Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(rencius @ 2010 07 05, 16:01)
Šepetėlis skirtas EŽ, jis turi būti minkštas ar kietas?  blush2.gif Kaip nusipirkti tinkamą doh.gif



Pardavėja man sakė, jog su sintetiniu šepetėliu EŽ (bent jau Bi Kor) nepasiims ir tepsis plėmais. Turiu Erdesos, bet reikės pabandyti ir su sintetiniais šereliais, turiu iš YSL, mineralinę pudrą man labai gerai padengia, įdomu kaip su EŽ bus.
Atsakyti
Tepiausi EŽ šiandien su savo YSL sintetiniu šepetėliu ir užsitepė dar geriau nei su Erdesos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mitsouko @ 2010 07 06, 23:08)
Tepiausi EŽ šiandien su savo YSL sintetiniu šepetėliu ir užsitepė dar geriau nei su Erdesos smile.gif



Tai as tikiu.. nes vien jau kad YSL daug ka reiskia.. smile.gif bet jei Drogini mergaites sintetini nusipirks tai tikrai nekas bus
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 07 06, 22:19)
Tai as tikiu.. nes vien jau kad YSL daug ka reiskia..  smile.gif bet jei Drogini mergaites sintetini nusipirks tai tikrai nekas bus



Nežinau, ar dėl to, kad YSL, ar ne, bet mane pardavėja tikino, kad su sintetiniu šepetėliu užsitepti EŽ- be šansų, tai reiškia, kad kalba bet ką, kad tik įbrukti dar vieną prekę...
Atsakyti
jau esu girdejusi , kad su sintetiniais sepetukais EZ tepa. Nuo sepecio kokybes priklauso, nu kas gali buti gero sepetuke uz kelis litus, ir ka jis gali uztept ...
Atsakyti
QUOTE(gozė @ 2010 07 07, 08:24)
jau esu girdejusi , kad su sintetiniais sepetukais EZ tepa. Nuo sepecio kokybes priklauso, nu kas gali buti gero sepetuke uz kelis litus, ir ka jis gali uztept ...



Nu pvz mano tas erdesos 17lt kainavo.. ir nedaug.. bet kito net bandyt nenoriu 4u.gif biggrin.gif


 i 
Ištrint citata su skelbimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 07 liepos 2010 - 19:34
norejau paklausti pas tas,kurios esate isbande abi EZ tiek bikor,tiek ikos.tai kuri ir yra geresne,kokybiskesne.kuri duoda veidui ryza atspalvi?ar cia jos abi gali toki atspalvi suteikti?gal priklauso nuo odos atspalvio?ir dar vienas klausimas..o jinai netepa drabuziu?ja naudociau kiekviena diena,kaip apsaugine priemone+ grazi spalva veido butu.ka manot?pries isigydama,noreciau visus taskus ant i sudeti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 07 07, 13:10)
Manau perskaitykite visą temą iš naujo ir bus aišku, nes tikrai n kartų apie tai kalbėta.



doh.gif lotuliukas.gif nu zinok as nematau prasmes kam is vis sita tema reikalinga.. tas pats per ta pati.. visoj temoj.. MERGAITES, AR SUNKU PASISKAITYT KELIS LAPUS??? 4u.gif juk VISKAS surasyta.. visus klausimus paklause, kur 100k atsakyta jau doh.gif koks tikslas atsakinet tokiom mergaitem kaip laura81r, jei vel ateina kita ir vel to paties klausia..
Zinok ka suzinojau youtubei, kad dauguma mergaiciu su alkoholiu valo kosmetika.. bronzatus apsinesusius, net lupdazius.. blink.gif sakau jei perbraukt per EZ, gal nusiimtu tas pirminis sluoknis ir vel spalvyte geresne, ryskesne butu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 07 liepos 2010 - 12:36
Jau gavau savo išsvajotąją EŽ clap.gif clap_1.gif Kaip sau norit nu man tai super dalykas thumbup.gif Pasidažius veidelis lengvai parudavo, o prieš šviesą atsispindi mažučiukai blizgiukai...ach....tikra vasara... Esu labai labai patenkinta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rencius @ 2010 07 09, 10:00)
Jau gavau savo išsvajotąją EŽ clap.gif  clap_1.gif Kaip sau norit nu man tai super dalykas thumbup.gif Pasidažius veidelis lengvai parudavo, o prieš šviesą atsispindi mažučiukai blizgiukai...ach....tikra vasara... Esu labai labai patenkinta thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Nu va, smagu uz tave bigsmile.gif 4u.gif tik nepadaugink, nepamirsk,kad tik po 10sek ruduot pradeda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rencius @ 2010 07 09, 08:00)
Jau gavau savo išsvajotąją EŽ clap.gif  clap_1.gif Kaip sau norit nu man tai super dalykas thumbup.gif Pasidažius veidelis lengvai parudavo, o prieš šviesą atsispindi mažučiukai blizgiukai...ach....tikra vasara... Esu labai labai patenkinta thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

o tai kokia tavo Bikor ar Ikos? g.gif
Atsakyti
rencius nusipirko EZ ir dingo tongue.gif dziaugiasi turbut.dar norejau paklausti o kaip naudojate ar ant "pliko"veido,ar tepates kokia baze,ar siaip kremine pudra? blush2.gif
Atsakyti