Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

as turiu ir naudoju smile.gif ir esu patenkinta produktu.
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2010 12 21, 20:51)
vot as ir nesuprantu kas cia su ta ez,nusipirkau pries kelias dienas bet irgi laukiau naujos siuntos ir atejus gavau visai ne tokios spalvos nei turejau, tokia sviesi sviesi, o pati turejau beveik juoda, uzsitepus ant veido is vis man nepanasu kad atrodytu i idegio atspalvi ,man kazkokia nenaturali spalva gaunasi, ir siandien darbe pasake kiek cia tu prisikrovei to spakliaus, o atrodo nedaug dejau, kazko ne to tikejaus


Zinokit juk yra ir EZ pagrindas, jis sviesus, grynai odos atspalvio, ji kaip pudra, galima dregna galima sauna naudot, esu ja naudojusi vietoj pudros, gerai tepasi ant veido ir maskuoja, paskui jau galima ta tamsesne EZ det, ta tikraja ax.gif
Atsakyti
Šiuo metu naudojus IKOS Egipto žemę, patenkinta esu visakeriopai smile.gif Prieš tai turėjau BIKOR man asmeniškai, tai jin pertamsi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutia: 05 sausio 2011 - 14:36
QUOTE(Viktute123 @ 2011 01 05, 13:51)
Zinokit juk yra ir EZ pagrindas, jis sviesus, grynai odos atspalvio, ji kaip pudra, galima dregna galima sauna naudot, esu ja naudojusi vietoj pudros, gerai tepasi ant veido ir maskuoja, paskui jau galima ta tamsesne EZ det, ta tikraja  ax.gif

ne pas mane yra ta kuri tamsi, bet ji kazkokio kitokio atspalvio, pirkeja sake cia priklauso nuo to kiek buvo degintas molis, ar kazkas tokio
Atsakyti
Turiu ir naudojau kasdien. Buvau labai patenkinta. Bet po gimdymo, kažkas pasidarė odai, ir nebetinka man ji-vos užtepu, pradeda perštėti, rausta. Taip ir guli kosmetinėj. O šepetėlis tai man patiko-pirkau kartu su EŽ, toks auksiniam įpakavime, su kamšteliu.
Atsakyti
QUOTE(Mirmukė @ 2011 01 06, 20:14)
Turiu ir naudojau kasdien. Buvau labai patenkinta. Bet po gimdymo, kažkas pasidarė odai, ir nebetinka man ji-vos užtepu, pradeda perštėti, rausta. Taip ir guli kosmetinėj. O šepetėlis tai man patiko-pirkau kartu su EŽ, toks auksiniam įpakavime, su kamšteliu.

sveikos,
tas pats nutinka ir man,ant veido ,o ypac ant kaklo atsiranda raudoni plemai verysad.gif ...veliau jie dingsta.nelabai suprantu kame problema g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktute123 @ 2011 01 05, 14:51)
Zinokit juk yra ir EZ pagrindas, jis sviesus, grynai odos atspalvio, ji kaip pudra, galima dregna galima sauna naudot, esu ja naudojusi vietoj pudros, gerai tepasi ant veido ir maskuoja, paskui jau galima ta tamsesne EZ det, ta tikraja  ax.gif


Nera eipto zemes pagrindo! tai apie ka jus kalbat tiesiog yra pudra kuria galima naudoti ir slapia ir sausa ax.gif
slapia ji maskuoja kaip skysta pudra, o sausa nuima blizgesi jei riebi oda.
o egipto zeme tai yra degtas molis! mirksiukas.gif
p.s jei yra tutanxamono galva tai dar nereiskia kad sis produktas EZ
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2010 12 17, 16:37)
Sveikutės,
noriu, kad pakomentuotumėt situaciją. Sesuo iš Erdesos nusipirko EŽ parodos metu. Nusinešė į paskaitas (studijuoja kosmetologiją) daryti makiažui. Padarė, dėstytoja klausia, ar tikrai modeliavimą darei su EŽ. Sesuo sako taip ir ištraukia parodyti savo EŽ. Dėstytoja negalėjo patikėti, kad tai tikrai EŽ pirkta Erdesoje, net to spec.ženklo ieškojo,  smile.gif nes palygino su savo. Dėstytojos turima EŽ buvo sodrios spalvos, kad užtenka tik šepetėlį priglausti, nes kitaip labai daug pasiimtų. O sesers turima EŽ blyškesnė ir net šiek tiek kitokios tekstūros. Kaip sakė sesuo, trinu trinu aš tą šepetėlį į pudrą, o reikiamos spalvos vis tiek neišgaunu.
Klausimas: ar EŽ nevykusi partija  buvo, kuri pakliuvo seseriai ar visgi yra kelios EŽ rūšys?

