Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking

QUOTE(ader @ 2009 12 10, 08:48)
aciu uz pagyrimus  blush2.gif 
vakar skaitinejau scrapmanijoj kaip sendinti su arbata, tai rusy radau uzsilikusiu senu laikrasciu, bandziau mirkyt ir ziuret kas gausis.

smagu kad ScrapManiją dar kas skaito ir kad saitas turi naudos thumbup.gif 4u.gif
Sendinimas su arbata yra tikrai įdomi procedūra: priklauso nuo arbatos sudėties, sendinimo efektas skirsis. Grynai rudo sendinimo efektas pasiekiamas su juoda arbata (pavyz. Ceylon black tea), bet pabandyk ir kitokias arbatas: mėtų, ramunėlių, žalią....rezultatas bus skirtingi atspalviai mirksiukas.gif
Atsakyti
na man pradziai gerai buvo ir lipton. bet gera mintis su ramunelem, turetu geltonumo popieriui duot. aciu. Zinoma skaitineju scrapmanija, bene pagrindine vieta kur patarimu galima lietuviskai rast. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ankstesnėj scrapbooking'o temoj (berods 15), buvo minėtas freezer paper.
Gal kas žino, kur Lietuvoj galima būtų jo nusipirkti? Nes kur tik žiūriu vien tik baking paper... sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joyy: 11 gruodžio 2009 - 17:56
QUOTE
paaiskinkit man prasau kuo skiriasi :
fluid chalk
pigment
ink
permanen dye

ader: atsakau čia ScrapManijoj kadangi manau šioj temoj daugiau kas lankosi tai galbūt ir kitiem bus aktualu, OK? mirksiukas.gif (P.S. jei ten jau skaitei tai dadėjau info apie Chalk Ink 4u.gif )
Atsakyti
dabar jau viskas aisku, aciu scrap. ieskojau tos info scrapmanijoj bet gal ne taip rinkau nes neradau. Manau pirksiu rinkinuku chalk, supratau, kad daugiau galimybiu su jais, nes dabar turiu labiau rasalinius tai jie persisviecia ir man nelabai patinka, todel labai mazai stampuoju.
Atsakyti
Susidomejau Scrap'u ir labai norejau pagirti mamytes uz toki aisku, issamu ir informatyvu pirmaji temos puslapi.
Dekuj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2009 12 13, 08:05)
Susidomejau Scrap'u ir labai norejau pagirti mamytes uz toki aisku, issamu ir informatyvu pirmaji temos puslapi.
Dekuj  4u.gif

4u.gif
sveika 4u.gif Lauksim Jūsų pirmo skrebuko smile.gif
Atsakyti
Jetus ir kur as ilindau doh.gif Maza to kad puse dienos nete prasedejau, indai neplauti, namai netvarkyti.... tai dar po namus aikstant akys laksto ka ir kaip galima bus panaudoti.... o pagalojus apie centre esancia rankdarbiu parduotuve net silpna pasidaro.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2009 12 13, 09:33)
Jetus ir kur as ilindau  doh.gif Maza to kad puse dienos nete prasedejau, indai neplauti, namai netvarkyti.... tai dar po namus aikstant akys laksto ka ir kaip galima bus panaudoti.... o pagalojus apie centre esancia rankdarbiu parduotuve net silpna pasidaro....  bigsmile.gif

sveikinu įstojus į mūsų klubą--visi simptomai rodo kad diagnozė= susirgai skreplige biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Murzinyte biggrin.gif nieko.. artimiausiu laiku šeima pradės priprasti prie netvarkos ir indų neplautų biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Naujas šio ryto blynukas skrebukas čia
Atsakyti
scrap aplenkei mane, jau turiu prisikarpius burbulu, kaip tik ruosiausi burbulini daryt skrebuka pagal labai panasu sablona biggrin.gif kaip visada super.
Atsakyti