Įkraunama...
Įkraunama...

CHICCO vežimėliai

QUOTE(Rina @ 2006 02 19, 09:34)
abu  thumbup.gif
Kadangi dėl dizaino nuomonės nesutapo , tai gausit rinktis pagal kitus kriterijus - pvzd.svorį  - Manau Chicco lengvesnis , taigi  mirksiukas.gif

O čia kaip mes su vyru privalumu ieškojome lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Chicco
Rėmas su sportine dalim sveria-7kg
Lopšys sveria 4,5kg
Autokedutė sveria 2.9kg
Ratukų diemetras 180mm
Rankena atskira
Lopšinio varianto svoris 11.5kg
Sportinio varianto svoris 7kg
Bebe Confort
Rėmo trophy air 6 8.5kg
Lopšys Prelude 4.8kg
Auto kedutė 2.8kg
Sportinė dalis opera 3kg
Ratukų diametras
Priekinių ratų diametras (cm) - 20,5
Galinių ratų diametras (cm) - 24,0
Rankena ištisinė
Lopšinio varianto svoris 13.3kg
Sportinės dalies svoris 11.5kg
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2006 02 19, 11:21)
Siaip sportinis variantas jei su stogais ir panasiai 8.7 sveria , rusai raso remo svori smile.gif

Ačiū už info...
Pakoreguosiu technines char ax.gif
Atsakyti
na, is tu dvieju variantu tikrai rinkciausi chicco smile.gif zinoma, cia mano nuomone, bet pasakysiu kodel. ogi, svarbiausia priezastis - svoris, antra - patogumas. bebe confort vezime reikalingi visokie lankai, papildomi fiksatoriai ir pan. be kuriu neuzdesi lopsio ant ratu arba sportines dalies ir t.t. plius bebe susilanksto kaip knygele sad.gif jei reikia tampyt i 4-a auksta tai jau ne kas smile.gif ir dar viena svarbi priezastis - kaina. kadangi chicco vezime matau daugiau pliusu, o kaina yra zenkliai mazesne, tai abejoniu man nekiltu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidap @ 2006 02 20, 19:52)
na, is tu dvieju variantu tikrai rinkciausi chicco smile.gif zinoma, cia mano nuomone, bet pasakysiu kodel. ogi, svarbiausia priezastis - svoris, antra - patogumas. bebe confort vezime reikalingi visokie lankai, papildomi fiksatoriai ir pan. be kuriu neuzdesi lopsio ant ratu arba sportines dalies ir t.t. plius bebe susilanksto kaip knygele sad.gif jei reikia tampyt i 4-a auksta tai jau ne kas smile.gif ir dar viena svarbi priezastis - kaina. kadangi chicco vezime matau daugiau pliusu, o kaina yra zenkliai mazesne, tai abejoniu man nekiltu smile.gif

man Chicco buvo didžiausias pliusas svoris ir kad susilanksto ne kaip knyga, o kaip sketukas ir jei reikia nešioti aukštyn žemyn tai daug patogiau thumbup.gif
Atsakyti
Na nezinau mamytes, buvau tiek ir as uzsikepus to Chicco Trio Ct 0.1, tai savaitgali nuvaziavau jo apziureti ir pirmiausia krito i aki tai,kad ten labai jau nedidelis lopsys, i kuri leliukas (mano turetu gimti liepos vidury) pradedant nuo kokio saltesnio spalio men. prirengtas i silta kombinezona nelabai tilps schmoll.gif O tiek jau buvau prisvaigus del jo, o jei sakau koki sausi jau visai netilps, tai guldyt i sportinuka? Bet jis toks skystas ir prapuciamas man pasirode,k ad nebezinau dabar... blink.gif
Tada pardaveja nurode Peg Perego (nes jo siek tiek didesnis lopsys), bet kad neipirksim virs 2000 Lt blink.gif , tada dar pasiule ABC Design lopsini su tokiais dideliais ratais (sake, kad 12-13 kg sveria), tai lopsys zymiai dedesnis gal ir uztektu visai ziemai, tai dabar susimasciau ka ir bedaryti man...ar kokio dar visai kito varianto ieskoti g.gif
Gal kas patarsit ka nors siuo klausimu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiwa @ 2006 02 27, 08:09)
Na nezinau mamytes, buvau tiek ir as uzsikepus to Chicco Trio Ct 0.1, tai savaitgali nuvaziavau jo apziureti ir pirmiausia krito i aki tai,kad ten labai jau nedidelis lopsys, i kuri leliukas (mano turetu gimti liepos vidury) pradedant nuo kokio saltesnio spalio men. prirengtas i silta kombinezona nelabai tilps  schmoll.gif  O tiek jau buvau prisvaigus del jo, o jei sakau koki sausi jau visai netilps, tai guldyt i sportinuka? Bet jis toks skystas ir prapuciamas man pasirode,k ad nebezinau dabar...  blink.gif 
Tada pardaveja nurode Peg Perego (nes jo siek tiek didesnis lopsys), bet kad neipirksim virs 2000 Lt  blink.gif  , tada dar pasiule ABC Design lopsini su tokiais dideliais ratais (sake, kad 12-13 kg sveria), tai lopsys zymiai dedesnis gal ir uztektu visai ziemai, tai dabar susimasciau ka ir bedaryti man...ar kokio dar visai kito varianto ieskoti  g.gif
Gal kas patarsit ka nors siuo klausimu?  blush2.gif


