžiai doh.gif ... O šiaip, kadangi neturiu medicininio išsilavinimo, tai diagnozių žmonėms nenustatinėju, tad nežinau jo ligų istorijos biggrin.gif ...

jo visia nelinksma tada...antras perlaikymas atrodo 140 lt doh.gif verysad.gif tai ne as nustaciau ta diagnoze,tik girdejau kaip zmones kalbejo... 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katty @ 2010 01 22, 13:28)
jo visia nelinksma tada...antras perlaikymas atrodo 140 lt doh.gif  verysad.gif tai ne as nustaciau ta diagnoze,tik girdejau kaip zmones kalbejo... 4u.gif  smile.gif

Na kiek zinau, tai jis skolos lapelių negadina (ta prasme, kad nereiks mokėti dar), tad nors tiek gerai mirksiukas.gif .
P.S. Nepriimk asmeniškai mano parašymo dėl diagnozių, tiesiog dažnai čia rašau for fun biggrin.gif...
Atsakyti
Sveikutes, nepasiseke man pas Gelezeviciu politologija islaikyt blush2.gif Kita savaite laukia perlaikymas. Norejau paklaust, gal kuri jau ejo perlaikyt? Ar daug neislaiko ir per pirma perlaikyma? Kaip ten viskas vyksta? g.gif
Atsakyti
rytoi logikos egzaminas pas V.Valatka...ziuresim kaip seksis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lamija;) @ 2010 01 23, 12:30)
Sveikutes, nepasiseke man pas Gelezeviciu politologija islaikyt blush2.gif  Kita savaite laukia perlaikymas. Norejau paklaust, gal kuri jau ejo perlaikyt? Ar daug neislaiko ir per pirma perlaikyma? Kaip ten viskas vyksta? g.gif



as pas ji perlaikyti vaziavau i LRT. parasiau vel tikrai labai blogai, bet parase 5. manau tikrai smarkiai pridejo, kad egzas butu islaikytas:ax:
Atsakyti
QUOTE(Katty @ 2010 01 24, 11:35)
rytoi logikos egzaminas pas V.Valatka...ziuresim kaip seksis biggrin.gif

Valatka- geras dėdis biggrin.gif dažniausiai visiem 8 siūlo, kas neima- laiko egzaminą.Bet apsimoka jį laikyt, nes visi pasikelia pažymį.Tikrai neverta jaudintis, Valatka- šaunuolis :}
Atsakyti
QUOTE(eglia @ 2010 01 24, 12:21)
Valatka- geras dėdis biggrin.gif dažniausiai visiem 8 siūlo, kas neima- laiko egzaminą.Bet apsimoka jį laikyt, nes visi pasikelia pažymį.Tikrai neverta jaudintis, Valatka- šaunuolis :}

tai palauk...siulo 8 o jai lieki rasyt ir nieko tolkam nezinai ka rasyt,vis tiek daugiau nei 8 gausi? smile.gif man tai 8 uzteks jai pasiulys biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ne nu kaip, jei neimi 8 ir lieki rašyt, tada jau kiek parašiai, tikį pažymį ir gauni :} tik pas mus buvo taip, kad kas vis tiek laikė, visi 9-10 gavo. bigsmile.gif bet didelė dalis ėmė 8 ir movė kuo greičiau iš to egzamino biggrin.gif nes vis gi nesąmonės ten, ne visi supranta...Bet pats egzaminas tikrai nesunkus buvo..Kiek pamenu kad tik variantų daug labai jis paruošė, todėl nuo draugo jau nenusirašysi biggrin.gif

O kas apturėjo reikalą su APT ir Kanapinsku? Daug reikalaija? Kaip egzaminas pas jį ir šiaip visa darbo metodika?
Atsakyti
QUOTE(eglia @ 2010 01 24, 14:21)
Valatka- geras dėdis biggrin.gif dažniausiai visiem 8 siūlo, kas neima- laiko egzaminą.Bet apsimoka jį laikyt, nes visi pasikelia pažymį.Tikrai neverta jaudintis, Valatka- šaunuolis :}

Nu naujieną pasakei bigsmile.gif - mums prieš beveik 4 metus, tai 5 balus tik siųlė ir tai dauguma pasiėmė lotuliukas.gif . Tai gal čia dienininkams 8 iškart duoda g.gif ? O egzas tai tikrai nesunkus buvo- jei pati n.d. darai, tai ir laikyti tikrai apsimoka thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(angellukas @ 2010 01 24, 16:27)
Nu naujieną pasakei bigsmile.gif - mums prieš beveik 4 metus, tai 5 balus tik siųlė ir tai dauguma pasiėmė lotuliukas.gif . Tai gal čia dienininkams 8 iškart duoda g.gif ? O egzas tai tikrai nesunkus buvo- jei pati n.d. darai, tai ir laikyti tikrai apsimoka thumbup.gif .

Taip taip, dieninukė aš :} na, esmė ta, kad jis vis dėlto kažką siūlo- o tai yra gerai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zhydelka @ 2010 01 24, 12:32)
as pas ji perlaikyti vaziavau i LRT. parasiau vel tikrai labai blogai, bet parase 5. manau tikrai smarkiai pridejo, kad egzas butu islaikytas:ax:


Niu labai tikiuosi bent 5 gauti. To tik vieno ir neislaikiau. Sunkiausia, kad pas ji teste labai daug variantu. Vienam klausime suskaiciavau net 40 atsakymo variantu blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Katty @ 2010 01 24, 11:35)
rytoi logikos egzaminas pas V.Valatka...ziuresim kaip seksis biggrin.gif


Mums ir perna Valatka po 8 pasiule. 98% tuos 8 ir pasieme thumbup.gif
Atsakyti