Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

Kepiau siandien meduoliukus pagal Cipsiuko recepta ir dabar iskilo klausimas ar ne per anksti ar issilaikys man jie iki kaledu g.gif o meduoliukai labai skanu minksti kvepia visi namai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2009 12 13, 18:51)
Kepėm ir mes meduolius.

gražumėlis.

Čia mano sūnužio namelis. Tėtis padėjo lipdyti, o puošė pats smile.gif Nepasiruošus vistik namelio kepimui buvau. Na bet kitąmet jau žinosiu kas ir kaip. Nežinau pagal kokį receptą kepiau. Meduoliukai šiaip labai skanūs, bet vat nameliui lig ir nelabai tinkama. Pasidalinkit jūs, pagal kokį receptą kepat ir ar gerai tarkim paskui apsipjausto kampučiai nereikalingi. Kitiems metams užsirašysiu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noelle: 13 gruodžio 2009 - 20:26
QUOTE(Noelle @ 2009 12 13, 20:20)
Čia mano sūnužio namelis. Tėtis padėjo lipdyti, o puošė pats  smile.gif  Nepasiruošus vistik namelio kepimui buvau. Na bet kitąmet jau žinosiu kas ir kaip




thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Noelle, labai mielas namelis, o sunu kaip graziai papuose wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrine261 @ 2009 12 13, 20:07)
Kepiau siandien meduoliukus pagal Cipsiuko recepta ir dabar iskilo klausimas ar ne per anksti ar issilaikys man jie iki kaledu g.gif o meduoliukai labai skanu minksti kvepia visi namai smile.gif

Jei nesuvalgysit tai tikrai issilaikys lotuliukas.gif Yra kas pries menesi kepa mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar kepiau tikrai labai skanų keksą, rastą vienam bloge.
Tikiuos autorė nesupyks, kad pakopinsiu smile.gif

Kalėdinis keksas
300 g cukraus,
4 kiaušinių
250 g tirpinto sviesto
140 g miltų
2 arb. š. kepimo miltelių
2 stiklinių džiovintų vaisių
1 stiklinės riešutų
tarkuotos 1 citrinos žievelės
250 ml pieno
Cukrų išplakti su kiaušiniais. Po truputį supilti ištirpintą ir atvėsintą sviestą ir vėl išplakti. Sudėti miltus, kepimo miltelius, citrinos žievelę ir supilti pieną. Tešlą maišyti iki vientisos masės.
Vaisius nuplauti, nusausinti. Kartu su riešutais susmulkinti. Viską sudėti į tešlą ir išmaišyti.
Tešlą sukrėsti į sviestu patepą kepimo formą ir kepti 160C orkaitėje 60-80 min.

Tik mano būtų toks pastebėjimas : kitąkart dėčiau mažiau cukraus, kadangi džiovinti vaisiai saldūs, ir į tešlą teko pilti daugiau miltų, nes gavos skystoka.
Atsakyti
smile.gif

user posted image
Atsakyti
Isduokit paslaptį kur Vilniuje perkate dažus meduoliukams (dekoravimui)? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paslaptukai @ 2009 12 14, 00:59)
Isduokit paslaptį kur Vilniuje perkate dažus meduoliukams (dekoravimui)? smile.gif

Labas rytas,
Prieskonių parduotuvėje Delona, Kalvarijų gt./Lvovo g. kampas, trys spalvos:geltona, mėlyna, vyšninė
Atsakyti
Man kilo vienas klausimas dėl meduolių kietumo/minkštumo.
Jau daug metų kasmet kepu imbierinius sausainėlius (pagal švedišką tradicinį receptą). Iškeptus juos rekomenduoja iškart sudėti į stiklinį ar metalinį indą ir sandariai uždaryti, kad išliktų trapūs. Kambario temperatūroje jie suminkštėja.
Tai kodėl su meduoliais rekomenduojama elgtis atvirkščiai, uždaryti juos tam, kad išliktų minkšti?..
Mano dėžutėje sudėti meduoliai pagal Cipciuko receptą kieti sad.gif Ne tokie, kad dantį išsilaužtum, kąsti nesunku, bet tikrai nėra minkštučiai ar "guminiai".
Į tešlą tikrai nepridėjau per daug miltų.
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2009 12 14, 08:27)
Man kilo vienas klausimas dėl meduolių kietumo/minkštumo.
Jau daug metų kasmet kepu imbierinius sausainėlius (pagal švedišką tradicinį receptą). Iškeptus juos rekomenduoja iškart sudėti į stiklinį ar metalinį indą ir sandariai uždaryti, kad išliktų trapūs. Kambario temperatūroje jie suminkštėja.
Tai kodėl su meduoliais rekomenduojama elgtis atvirkščiai, uždaryti juos tam, kad išliktų minkšti?..
Mano dėžutėje sudėti meduoliai pagal Cipciuko receptą kieti sad.gif Ne tokie, kad dantį išsilaužtum, kąsti nesunku, bet tikrai nėra minkštučiai ar "guminiai".
Į tešlą tikrai nepridėjau per daug miltų.

Man irgi labai keista, dezuteje geriau kieti islieka, o ant stalo palikti sudreksta drinks_cheers.gif Gal nuo namu priklauso g.gif
Atsakyti
Neryte,
specialiai tavo prašymu 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Noelle @ 2009 12 13, 20:20)
Čia mano sūnužio namelis. T

superinis wub.gif nors pati kažkodėl darau tokius nucackintus, bet dūšiai mielesni man tokie kaip jūsiškis wub.gif wub.gif reiks ir man kitais metais tokius kept wub.gif
Atsakyti