Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(weemee @ 2010 07 28, 16:21)
dar riebiau? blink.gif  na bet ji sausu pavidalu uzsideda blink.gif  del blizguciu riebiau gal?



Taip taip, butent del blizguciu.. bet ji ir nera jau tokia labai sausa.. ji tokia.. idomi sakyciau, bent jau mano Bi kor g.gif p.s mano oda tai sausa, bet esu cia skaicius, kad mergaitem, kuriu riebi oda buvo problemu.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 28 liepos 2010 - 17:58
hm..negerai,na as naudoju max factor natural minerals foundation, ten irgi yra smulkių blizgučių, bet veidas gerai pasidengia ir neatrodo riebus, tik dienai bėgant išlenda blizgesys, bet jį servetėle nusausinu smile.gif net nežinau dabar kaip su ta EŽ būtų g.gif
Atsakyti
Aš turėjau Ikos ež, pabaigiau ir dabar turiu Bi kor. Tai galiu ir aš jau palyginti, pasakyti savo nuomonę. Ikos atspalvis tikrai ryžesnis, nei Bi kor (net sudėjus abi pudras vieną prie kitos akivaizdžiai matosi, kad Ikos atspalvis labiau oranžinis, o Bi kor - rusvas) drabužius man tepė abi šios ež. Kas dar?.. Ai, pastebėjau dar tai, kad norint išgauti atspalvį, kokio noriu, Ikos ež turėdavau tepti žymiai ilgiau, daug brūžinti reikėdavo. Bi kor keletą kartų brūkšteli, ir norimas rezultatas pasiektas thumbup.gif O šiaip, abi pudrytės nemaskuoja. Man asmeniškai kad kažkuri iš šių ež kimštų poras tai nepastebėjau.
Tai tokie mano atsiliepimai...
Atsakyti
QUOTE(Jolanna @ 2010 07 29, 17:43)
Man asmeniškai kad kažkuri iš šių ež kimštų poras tai nepastebėjau.
Tai tokie mano atsiliepimai...



Jau mėnesį naudoju Bi-kor ir ačiū dievui man irgi porų nekemša bigsmile.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu savo pastebejimais ir as-naudoju EZ-IKOS,siunciausi ja is Vokietijos,OTTO katalogo,pirkau rinkinuka su naturaliu sereliu sepeteliu-viskas kainavo su atsiuntimu-139 lt,bet esu labai patenkinta,rinkausi nelabai tamsia pudryte,nes kiek pastebejau yra tamsesniu ir truputi sviesesniu atspalviu,tai labai graziai padengia,siuo metu esu naturaliai idegusi,tai kai truputi pasitepi,veidas toks lygus pasidaro,nes idegis kai kuriose vietose jau nusiplove.
Esu labai jautrios odos,todel pirkdama pergyvenau,kad gali netikti,bet tiko.

O dar mergaites norejau paklausti,maciau reklamoj-EZ-IKOS-tokioj grazioj auksinej pakuotej,gal kas zino kiek ji Lietuvoje kainuoja ?
ACIU
Atsakyti
Parduotuvese Eurocos yra pirkti birios blizgios pudros Gabriela Sabatini, kaina apie 16 Lt. Efektas kaip egipto zemes. Pati isbandziau, ir draugems daviau pabandyti - tai uzsiprase dovanu thumbup.gif
Tikrai geras dalykas, jei kam su pinigeliais prasciau. Rekomenduoju 1-ą numeriuką
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2010 08 02, 17:37)
Parduotuvese Eurocos yra pirkti birios blizgios pudros Gabriela Sabatini, kaina apie 16 Lt. Efektas kaip egipto zemes. Pati isbandziau, ir draugems daviau pabandyti - tai uzsiprase dovanu  thumbup.gif
Tikrai geras dalykas, jei kam su pinigeliais prasciau. Rekomenduoju 1-ą numeriuką



Visiskai biri? ar sausa pudra? gal galit foto imest? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2010 08 02, 17:37)
Parduotuvese Eurocos yra pirkti birios blizgios pudros Gabriela Sabatini,


Gabriella Salvete 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanna @ 2010 08 03, 13:44)
Gabriella Salvete 4u.gif

na ne jau tikrai lyginat su EŽ? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(weemee @ 2010 08 03, 19:30)
na ne jau tikrai lyginat su EŽ? blink.gif

jo man irgi idomu prilygsta EŽ?? 4u.gif
Atsakyti
sveiki, sakoma kad galima nauduotis egipto zeme tik su specialiu sepeteliu? taj tiesa? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tropicaa1 @ 2010 08 03, 19:26)
sveiki, sakoma kad galima nauduotis egipto zeme tik su specialiu sepeteliu? taj tiesa?  blush2.gif



Turite omeny, kad Bi-kor būtinai su Erdesos šepetėliu?
Man konsultantė tiesiog sakė, kad būtinai su natūralių šerelių, bandžiau su sintetiniu, dar geriau buvo smile.gif
Manau, priklauso nuo šepetėlio kokybės, nebūtinai natūralių šerelių visada geresnis už sintetinių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitsouko: 03 rugpjūčio 2010 - 19:41