Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(rencius @ 2010 07 02, 18:26)
Skaičiau, tačiau ką aš galiu suprasti, kai niekad nesusidūrusi esu. Aš juk konkrečią nuorodėlę įdėjau negi taip sunku atsakyti, kokia ten ta EŽ blush2.gif  g.gif

Aš tai jūsų vietoj nueičiau kur nors į parduotuvę kur jom priekiauja ir išbandyčiau. Pati prisiskaičius atsiliepimų buvau užsikabliavus ją pirkti ir labai gerai kad kažkas čia įdėjo skelbimą kad Erdesos parduotuvė daro nemokamus makiažus, užsiregistravau, padažė mane ir supratau kad EŽ ne man ...o akis tai labai gražiai man padažė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minx: 02 liepos 2010 - 17:40
QUOTE(rencius @ 2010 07 02, 18:26)
Skaičiau, tačiau ką aš galiu suprasti, kai niekad nesusidūrusi esu. Aš juk konkrečią nuorodėlę įdėjau negi taip sunku atsakyti, kokia ten ta EŽ blush2.gif  g.gif
smile.gif




Na tai ir pasiskaitykit apie Bi kor atsiliepimus smile.gif jus pati paraset kad ten Bi kor ir klausiat kokia EZ.. nu tai Bi kor smile.gif nueikit i parde ir pabandykit ir bus aisku. Man zinokit labai pikta ant tokiu mergaiciu, kur klausia per diena 10k to paties 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 02 liepos 2010 - 18:37
QUOTE(amber123 @ 2010 07 02, 20:34)
Na tai ir pasiskaitykit apie Bi kor atsiliepimus smile.gif jus pati paraset kad ten Bi kor ir klausiat kokia EZ.. nu tai Bi kor smile.gif  nueikit i parde ir pabandykit ir bus aisku. Man zinokit labai pikta ant tokiu mergaiciu, kur klausia per diena 10k to paties 4u.gif


I kokią parduotuvę nueiti lotuliukas.gif Aš miestelyje gyvenu kur tokios parduotuvės už 50km doh.gif Tai jei jums pikta, tai jūs ir neatsakinėkite man. Yra ir kitų forumiečių kurios galės kaimo mergaitei atsakyti lotuliukas.gif
Aš skaičiau apie Bi-kor atsiliepimus, tik nelabai radau atsakymą, ar Bi-kor ar Ikos EŽ turi po kelias rūšis ta prasme atspalvius.
Atsakyti
QUOTE(rencius @ 2010 07 02, 20:04)
I kokią parduotuvę nueiti lotuliukas.gif Aš miestelyje gyvenu kur tokios parduotuvės už 50km doh.gif Tai jei jums pikta, tai jūs ir neatsakinėkite man. Yra ir kitų forumiečių kurios galės kaimo mergaitei atsakyti lotuliukas.gif
Aš skaičiau apie Bi-kor atsiliepimus, tik nelabai radau atsakymą, ar Bi-kor ar Ikos EŽ turi po kelias rūšis ta prasme atspalvius.



biggrin.gif sorry, nezinojau, kad is mazo miestelio, kur nera galimybes nueit.. Bi kor turi viena spalva, Ikos kelias: sviesiasne ir tamsesne smile.gif jusu nurodytoj nuorodoj Bi kor EZ, as irgi ja turiu.. man tinka ir patinka.. bet reikia gero sepetelio jai tept ir siek tiek praktikos, kad nepadaugint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 07 01, 21:07)
Pvz jei Bi kor tai atkelus dangtuka G+F raides buna atrodo g.gif o del Ikos nzn.. pasizekit foto SM.. nemaciau dar Bi kor padirbtos biggrin.gif  4u.gif o kokia jus pirkot?


Mnoji IKOS g.gif
Atsakyti
Geriausias daiktas pasaulyje smile.gif turiu jau gal 3 dezute biggrin.gif man patinka kad nusiperki ir metam ti tikrai uztenka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(monikkaa @ 2010 07 03, 21:08)
Geriausias daiktas pasaulyje smile.gif turiu jau gal 3 dezute biggrin.gif man patinka kad nusiperki ir metam ti tikrai uztenka  thumbup.gif


O kokia tavoji IKOS ar BI-KOR? rolleyes.gif
Atsakyti
pritariu rencius.man irgi nera galimybes isbandyti.pirkciau internetu.tai ir nesuprasi,kuri cia ta pati paciausia.ar ta bi kor ar ikos?turiu as visokio gerio savo kosmetinej,bet labai noreciau ir as isigyti toki daigteli ax.gif mano oda gan labai sviesi,pati esu sviesiaplauke.tai ir idomu butu zinoki,kuri buti geriau g.gif daug skaiciau apie ez,bet kad visos skirtingai sneka.arba labai patinka arba visai nepatinka. doh.gif
Atsakyti
nu tai vat.o as isvis,kai buvau pas savo kirpeja,tai sake isvis,kad egipto zeme,ta tikroji,tai yra tik viena.o visos kt yra tik "padielke"bet tuo metu kazkaip nepasidomejau,tai kuri ir yra ta pati pacioji biggrin.gif tam salone ir buvo ju pirkti.bet dabar jau net negyvenu tam mieste,kur yra tas grozio salonas,tai iskur dabar paprastam zmogeliui zinoti kas yra kas? g.gif o as irgi labai susigundziau ja pirkti.bet aprasymuose raso labai graziai apie ja.o dar merginu komentarai...zodziu,noriu ir as jos,bet noriu geros.
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 07 03, 12:41)
Mnoji IKOS  g.gif



Tai tokiu raidziu ten ner smile.gif
Atsakyti
Šepetėlis skirtas EŽ, jis turi būti minkštas ar kietas? blush2.gif Kaip nusipirkti tinkamą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rencius @ 2010 07 05, 17:01)
Šepetėlis skirtas EŽ, jis turi būti minkštas ar kietas?  blush2.gif Kaip nusipirkti tinkamą doh.gif



Per daug minkstas tau nepaims produkto.. as turiu Erdesos ir man geriausia.. o seip naturaliu seriu siulyciau
Atsakyti