Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(vilmuze1 @ 2009 12 11, 21:19)
Ir as susiruosdiau namuka kept
Tikslaiu jau iskepiau is Nertytes meduolio recepto
Langus istiklinau
Labai man graziai atrodo kur sutrupinau saldainiukus cool.Jie grietineles skonio su braskem.
Tik nezinau kaip geriau sulipdyt sienas. Su aisingu manau bus sunku nes jis ilgokai dziusta
Manau reikia lipdyti su karamele.Tai yra istirpinti cukru ir sutepti krastus.Ta mase labai greit dziusta. Tik ar ne per greit ...  ax.gif
Gal kas bande?kokia jusu nuomone? 4u.gif

Labai greitai sudziuvo su aisingu.Per 2h namelis stovejo fotosesijai.Sienas puosem dar neklijuotas,taip lengviau.Kai pastatem,dapiesem ko truko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d-oncek: 11 gruodžio 2009 - 21:25
aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2009 12 11, 20:59)
D-oncek, mano langas siandien irgi vienas istirpooooo  biggrin.gif kazin iki kaledu visi istirps  g.gif  gal karamels per plonai.

Rugiagele, super dovaneles  smile.gif O meduolioukai tokie jau nevisai maziukai? Formeles didesnes gal, mes musu tai mazuliukai, tai kai pakavau, juokingai mazai atrodo saujele meduoliu.


Tie angeliukai, kiskiai, ir zmogeliukai tai didoki. Jie siekia delno auksti mazdaug. O tie varpeliai, drugeliai, paukstukai tai maziukai, bet irgi nevisai mazi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 12 11, 21:06)
Kur laikot namelius, kad langai tirpsta?  g.gif

nesenai mačiau patarimą kaip eglutes kepti- ten susuka popierinę tutelę, įipila tešlos ir kepa, vėliau popierių nuima, kepinį apverčia ir eglė gatava  thumbup.gif  Tai čia turbūt irgi panašiai- galima susukti vamzduką ir kepti jame  ax.gif



Laikau virtuveje ant saldytuvo smile.gif Virtuve kartu su kambariu, erdves ir oro daaauuuug biggrin.gif

lotuliukas.gif Na, bet cia tai manau ir nesupratote biggrin.gif
Cia reikia ne ipilti tesla i tutele, o ant susktosa tuteles apvynioti laksteli ir kepti stacia.
Tai reiketu kepti ant kepimo popieriaus vamzduko ko gero smile.gif
O gal as cia nusisvaigau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuze1 @ 2009 12 11, 22:22)
dar pamirsau
Nerytei turiu klausima
kur gavot tu idekliuku triufeliams?  4u.gif

Kaune prie pilies toj kepimo parduotuvej tikrai yra ju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 12 09, 16:39)
pamėg o aš bijau tų cukraus deginimų tai vieną sykį dėjau rudą, bet medų dirbtinį, o antrą syk - cukrų baltą, bet medų tamsų naturalų, abu kartus daug prieskonių su cinamonų, gavosi puiki spalvytė... ir nereik vargt ir nervintis su tom karamelėm wink.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 12 09, 17:30)
O cukraus degint nebutina, nes nuo prieksoniu gaunasi rudi rudi, jau buvau idejusi foto.



as asmeniskai deginu visa cukru, kuri dedu i meduolius ir ne kiek del spalvos, o del skonio smile.gif

Atsakyti
Benaršydama užtikau grožių:
http://picasaweb.goo...storovePerniky#
http://picasaweb.goo...ckyNaStromecek#
http://picasaweb.goo...ckavis/Perniky#
http://picasaweb.goo...is/Vanocni2009#
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2009 12 11, 15:09)
Mergaitės, rodos Cypsiuko buvo "Malkos po sniegu" receptas. Labai jau tiktų šventėm . Sakykite, o jei mėlynes dėti vietoj vyšnių ar išeis, ar ne?  g.gif

tikru, tik reikia kruopsciai susukti, kad neisbegtu 4u.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 12 11, 17:36)
Na stai, mano Kalediniai meduoliai.

labai grazus bigsmile.gif gaila as neturiu tokiu dideliu formeliu

QUOTE(Noelle @ 2009 12 11, 21:04)
turiu klausimuką apie meduolinius namelius. Man reikia vienos apvalios detalės, netgi neapvalios. Na tokio kaip  kiauro vamzdžio. Kvailas klausimas, bet man ta vamzduką prieš kepant susisukti reikia, ar ne?

pries kepima 4u.gif

QUOTE(vilmuze1 @ 2009 12 11, 21:22)
dar pamirsau
Nerytei turiu klausima
kur gavot tu idekliuku triufeliams?  4u.gif

nezinau kur LT ju galima pirkti, reikia pasidairyti parduotuvese su konditerijos prekemis 4u.gif

QUOTE(Vaidullka @ 2009 12 12, 10:47)
Benaršydama užtikau grožių:

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 12 11, 15:31)
Aš džiovinau pati. Būdo nepavadinčiau "greituoju". Iš pradžių šiek tiek vėstančioje orkaitėje ant grotelių, paskui ant radiatoriaus.

tai per kiek laiko mazdaug jie isdziusta? ar 2 dienos ar 2 savaites g.gif
Atsakyti
Atnesu ne tik skaniu, bet ir graziu keksiuku ax.gif

user posted image

receptas Reniferiukai – keksiukai su pudingu bei spanguolėmis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 12 gruodžio 2009 - 12:40
QUOTE(Dalytė @ 2009 12 12, 12:13)
tai per kiek laiko mazdaug jie isdziusta? ar 2 dienos ar 2 savaites g.gif

As dziovinau mazdaug dvi savaites smile.gif Bet ju yra pirkti senukuose,prie geliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 12 12, 12:39)
Atnesu ne tik skaniu, bet ir graziu keksiuku  ax.gif

user posted image

receptas  Reniferiukai – keksiukai su pudingu bei spanguolėmis



Nu koks grozis wub.gif wub.gif wub.gif Einu ziureti recepta biggrin.gif
Atsakyti