Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikė šeima-valstybės parama

QUOTE(Fruzina @ 2009 12 29, 13:42)
1, Kodėl tu manai, kad didelis gėris valstybei yra sakykim 5 vaikai , o jei užaugs lodoriais, tinginiais, jei išvažiuos į užsienį palikę tėvus valstybei, o gal iš jų nieko gero nebus, nebaigs mokslų. Pilni kaimai tokių, mokėjo kai juos augino tėvai pašalpas valstybė, dabar jau moka jų vaikams, pašalpų kartos.


Žaviuosi tipiniu lietuvio mąstymu - daugiavaikiai=asocialūs bigsmile.gif


Papildyta:
QUOTE(Fruzina @ 2009 12 29, 13:57)
Taip čia pritariu pilnai.
Tik ar tokių dauguma, ar visdelto daugiau kitokių šeimų?


o jūs esate tikra, kad dauguma yra "kitokių"? bigsmile.gif
Statistinių duomenų turite? Ar tik žiniasklaidos suformuota nuomone vadovaujatės?
Atsakyti
Nezinau statistikos. Aplink mus jau nemazai draugu su trim vaikais- visi jau daug pasieke, be finansiniu problemu. Apie gausias kaimieciu-alkoholiku seimas tik girdziu SM, bet realiai tokiu nepazistu, nemaciau. Todel man atrodo, kad cia mitas. Patogus vaiku besibaidancioms tinginiu seimoms. Greiciau jau alkoholikes moteriskes abortuojasi be skrupulu, nes net ir jos 2 prie 2 sugeba prideti- ner verslo is vaiku....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa159: 29 gruodžio 2009 - 16:02
Alfa159, atsakinėjau į Fruzinos žinutę ir tą patį turėjau omeny - pažįstu begalę išsilavinusių ir pakankamai uždirbančių daugiavaikių šeimų. Ir manau, kad visa tai yra mitas.
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 12 29, 15:53)
Medini, pres aiskindamas, kiek cia kas gauna uz "dyka", gal pirma apgalvokit, kodel Jus taip grauzia tokie klausimai.

Aš galvojau apie tai. Manau tai iš pionieriškų laikų atėjęs "timūroviečių" principas - padėti tiems, kam pagalbos reikia. O ne tam, kas turi kažkokį statusą.

Beje, jau vien šeimos su trimis vaikais statusas "daukiavaikė" man atrodo absurdiškas.
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 12 29, 17:00)
Žaviuosi tipiniu lietuvio mąstymu - daugiavaikiai=asocialūs  bigsmile.gif


Ot ir ne. Man labai gražu didelė, tvarkinga šeima, ir visai asocialais nelaikau.
Tačiau palyginus sakykim vaikų namus, tai ten labai mažai yra , kad būtų vienas vaikas, be brolių ir seserų.
Atsakyti

Beje, o kiek vaikų tamstos nuomone turėtų būti šeimoj, kad ji būtų "daugiavaikė"? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Širdelė*: 30 gruodžio 2009 - 14:01

Penkiu dar nebandziau bet tarp dvieju ir triju vaiku yra milziniskas skirtumas- personalo vadyba seimoje sudetingeja tris kartus minimum, o ir visi kiti procesai taip pat.

O vieno vaiko auginimas- tai vistoms juokas, palyginus su trim. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 12 29, 16:19)
Penkiu dar nebandziau ...
O vieno vaiko auginimas- tai vistoms juokas, palyginus su trim.  tongue.gif

Pabandykite penkis. Tuomet bus vienas juokas, palyginti su trim. Ir sutiksit su mano teiginiu, kad vadinti šeimas su trim vaikais "daugiavaikėmis" - absurdas.
Net mano matematikos mokytojas kažkada teigė, kad pirmykštės tautos mokėdavo suskaičiuoti iki trijų. O po to jau sakydavo "daug".
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 12 29, 17:22)
Pabandykite penkis. Tuomet bus vienas juokas, palyginti su trim. Ir sutiksit su mano teiginiu, kad vadinti šeimas su trim vaikais "daugiavaikėmis" - absurdas.
Net mano matematikos mokytojas kažkada teigė, kad pirmykštės tautos mokėdavo suskaičiuoti iki trijų. O po to jau sakydavo "daug".


Bet kokiu atveju, tikrai zinau, kad tarp triju ir vieno skirtumas milziniskas. Nesulyginami dalykai. Tidel triju vaiku seima pelnytai gauna kita statusa.

Sakot- penkiu vaiku seimoj dar sudetingiau, nei triju? Labai gali buti. Tada gali ivesti superdaugiavaikes seimos statusa. biggrin.gif

Viena aisku- vieno vaiko seima tikrai nelygi triju vaiku seimai.
Atsakyti
QUOTE(nikvik @ 2009 12 28, 22:58)
kiek zinau, vaiku pinigai daugiavaikems seimoms buvo skiriami nepriklausomai nuo pajamu. Ar pagal nauja istatyma sita tvarka liko?
Aciu


Pagal naują įstatymą po NAMS įtempto darbo ,,vaiko pinigai" gausioms šeimoms bus mokami iki vaikui sueis 18m. arba iki 24m. jei jis mokosi dieniniame skyriuje (52Lt/mėn./vaikui) tik tiems, kurių pajamos neviršija 525Lt/mėn./asmeniui

QUOTE(alfa159 @ 2009 12 29, 16:19)
Sena gera ideja- mokesciu lengvatos uz vaikus. Prastumsim, nesijaudinkit, anksciau ar veliau- prastumsim. Kad ir kaip trukdytumet.  cool.gif  Ne del saves, del Lietuvos.

Stengsimės. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaP @ 2009 12 29, 16:30)
Stengsimės.  ax.gif

Jūs stengsitės, kad aš daugiau mokėčiau mokesčių? Kad mano mokesčiai eitų ne tiems, kuriems jų reikia, bet tiems, kurie turi "statusą"? Aš prieš. Tikiuosi tie, kurie turi sprendimo teisę taip pat pagalvos apie tai, ką jūs stengsitės padaryti.
Atsakyti
QUOTE(RasaP @ 2009 12 29, 14:30)
Pagal naują įstatymą po NAMS įtempto darbo ,,vaiko pinigai" gausioms šeimoms bus mokami iki vaikui sueis 18m. arba iki 24m. jei jis mokosi dieniniame skyriuje (52Lt/mėn./vaikui) tik tiems, kurių pajamos neviršija 525Lt/mėn./asmeniui


šiaip smalsu - ar pajamų vidurkis skaičiuojamas vieną kartą, t.y. skiriant vaiko pinigus, ar duomenis reikia pateikti kiekvienais metais?

Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2009 12 29, 14:35)
Jūs stengsitės, kad aš daugiau mokėčiau mokesčių?


o kodėl gi ne bigsmile.gif Alternatyvos niekas iš jūsų neatima 4u.gif
Atsakyti