Įkraunama...
Įkraunama...

CHICCO vežimėliai

ar galima į Chicco CT01 sportinę dalį guldyti 3.5 mėn vaiką? ten kiek žinau yra gulima padėtis.
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2006 09 07, 17:38)
ar galima į Chicco CT01 sportinę dalį guldyti 3.5 mėn vaiką? ten kiek žinau yra gulima padėtis.

yra, bet nevisiškai gulima. Kaip tik 3.5 mes ir pabandėme paguldyti, gulėjo labai patenkinta, tik miegoti nelabai norėjo, nes buvo pratusi ant šoniuko, o kai ne visiškai gulima padėtis, tai nelabai patogu. Dabar ir važinėjam ir miegam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2006 09 07, 20:05)
yra, bet nevisiškai gulima. Kaip tik 3.5 mes ir pabandėme paguldyti, gulėjo labai patenkinta, tik miegoti nelabai norėjo, nes buvo pratusi ant šoniuko, o kai ne visiškai gulima padėtis, tai nelabai patogu. Dabar ir važinėjam ir miegam  thumbup.gif

ikišau savo vaiką 7.5 kg, ir man pasirodė ten mažai vietos... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2006 09 08, 09:56)
ikišau savo vaiką 7.5 kg, ir man pasirodė ten mažai vietos...  blink.gif

dabar nebepamenu, kiek mes sverem 3,5 mėn. bet irgi pasirodė ankšta, dabar sveriam beveik 10kg irgi atrodo lygiai taip pat, ar ten tie šonai, kad vaikas būtų stabilus vežime ar kaip, bet kad augam kartu su sportinuku tai tas faktas tongue.gif , nežinau kaip bus žiemą su kombinezonu, bet tikiuosi tokie pinigai nenueis šuniui ant uodegos ir nebetilpsim doh.gif ... parašyta sportinukas iki 3 metų g.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti gal kas naudojatės chicco ponee xs sportinuku ax.gif Mums jis labai patinka thumbup.gif tik nežinau ar verta pirkti ar kaina verta kokybės g.gif berots jis labai lengvas5,5kg.ar žiemą su juo išvairuosim karsta.gif karsta.gif patarkit bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2006 09 12, 11:43)
Reikia patarimo apie sportinuką chicco ponee xs.Mums jis labai patinka tik nežinau ar pirkti g.gif ar kaina tikrai verta kokybės ax.gif ar žiemą su juo išvairuosim karsta.gif


Siaip vezimukas tikrai geras (ir kokybe puiki, kaip naujas liko ir antram vaikiukui) - ypatingai lengvas (berods 4,6 kg, jei atmintis nepaveda) ir tuo paciu patogus vaikui, minkstas ir komfortiskas (kuo lengvesni vezimukai-sketukai paprastai nepasizymi), labai manevringas, turi uzdanga kojytems saltesniam orui, labai lengvai susideda ir issiskleidzia. Taciau jis priskirtinas sketuku kategorijai, taigi - yra vasarinis vezimas. Aisku, priekiniai ratukai fiksuojasi, bet nemanau, kad su juo butu itin patogu ziema. Mes ziema jo ne nemeginom naudot - tam tikslui turejom tikra visureigi - sportini Hauck Jeep Cherokee vezima dideliais ratais. Be to, Chicco Ponee XS, kaip ir visi sketukai, yra kompaktiskas - jei vaikas vyrelesnis/stambelesnis, ir ant jo dar zieminis kombinezonas - kazin ar jam ten bus labai patogu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulbuncius: 13 rugsėjo 2006 - 12:56
Sveikutes, kazkaip niekur nerandu atsiliepimu apie Chicco Trio S3, nors rugpjuti pajury jei ne kas antras, tai bent kas trecias sutiktas vezimas buvo butent sio modelio... Bet tada doh.gif nesusizgribau paklausinet mamu, kas ir kaip, ar patenkintos, kokie minusai isryskejo ir pan. Todel labai noreciau paprasyt sio modelio savininkiu/-u pagalbos galutinai apsisprendziant del vezimelio...
Atsakyti
QUOTE(Ingulbuncius @ 2006 09 18, 09:58)
nejaugi niekas neturi sio vezimo unsure.gif ?


Sveikute 4u.gif Mes turim si vezimuka ir as juo begalo dziaugiuosi! thumbup.gif Man jis toks superinis! Labai lengvai susilanksto, nusiima ratai, lopsys didelis (mano lelius dvieju men sveria 6,9)- tai telpa blush2.gif , lopsys kietas - visos medziagos naturalios, skalbiamos, o dugne yra toks ratukas, kuri pasukus reguliuojasi atlosimo aukstis thumbup.gif Man tai cia buvo atradimas, nes mano zuikis tai toks "rankinukas" tik paguldai i gulima padeti ir verkia verysad.gif o kai pakeli ir atidengi virsu, tai vaziuoja aukstai, zvalgosi - jauciasi kaip sededamas (dar nesodinam aisq). Jei uzmiega, tai ratuka pasuki ir jis net nepabunda, o jau guli - taip mes ji "apgaunam". Taiva, o apie sportine dali kol kas nieko negaliu pasakyt, nes dar nenaudojam. Tik labai dziaugiuosi, kad yra toks fainutis minkstutis apvalkalas vaika ikisti, mes kaip tik naudosim ziema - tai bus silta thumbup.gif Taip pat labai patogu, kad automobiline kedute (nesyne) galima uzsideti ant ratu - taip vaziuojam apsipirkti, ar pas gydytojus - is masinos tik chopt ant ratu ir iki pat kabineto lotuliukas.gif . Rankose butu l. sunku nesti, o ir miegoti gali. Taip pat man patinka, kad vezimas triratis, nes labai lengvai rieda - su viena ranka gali sau stumti (net per smeli vaziavau) ir lengvai laviruoja i visas puses, jei nori vaziuoti tik tiesiai - priekinis ratas fiksuojasi tongue.gif O va drauge turi keturrati (ne chicco) tai jai labai sunku laviruoti, nes norint pasukti reikia palenkti ir atkelti priekinius ratus nuo zemes, zodziu vaiko kitoj rankoj jau nepanesi g.gif Ir dar - kai mes pirkom tai buvo du variantai sio vezimo:
1. Vezimas su dideliais pripuciamais ratais, lopsys, sportine dalis su uzvalkalu tik kojytems, autokedute - pigesnis variantas
2. Vezimas su dideliais plastmasiniais ratais, lopsys, sportine dalis su uzvalkalu visam vaikui, autokedute su autofiksu (padu) - brangesnis variantas.
Kadangi mano vyras thumbup.gif tai suderejo (Vaiku mieste), kad mums sukeistu ratus t.y. imam brangesni varianta, bet vezima su pripuciamais ratais (jie minkstesni) lotuliukas.gif
Belekiek cia prirasiau wub.gif bet tokia mano patirtis su Chicco S3 wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nelli @ 2006 10 01, 13:20)
Sveikute  4u.gif Mes turim si vezimuka ir as juo begalo dziaugiuosi!  thumbup.gif Man jis toks superinis! Labai lengvai susilanksto, nusiima ratai, lopsys didelis (mano lelius dvieju men sveria 6,9)- tai telpa  blush2.gif , lopsys kietas - visos medziagos naturalios, skalbiamos, o dugne yra toks ratukas, kuri pasukus reguliuojasi atlosimo aukstis  thumbup.gif Man tai cia buvo atradimas, nes mano zuikis tai toks "rankinukas" tik paguldai i gulima padeti ir verkia  verysad.gif o kai pakeli ir atidengi virsu, tai vaziuoja aukstai, zvalgosi - jauciasi kaip sededamas (dar nesodinam aisq). Jei uzmiega, tai ratuka pasuki ir jis net nepabunda, o jau guli - taip mes ji "apgaunam". Taiva, o apie sportine dali kol kas nieko negaliu pasakyt, nes dar nenaudojam. Tik labai dziaugiuosi, kad yra toks fainutis minkstutis apvalkalas vaika ikisti, mes kaip tik naudosim ziema - tai bus silta  thumbup.gif Taip pat labai patogu, kad automobiline kedute (nesyne) galima uzsideti ant ratu - taip vaziuojam apsipirkti, ar pas gydytojus - is masinos tik chopt ant ratu ir iki pat kabineto  lotuliukas.gif . Rankose butu l. sunku nesti, o ir miegoti gali. Taip pat man patinka, kad vezimas triratis, nes labai lengvai rieda - su viena ranka gali sau stumti (net per smeli vaziavau) ir lengvai laviruoja i visas puses, jei nori vaziuoti tik tiesiai - priekinis ratas fiksuojasi  tongue.gif O va drauge turi keturrati (ne chicco) tai jai labai sunku laviruoti, nes norint pasukti reikia palenkti ir atkelti priekinius ratus nuo zemes, zodziu vaiko kitoj rankoj jau nepanesi  g.gif Ir dar - kai mes pirkom tai buvo du variantai sio vezimo:
1. Vezimas su dideliais pripuciamais ratais, lopsys, sportine dalis su uzvalkalu tik kojytems, autokedute - pigesnis variantas
2. Vezimas su dideliais plastmasiniais ratais, lopsys, sportine dalis su uzvalkalu visam vaikui, autokedute su autofiksu (padu) - brangesnis variantas.
Kadangi mano vyras  thumbup.gif tai suderejo (Vaiku mieste), kad mums sukeistu ratus t.y. imam brangesni varianta, bet vezima su pripuciamais ratais (jie minkstesni)  lotuliukas.gif
Belekiek cia prirasiau  wub.gif bet tokia mano patirtis su Chicco S3  wub.gif

