Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

Akvilyte, gražučius namelius darai. Tikriausiai ne pirmą kartą smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noelle: 14 gruodžio 2009 - 10:36
QUOTE(akvilyte @ 2009 12 14, 09:51)
Neryte,
specialiai tavo prašymu  4u.gif
Papildyta:

superinis  wub.gif  nors pati kažkodėl darau tokius nucackintus, bet dūšiai mielesni man tokie kaip jūsiškis  wub.gif  wub.gif  reiks ir man kitais metais tokius kept  wub.gif


Labai mielas namukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 12 13, 19:18)
.Mano šviečiantis namelis

http://s43.radikal.r...ab0557f5867.jpg[/img][/url]


nelabai matosi, bet tikiu, kad thumbup.gif
pasigirk ir pas mus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes....
stai musu toks Kaledinis namukas.....darem pirma karta su dukra.....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2009 12 14, 09:36)
Sveikutes....
stai musu toks Kaledinis namukas.....darem pirma karta su dukra.....

labai dailus
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2009 12 13, 09:52)
Keila
iš kokios tešlos kepei? Labai graži spalva ir toks lygumas sienų ir stogo...
Ir tvorytė - paskiška....


As kepiau pagal Cipciuka. Dariau is dvigubos normos, tai dar uzteko dviem skardoms meduoliams. Aciu uz nuorodas 4u.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit...kaip jums pavyksta taip gražiai "išpaišyti". Vakar kepiau meduoliukus-sausainiukus. Patys sausainiukai skanūs gavosi, nu bet jau dekoravimas doh.gif doh.gif doh.gif Ar tas mano (baltymo-cukraus pudros) masė per tiršta buvo g.gif nieko nesupratau g.gif Ar jinai turi būt skystoka? Nes aš tai tokią tirštą tiršta padariau. Teko mediniu pagaliuku tept..nu, žodžiu, ant stalo tokių nepadėčiau, bet šiaip susivalgys tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viktute08 @ 2009 12 14, 07:21)
Labas rytas,
Prieskonių parduotuvėje Delona, Kalvarijų gt./Lvovo g. kampas, trys spalvos:geltona, mėlyna, vyšninė

ACIUUUU, Super, kaip tik salia dirbu. užsiimsiu paišymo menu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2009 12 13, 23:38)


thumbup.gif o jie gaunasi minksti ar kieti?

QUOTE(akvilyte @ 2009 12 14, 09:51)
Neryte,
specialiai tavo prašymu  4u.gif

wub.gif aciu! labai grazu, negaliu atsziureti wub.gif

fotkikas irgi labai mielas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mon Amour @ 2009 12 14, 10:46)
Merginos, patarkit...kaip jums pavyksta taip gražiai "išpaišyti". Vakar kepiau meduoliukus-sausainiukus. Patys sausainiukai skanūs gavosi, nu bet jau dekoravimas  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Ar tas mano (baltymo-cukraus pudros) masė per tiršta buvo  g.gif nieko nesupratau  g.gif Ar jinai turi būt skystoka? Nes aš tai tokią tirštą tiršta padariau. Teko mediniu pagaliuku tept..nu, žodžiu, ant stalo tokių nepadėčiau, bet šiaip susivalgys tikrai  smile.gif

Man irgi panašiai. Tik ta masė per skysta gavosi doh.gif , tai ir papuošimai tokie tep-lep sad.gif Ant eglutės sukabinom, nes vaikas tų papuoštų jau nevalgo laugh.gif Gal koks kitas papuošimų receptas yra? Nes mano vaikeliukas pareiškė, kad jai tas baltymo- cukraus pudros gaistas neskanus doh.gif Gal žinot ar iš tokių cukraus miltelių pasidarytų glaistas meduoliams puošti?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 12 12, 21:23)
.. bet vistiek stovejo nameliukas menesi ir vistiek mes jį suvalgem.... ir apsktirai daugiau šlamšto šiais laikais daugiau suvalgom nei toks kelios dulkelės  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif , mes sukabinom ant egles nepakuotus meduolius ir kad zinotumet kaip skaniai ( kalediskai) kvepia namai wub.gif . bigsmile.gif jeigu buciau supakavus niekada nebuciau to pajautus rolleyes.gif .
Siemet mes savo eglute puosem (t.y. vakar) tik savo keptais meduoliais ir girlendom thumbup.gif . Tiesa tik karolius dar uzdejom bigsmile.gif

QUOTE(akvilyte @ 2009 12 14, 11:51)

wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
Vakare kai gris dukra is mokyklos gal pades ikelti foto mano meduoliuku. nes as nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2009 12 14, 12:00)
drinks_cheers.gif , mes sukabinom ant egles nepakuotus meduolius ir kad zinotumet kaip skaniai ( kalediskai) kvepia namai  wub.gifbigsmile.gif  jeigu buciau supakavus niekada nebuciau to pajautus  rolleyes.gif
Siemet mes savo eglute puosem (t.y. vakar) tik savo keptais meduoliais ir girlendom  thumbup.gif . Tiesa tik karolius dar uzdejom  bigsmile.gif

lauksim foto bigsmile.gif
mes sia savaite ruosiames pirkti eglute, tai savaitgali bus puosimas wub.gif
Atsakyti