Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga!

o mum seslė sake, kad dabar LOR gydytojai nepataria nosytes plauti jūros vandeniu. geriau jau lasinti vibrocil patare, nes sloga irigi tesiasi apie menesi laiko
Atsakyti
'' mados '' reikalas
Atsakyti
Niu va garinomės jodu... tai lyg ir geriau dabar... ačiū, Redi už patarimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 06, 12:04)
Mes nuo slogos likom patenkinti tokiais juodais lašiukais į nosyte


QUOTE(vaižgantė @ 2006 06 06, 17:44)
Tie juodi vaistukai- kolargolis.



QUOTE(Cikadelė @ 2006 09 17, 11:16)
schmoll.gif tai protorgolis,


Mamos, o mums išrašė butent kolargolį, ir tai tikrai jodi lašiukai wink.gif Taigi norėčiau paklausti, ar geri vaistai? ar verta vartoti? - mums sloga tesesi jau trečia savaitė, bet, atrodo, vakar prasidėjo kaip iš naujo - gleives varva, ir čiaudo vaikas kas minute sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2007 02 26, 21:42)
Mamos, o mums išrašė butent kolargolį, ir tai tikrai jodi lašiukai wink.gif  Taigi norėčiau paklausti, ar geri vaistai? ar verta vartoti? - mums sloga tesesi jau trečia savaitė, bet, atrodo, vakar prasidėjo kaip iš naujo - gleives varva, ir čiaudo vaikas kas minute sad.gif

jie labai padeda prie užsitęsusios slogos, kai išpučiamas sekretas tirštas, gelsvos spalvos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xIngax @ 2007 02 27, 14:04)
jie labai padeda prie užsitęsusios slogos, kai išpučiamas sekretas tirštas, gelsvos spalvos.  ax.gif

o mums tai buvo pirma diena! žinoma, pasidarė tik blogiau sad.gif vaikas miegoti negalėjo... na ir višta ta mūsų LOR verysad.gif
Atsakyti
Mano mergytei tai visa slogavimo meta kraujuotas"snargliukas"bego,bet kaip nekeista tai tik is vienos snerves,klausem pas savo daktare tai nieko protingo nepasake,tai ir esam tokioj nezinioj,ar cia blogai kas,ar gerai.
Atsakyti
Tai gali buti ir gripo prasidedanco pozymiai, nes taip g.b slogyte butent su kraujuku.O jei ne tai nepergyvenkit manau kad paprasciausiai arti kraujagysles.
Atsakyti
Noriu paklausti mamyciu patarimo,mano mergaitei 10,5 men,ir ji antra diena labai ciaudi,bijau kad neprasidetu sloga,kaip galima isvengti slogos,gal naudoti umcalora g.gif
Atsakyti
kai sloga rimta, tai padeda kolargolis, o apie vibrocila as prastos nuomones mums nuo jo niekada nepageredavo, Dabar sloguojam , bet ir dantys dygsta, tai ipurskiu homeopatiniu vaistuku ir duodu puse tabletes nuo alergijos, nes tada sumazeja paburkimas, ciaudulys geriau isbega gleives.
Papildyta:
kai sloga rimta ir isisenejusi mes neinam i lauka, nes gal ir ausytes tokiu atveju buna uzgulusios, mazius, tai juk nepasakys, mums taip buvo su vyresniu.
Atsakyti
QUOTE(Juritele @ 2007 03 23, 12:51)
Noriu paklausti mamyciu patarimo,mano mergaitei 10,5 men,ir ji antra diena labai ciaudi,bijau kad neprasidetu sloga,kaip galima isvengti slogos,gal naudoti umcalora  g.gif

bigsmile.gif Vakare iki kelių kojytes pamerkti į sūrų vandenį,vis įpilant karšto,po to padukus patepti Rezorban tepaliuku ,užmauti vilnones kojinytes,nunešti kūdikį į lovytę ir dar duoti atsigerti šiltos arbatėlės su vit C{aš dar įdedu medaus,bet čia gal vaikutis per mažas?} Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 03 25, 16:40)
bigsmile.gif Vakare iki kelių kojytes pamerkti į sūrų vandenį,vis įpilant karšto,po to padukus patepti Rezorban tepaliuku ,užmauti vilnones kojinytes,nunešti kūdikį į lovytę ir dar duoti atsigerti šiltos arbatėlės su vit C{aš dar įdedu medaus,bet čia gal vaikutis per mažas?} Sėkmės jums 4u.gif

Aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti