Įkraunama...
Įkraunama...

Ar abejojote prieš įvaikinant?

Kad norim įsivaikinti, abejonių nebuvo - seniai apie tai galvojome, teko gyvenime susidurti su žmonėmis, užaugusiais vaikų namuose, tai jau tada buvome nusprendę, kad jei gyvenimo sąlygos leis, tą padarysime. O va su konkretaus vaiko pasirinkimu abejonių jau buvo. Aš per tas kelias dienas, kol VTATas laukė mūsų sprendimo, iš streso numečiau 7 kg doh.gif O dabar matau - kad visai be reikalo - nė už ką jos nekeisčiau, tai buvo geriausias sprendimas (o tiksliau - VTATo parinkimas biggrin.gif ), bet kai sėdi kabinete, matai, kokia aprašyta sveikatos būklė (1 m 2 mėn. vaikas - nevaikšto, įgimta širdies yda, TBC ir dar visokio briedo), kai vaikų namuose paskaitai gyvenimo istoriją tai man asmeniškai buvo šokas... Mes buvome jau antra šeima, kuriai ją pasiūlė, pirmoji atsisakė. Žodžiu, protu galvojant, norėjosi sakyti "ne", lauksim kito pasiūlymo. Tačiau paklausėm širdies ir ką - sveikatos problemos per kelis mėnesius išsisprendė, visai be reiklao baiminomės, turim puikiausią ir geriausią dukrytę wub.gif Žodžiu, noriu visus padrąsinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziv @ 2009 12 17, 18:18)
Man tai labiausiai abejoniu kyla del vaiko pasirinkimo, kaip cia reiks apsipresti ar imti pasiulyta, ar dar kito palaukti, dar yra abejone del to, ar neislys veliau kokios rimtos ligos  (nes norim ivaikinti kudiki).

Bet siaip norisi kuo greiciau.

va tokios mintys ir man ateina. tik va tai, kad norisi greiciau kol kas baido visas kitas mintis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(fishaqua @ 2009 12 17, 10:06)
(1 m 2 mėn. vaikas - nevaikšto, įgimta širdies yda, TBC ir dar visokio briedo),


...kad nevaiksto 1,2 men.,tai jau tikrai jokia beda.musu seimos mergaites visos pradejo vaikscioti gerokai po metu,o berniukai iki metu.bet mergaites 2m,jau kalbejo

o as savo dvi dukrytes pirma pamaciau ir isimylejau,o jau po kiek laiko "islindo"ir ligos.bet cia kaip su bio vaikais...mano vyresniosios /bio/visas kunas nusetas baltomis dememis cray.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aciu Fishaqua uz tavo komentarus.
Mano dzidziausia baime - sveikatele .... , kad vaikiuka pamilsiu, man net klausimu nekyla... bet va jei teks sifruot ligeliu sarasa ir svastyt - ar as sugebesiu ta vaikiuka "istmepti" ar ne - va cia manau tikrai bus pats sudetingiausias sprendimas gyvenime ....

Atsakyti
Mano didžiausia baimė dabar - kad su mano vaiku kažkas ne taip.... suprantu jos didelius stresus, bet bijau, kad dabartinis jos elgesys - ne stresų išraiška. verysad.gif
Atsakyti
Karusia .. o kas eklia nerima?
Atsakyti
Mano mazyles laukia dvi nedidukes operacijos.
Atsakyti
kas gi jai atsitiko
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 12 21, 02:47)
Mano didžiausia baimė dabar - kad su mano vaiku kažkas ne taip.... suprantu jos didelius stresus, bet bijau, kad dabartinis jos elgesys - ne stresų išraiška. verysad.gif


as ir galvojau,kad kazkas tavo laiskuose"jauciasi".tarytum pyktis,tarytum nerimas...
gal vistik stresai kalti?zinai,Karusia,man su vyresniaja irgi sunkiau bendrauti,as tikriausiai primirsau,kad ji vis tik dar labai maza,nors ir vyresne...
kol gulejom su maza ligonineje,tai tetis vis siunte filmukus , leido vyresnelei daryti vos ne ka nori...tai as tuose filmukuose pamaciau visai kita vaika!ji siaute,soko,dainavo,
o prie manes ji kazkokia susikauscius,vis:nemoku,man geda.
as jos nepeikiu,bet tikriausiai per mazai giriu...gal daugiau mazajai skiriu demesio,va ir rezultatas.dabar turiu vis sau"priminti",kad ir nors uz maza apsisukima ar pasokima -pagirti!
sunku rasti ta teisinga kelia!pradzioje mazoji buvo kaip laukinuke,tai atrode,kad tik daugiau nesiosiu,myliuosiu,kad ji pagaliau atsils ir neis per visu rankas...viena nakti atsinesiau ja i musu lova /labai blaskesi/,ji per miegus vis pasaukdavo:mama!
glaudziau ja prie saves ir vos neblioviau is laimes.
...bet ji dar vistiek myli aukletoja,jovita ir t.t. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sri lanka: 21 gruodžio 2009 - 20:41
Maniske miega ramiai bet daznai per miegus vis pasaukia mama. Pasitikrina ar mama yra ir toliau miega. Bet uztat myli tik mama ir teti ir darzelyje taip pat mane su asarom palieka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZAIKA2: 21 gruodžio 2009 - 21:15
Jusiske dar mazute,ir jei gerai prisimenu,tai mazule ir pasiemet?!
Atsakyti
QUOTE(sri lanka @ 2009 12 21, 21:40)
sunku rasti ta teisinga kelia!pradzioje mazoji buvo kaip laukinuke,tai atrode,kad tik daugiau nesiosiu,myliuosiu,kad ji pagaliau atsils ir neis per visu rankas...viena nakti atsinesiau ja i musu lova /labai blaskesi/,ji per miegus vis pasaukdavo:mama!
glaudziau ja prie saves ir vos neblioviau is laimes.
...bet ji dar vistiek myli aukletoja,jovita ir t.t. verysad.gif

Bet kaip gerai, kad ta auklėtoja Jovita buvo jos gyvenima, gerai, kad mažytė turėjo ką mylėti, jei moka mylėti vieną, išmoks ir kitą. Kiek laiko jūs kartu?
Atsakyti