P.S. nepykit, kad taip smulkiai aprašiau  ax.gif , tiesiog norėjau, kad geriau įsivaizduotumėt situaciją.

na man lygiai tas pats verysad.gif nusipirkau sau kaledoms dovanu,ir kaip sakot trinu trinu sepetilimo ant veido kaip nieko beveik nematyt taip nematyt unsure.gif praktiskai jokio isvis efekto...o esu tikrai ne tamsios odos...nusivyliau labai.
Atsakyti
Perskaičiau visą temą ir prieš tai buvusią temą... Žinokit įsigijau ir aš EŽ smile.gif Tik va sunkiai nusprendžiau kurią pirktis. Tad padariau paprastai. Nuėjau iki autobusų stotelės ir laukiau autobuso biggrin.gif mat vienas važiuoja iki Sarmos (galima IKOS nusipirkti), kitas važiuoja iki CUP'o (Vilniuje, kuriame galima Bi-kor nusipirkti). Atvažiavo pirmiau atobusas iki CUP, tai įsigijau Bi-kor smile.gif smile.gif smile.gif Esu tikrai paaatenkinta. Bijojau ryžo atspalvio, bet tikrai nėra. Mano odos spalvikei tiko. Esu šviesiaodė, oda netobula (poros, spuogeliai), bet viskas ok, atrodo natūraliai. Prieš tai nenaudojau jokių pudrų, jokių maskuoklių. Man EŽ puiki dovanėlė sau pagyvinti veidukui smile.gif neapsunkina veiduko.. prabuvau psudienį namie, dar nepradėjo riebaluotis. Darbe bus aišku kitaip... ten sausas oras, darbo tempas nemenkas, veido oda pasiriebaluoja kažkiek smile.gif ...
Atsakyti
QUOTE(kvyka @ 2011 01 08, 17:21)
Perskaičiau visą temą  ir prieš tai buvusią temą... Žinokit įsigijau ir aš EŽ smile.gif Tik va sunkiai nusprendžiau kurią pirktis. Tad padariau paprastai. Nuėjau iki autobusų stotelės ir laukiau autobuso biggrin.gif mat vienas važiuoja iki Sarmos (galima IKOS nusipirkti), kitas važiuoja iki CUP'o (Vilniuje, kuriame galima Bi-kor nusipirkti). Atvažiavo pirmiau atobusas iki CUP, tai įsigijau Bi-kor smile.gif smile.gif smile.gif Esu tikrai paaatenkinta. Bijojau ryžo atspalvio, bet tikrai nėra. Mano odos spalvikei tiko. Esu šviesiaodė, oda netobula (poros, spuogeliai), bet viskas ok, atrodo natūraliai. Prieš tai nenaudojau jokių pudrų, jokių maskuoklių. Man EŽ puiki dovanėlė sau pagyvinti veidukui smile.gif neapsunkina veiduko.. prabuvau psudienį namie, dar nepradėjo riebaluotis. Darbe bus aišku kitaip... ten sausas oras, darbo tempas nemenkas, veido oda pasiriebaluoja kažkiek smile.gif ...

IKOS ir BI-KOR pudros labai skiriasi. BI-KOR tikrai labai gera.Tau pasisekė,kad pirkai šią.
Atsakyti
Jau pusė metų kai naudoju Bikor EŽ. Pirmą mėnesį pagalvojau kad nusipirkau nesamonę unsure.gif Tačiau pagaliau išmokau dažytis ir viskas puiku. Naudoju EŽ vietoje bronzato, mano oda gana tamsi, tad atrodo labai gražiai smile.gif Tik nesuprantu kaip kitos paneles ją vietoj pudros naudoja g.gif bandžiau,taciau jau po pusvalandžio veidas plaukė, nes oda rieboka. O ir siaip ji gana tamsi...
Atsakyti
Aš kai nemoku gražiai nusipūdrint, tai EŽ man tikras išsigelbėjimas: porą brūkšt ir viskas nuostabiai gražu bigsmile.gif
Atsakyti