Nu va, šaunuolė nelli visus pliusus išvardinai, kuriuos ir aš norėjau rašyt thumbup.gif Aš irgi labai patenkinta šituo vežimu smile.gif Mes jau su sportine dalim važinėjam ir labai patenkintos ...Skalbiau jau nekartą tas visas medžiagytes, tai nieko jos nebijo schmoll.gif
Tik va gal tom mamom, kurios gyvena aukštai reikėtų atsižvelgt į tai, kad tas vežimas sunkus smile.gif Mes gyvenam nuosavam name, tai aš jo netampau. Bet jei reiktų laiptais jį patampyt, tai nesidžiaugčiau tikriausiai taip smile.gif
Atsakyti
Mes turime Chicco Trio Ct 0.1. Tą senesnį modelį.
Ką galiu pasakyti g.gif Iš esmės esame patenkinti. Lopšys tikrai labai patogus. Ir tas ratukas, apie kurį čia kalbėjo yra thumbup.gif Pasuki ir nereikia jokių palučių vaikui po galvytę dėti. Iš lopšio mes išaugom kai buvome 5 mėnesių. Na gal vaikas dar būtų tilpęs, bet jis jau nenorėjo lopšy gulėt. Vis stengėsi atsisėsti ir viską matyti smile.gif Taip kasd perėjom prie skietuko, kuriuo ir dabar naudojamės. Kol kas viskas thumbup.gif , tfu, tfu, tfu.
Iš autokėdutės jau irgi išaugom. Nors ir rašo, kad iki 13 kg., bet su žieminiais rūbais be šansų, nors sveriam 9 kg. Vaikui labai nepatogu.
Visos čia rašė apie pliusus, o aš parašysiu apie, mano manymu, esančius minusus:
- ratukai. Mes žinojome ką pirkom. Ratai nepripučiami, todėl amortizacija bloga. Per mišką ar šiaip blogą kelią važiuoti yra sunku. Vaikas kratosi kartu su vėžimu smile.gif Bet užtat mažas vėžimo svoris. Dėl to mes aukojome gerą amortizaciją.
- dvi rankenos. Gal ir geras dalykas. Gali kiekvieną sureguliuotį kaip nori. Man patinka vienaip, vyrui kitaip, bet pati viena ranka to vežimo jau nepaveši. Jei yra viena rankena, tą yra padaryti lengviau. Imi per vidurį ir pirmyn. Čia jokio vidurio nėra smile.gif , todėl kai vaikas vieną kartą man pradėjo rėkti lauke ir buvau priversta jį ištraukti iš vėžimo, skambinau vyrui ir prašiau, kad mus pasitiktų. Viena su vaiku ant rankų negalėjau grįžt namo.
Na ir manau, kad kitais metais žiemą mes jau į sportinę dalį netilpsim, nors ir rašo, kad iki 3 m. Daugiau jokių minusų nepastebėjau. Mes gavome tai, ko tikėjomės - palyginus mažą svorį, kompaktiškumą (ratau susilanksto kaip skietukas), gerą kokybę, kietą lopšį (nebijai niekur užgauti netyčia). Na ir labai faina medžiagytė lopšiuke thumbup.gif Kaip karšta buvo šią vasarą, o vaikas visai neprakaitavo.
Va tiek. Tikiuosi kam nors pagelbėsiu apsisprendžiant dėl vėžimo pirkimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes tai pat turim ct 0.1 trio.Labai puikus,kompaktiskas vežimaitis.Bet va vienas didelis minusas trūksta amortizacijos, būtų kur kas patogiau dideli pripučiami ratai.Tačiau ir svoris būtų žymiai didesnis.Kompaktiškas vežimaitis-kompaktiškom mažom mamytėm biggrin.gif Reikiarinktis ko nori.Aš negaliu nė pagalvot, kad reiktų vilkt kokių 17kg vežimą g.gif
Atsakyti
Ar yra aukštaūgių (ūgis nuo 180 cm) mamyčių/tėčių kurie turi ct 0.1 naują modelį ir juo naudojasi? Norėjau paklausti ar jums nepertrumpos šio vėžimuko rankenos, t.y. ar nėra jausmo, kad stumiate vežimą susilenkę?

Niekaip mes nagalime pasirinkti tarp Chicco ct 0.1 ir Bebe Confort rinkinio (važiuoklė Trophy (6 ratukų už 659 smile.gif ); lopšys Windoo; kėdutė Creatis; Operos iškart neplanuojam pirkti). Gal dar kam nors buvo iškilusi panaši dilemą?
Atsakyti