Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(radviliux @ 2010 08 02, 17:37)
Parduotuvese Eurocos yra pirkti birios blizgios pudros Gabriela Sabatini, kaina apie 16 Lt. Efektas kaip egipto zemes. Pati isbandziau, ir draugems daviau pabandyti - tai uzsiprase dovanu  thumbup.gif
Tikrai geras dalykas, jei kam su pinigeliais prasciau. Rekomenduoju 1-ą numeriuką

Gabriela Salvete pudra ir EZ skiriasi kaip diena nuo nakties.
Atsakyti
o as noreciau papildyti pirmame psl esancia zinute kur galima isigyti EZ ax.gif as savaja isigijau Alytuje,grozio salone Sicilijana,ligonines gt.mano EZ BIKOR
Atsakyti
As taip pat EŽ tepu su sintetiniu sereliu sepeteliu ir man thumbup.gif pradzioj daziau su naturaliu, EŽ skirtu sepeteliu ir labai nusivyliau, labai jau man nepatiko jis ,guli sau stalciuj schmoll.gif ir dar - mano oda riebi ir man tikrai gerai pasidengia.
Atsakyti
QUOTE(voodou @ 2010 08 03, 20:33)
jo man irgi idomu prilygsta  EŽ?? 4u.gif

As manau kad ta pudryte neprilygsta EZ,
GERIAU PATAUPYTI IR NUSIPIRKT GERA PRODUKTA,KURIO ILGAM UZTENKA.
Atsakyti
Turiu bikor, patinka, tačiau naudoju kaip bronzatą - suteikia natūralaus įdegio. smile.gif Tikrai labai labai tolygiai dengiasi, JOKIŲ dėmelių ar plėmų nelieka. Naudoju gal 4mėn, net nesimato, kad būčiau kiek išnaudojus, nors tepu jos vos tik kur išeinu. Na, manau, šaunus dalykėlis, tik jei tepu ant kūno ar veido prieš tai nepatepusi kreminės pudros, tai prieš saulę blizga blizgučiais tokiais, bet labai smukiais, tai gražu bent jau man.
Atsakyti
Greiciausiai net kwaila klausti,bet egipto zeme netinka baltaodems?Bet tarkim jai pora brukstelejimu per weidas kakla dekolte,nejau labai parudintu?
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2010 08 25, 22:23)
Greiciausiai net kwaila klausti,bet egipto zeme netinka baltaodems?Bet tarkim jai pora brukstelejimu per weidas kakla dekolte,nejau labai parudintu?



Baltaode baltaodei nelygu 4u.gif as save skaitau baltaode, bet EZ tinka ir patinka ir tikrai per daug nenurudina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2010 08 25, 23:23)
Greiciausiai net kwaila klausti,bet egipto zeme netinka baltaodems?Bet tarkim jai pora brukstelejimu per weidas kakla dekolte,nejau labai parudintu?


Daug kartų apie tai kalbėta. Tinka baltaodėms, reikia tik nedaug šepetėlį brukštelt per pudra ir paskui per veidą. Žodžiu nepadauginti ir viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 08 25, 23:27)
Baltaode baltaodei nelygu 4u.gif as save skaitau baltaode, bet EZ tinka ir patinka ir tikrai per daug nenurudina 4u.gif

4u.gif Esu ta is super baltumo,kaip nabasnikas doh.gif lotuliukas.gif ,Tiesiog ieskau alternatywu,tarp soliariumo,savaiminio idegio priemoniu,krempudros,bei ez,kad pagywint weida nzn ka rinktis.. Tikras galwos skausmas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mr nobody: 25 rugpjūčio 2010 - 22:21
QUOTE(**Yva** @ 2010 08 30, 18:22)
Pagaliau ir aš nusipirkau EŽ  thumbup.gif



Kokia pirkai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 08 30, 18:33)
Kokia pirkai? bigsmile.gif

Bi-Kor biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(**Yva** @ 2010 08 30, 18:43)



Nu ir kaip? 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti