Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

Einu gal savo supakuotus meduolius nufotkinsiu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
ruošiuosi kepi eglę. Norėčiau jūsų patarimo:
kuo geriau ją suklijuoti: šokoladu ar glajumi?
Kaip atrodys tos žvaigždelės? Gal jas prieš tai aptepti žaliu glajumi, kad jos gražiau atrodytų ir tik tada klijuoti? Bet kažin, ar gerai tada susiklijuos? O jeigu klijuoti tik iškeptas, tai kaip jas paskui gražiau papuošti? Pažadėjau vaikams į darželį iškepti, tai dabar nors galvos skausmą turiu doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirasa: 11 gruodžio 2009 - 17:03
Na stai, mano Kalediniai meduoliai. Ne visi, nes netilpo i kadra smile.gif man labiausiai patinka angeliukai (jie is krastu, tik viena pridenge kitas meduolis, jau perfokint neisiu, nes sudejau atgal i deze smile.gif )

user posted image
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2009 12 10, 21:52)
Cia namelis pagal pirmo psl. receptura.Beveik savaite laikiau dezuteje,nes neturejau laiko statyt,tai langai nutirpo lotuliukas.gif .Suminkstejo ir lengvai buvo galima apipjaustyt kur reik.puosiau su vaikais,kiekvienos vis kita siena lotuliukas.gif .

Nuostabus nameliukas thumbup.gif
Iš ko darėt tvorelę ir kopėčias? ax.gif

QUOTE(Juračiuks @ 2009 12 11, 15:09)
Mergaitės, rodos Cypsiuko buvo "Malkos po sniegu" receptas. Labai jau tiktų šventėm . Sakykite, o jei mėlynes dėti vietoj vyšnių ar išeis, ar ne?  g.gif

Manau tiktų bet kokios uogos 4u.gif Gali dar paklausti temoje, kur apie malkas kalba 4u.gif

Aš šiandien bandysiu pasidaryti brėžinius ir ryt kepsiu namuką rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kariatide @ 2009 12 11, 15:33)
o nameliui uztenka vienos normos surasytu produktu ax.gif ??

bent dvieju reiktu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2009 12 10, 23:51)
Labai daili tvorelė. O kaip tokį didelį kiemą iškepei? Beje, kieme žiema tokia lietuviška, be sniego biggrin.gif

Didelis kiemas-tai per visa skarda keptas.Sniego kiekis pagal skoni,o be to tingejau dar glajaus makaluot. lotuliukas.gif

QUOTE(aguonele @ 2009 12 11, 15:40)
kiek meiles ideta i ta nameli  wub.gif  labai labai jaukus ir grazus  4u.gif
rolleyes.gif

Aciu visoms uz pagyras.Mums irgi patinka,nes niekada nedarem ir niekur nematem 'gyvo'. biggrin.gif

QUOTE(Will @ 2009 12 11, 18:57)
Nuostabus nameliukas  thumbup.gif
Iš ko darėt tvorelę ir kopėčias?  ax.gif
Manau tiktų bet kokios uogos  4u.gif  Gali dar paklausti temoje, kur apie malkas kalba  4u.gif
Viskas is tos pacios teslos,kopecios,tai tvoros likutis.'Malkos po sniegu' is Sonatinos receptu.Isbandytas nekart-rekomenduoju.
Aš šiandien bandysiu pasidaryti brėžinius ir ryt kepsiu namuką  rolleyes.gif

As tai sienas blogai sudejau, is sonu turejo but stogas issikises.Teks griaut po Kaledu,nes neatitinka projekto... lotuliukas.gif
Atsakyti
D-oncek, mano langas siandien irgi vienas istirpooooo biggrin.gif kazin iki kaledu visi istirps g.gif gal karamels per plonai.

Rugiagele, super dovaneles smile.gif O meduolioukai tokie jau nevisai maziukai? Formeles didesnes gal, mes musu tai mazuliukai, tai kai pakavau, juokingai mazai atrodo saujele meduoliu.
Atsakyti
turiu klausimuką apie meduolinius namelius. Man reikia vienos apvalios detalės, netgi neapvalios. Na tokio kaip kiauro vamzdžio. Kvailas klausimas, bet man ta vamzduką prieš kepant susisukti reikia, ar ne?
Atsakyti
Kur laikot namelius, kad langai tirpsta? g.gif

QUOTE(Noelle @ 2009 12 11, 21:04)
turiu klausimuką apie meduolinius namelius. Man reikia vienos apvalios detalės, netgi neapvalios. Na tokio kaip  kiauro vamzdžio. Kvailas klausimas, bet man ta vamzduką prieš kepant susisukti reikia, ar ne?

nesenai mačiau patarimą kaip eglutes kepti- ten susuka popierinę tutelę, įipila tešlos ir kepa, vėliau popierių nuima, kepinį apverčia ir eglė gatava thumbup.gif Tai čia turbūt irgi panašiai- galima susukti vamzduką ir kepti jame ax.gif
Atsakyti
Ir as susiruosdiau namuka kept
Tikslaiu jau iskepiau is Nertytes meduolio recepto
Langus istiklinau
Labai man graziai atrodo kur sutrupinau saldainiukus cool.Jie grietineles skonio su braskem.
Tik nezinau kaip geriau sulipdyt sienas. Su aisingu manau bus sunku nes jis ilgokai dziusta
Manau reikia lipdyti su karamele.Tai yra istirpinti cukru ir sutepti krastus.Ta mase labai greit dziusta. Tik ar ne per greit ... ax.gif
Gal kas bande?kokia jusu nuomone? 4u.gif
Atsakyti
newyear.gif newyear.gif newyear.gif newyear.gif
http://www.15min.lt/...eptas-163-74828
Atsakyti
dar pamirsau
Nerytei turiu klausima
kur gavot tu idekliuku triufeliams? 4u.gif
Atsakyti