Jeigu jūsų lelius gims liepos viduryje, tai žiemos pabaigoje jam bus 7-8 mėn.
Nu iki tokio amžiaus ir dar su žieminiais rūbeliais bei apklotais geriausiu atveju tilptų tik į klasikinio lopšinio vežimo lopšiuką smile.gif
Jeigu patinka Chicco Ct 0.1, tai ir pirkit mirksiukas.gif Panaudosit tą lopšiuką kol tilpsit, o po to reiktų nusipirkt didelį natūralaus kailio voką ir tiest į sportinį variantą, juk ten irgi nugarėlė pasidaro į pilnai gulimą padėtį...
O taupant pinigėlius galima ir visai be lopšio išsiverst. Vistiek pirmą mėnesį dar nelabai daug lauke važinėsit , o po to ir rudenėlis ateis.... Gali ir oras lietingas būt ar labai vėjuota bus, tai irgi ne kasdien išeis pasivaikščiot lauke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristtute: 27 vasario 2006 - 14:04
QUOTE(Kristtute @ 2006 02 27, 14:59)
Jeigu patinka Chicco Ct 0.1, tai ir pirkit  mirksiukas.gif  Panaudosit tą lopšiuką kol tilpsit, o po to reiktų nusipirkt didelį natūralaus kailio voką ir tiest į sportinį variantą, juk ten irgi nugarėlė pasidaro į pilnai gulimą padėtį...
O taupant pinigėlius galima ir visai be lopšio išsiverst. Vistiek pirmą mėnesį dar nelabai daug lauke važinėsit , o po to ir rudenėlis ateis.... Gali ir oras lietingas būt ar labai vėjuota bus, tai irgi ne kasdien išeis pasivaikščiot lauke.


Bet kad tame Chicco sportiniame variante nepasidario pilnai gulima padėtis, ten nugarėlė kiek pakilusi, nėra visai tiesi, tai naujagimiui nelabai tinka schmoll.gif .

user posted image

Nors šiaip tai man labai priimtinas variantas vežioti vaikiuką sportinuke be kieto lopšio, ypač vasarinukui leliukui drinks_cheers.gif . Bet reikia, kad sportinukas būtų su pilnai gulima padėtimi mirksiukas.gif

Atsakyti
Nu kad mano chicco tikrai turi pilnai gulima padeti g.gif Dar vakar mergina miegojo, pagalvojau, kad reiktu pakelti, nes galvyte per zemai g.gif
Cia nuotraukoj, ji pakelta jau 2 pozicija, turbut tam, kad kedute prilaikytu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingaja: 27 vasario 2006 - 16:38
QUOTE(Wiwa @ 2006 02 27, 14:53)
o tai tu ta visa Trio komplekta turi ar tik sportinuka? Jei tik sportinuka, tai naudojai ji nuo pat gimimo?

Turim tik sportinuka, vazinejam kazkur nuo 2 men, o gal ir siek tiek anksciau, mat buvom nusipirke uzniversala Tako, tai iskenciau su juo tik 1 gera menesi (o galvojau nuosavam name gyvenam, tai bus geras bet koks, ziurint i svori), nes niekaip su visais ratais i automobili negalejom ikisti doh.gif uzkniso maustyti juos ir pradejau dairytis i sportinukus, netycia pakliuvo laaabai pigiai sportinukas Chicco, tai va ir turim, tiesa pradzioj as i ji dedavau uzniversalaus vezimuko krepsi, puikiai tiko, esu Hauck kedute nesiokle dejusi irgi tiko, taip, kad man jis visai fainas, be to del pravazumo nematau jokiu problemu... nu vazinejam mes ziema (kaip jau tikrai grazus oras), tai pravaziuoju tikrai gerai, nemanau kad pas mus provincijoj kelius ir takelius geriau valo g.gif O be to del ziemos atsisakyti lengvo vezimuko nesamone doh.gif Kiek gi ta ziema isvaziuosit??? Tiesa ziemai mes turim silta voka, jame ir miegam lauke, jei dar vejuota uzdadu apsauga nuo lietaus ir vejo ir labai thumbup.gif
Atsakyti
Yra tikrai gulima visiskai padetis chicce smile.gif Cia del soniniu apsaugu toks vaizdas susidaro, kad siek tiek pakelta.Bet mes vistiek pirkom ir lopsi, nes jis pakankamai erdvus, ne tokia nesamone kai Bebe Comfort schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2006 03 03, 11:54)
Yra tikrai gulima visiskai padetis chicce smile.gif Cia del soniniu apsaugu toks vaizdas susidaro, kad siek tiek pakelta.Bet mes vistiek pirkom ir lopsi, nes jis pakankamai erdvus, ne tokia nesamone kai Bebe Comfort schmoll.gif  schmoll.gif



Nu tai gerai, tada žinosiu, kad Chiccas pilnai gulimas thumbup.gif . O čia labai didelis pliusas thumbup.gif

Sutinku, kad BC lopšiai labai jau siauri, ankšti (bent jau Windoo, nes pas mane toks buvo) drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes irgi turime šį vežimą visą pilnai ,tai mano mergina 70cm dar dabar žiemą vežioju lopšyje telpa.O namuose nepakeičiamas dalykas ratai į visas puses sukinasi,visur pravažiuojam.Dar labai faina buvo su lopšiuku ant vežimo į parduotuves varyti iki dabar važinėjamės ,šopintis.
Atsakyti