Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(jolitapaja @ 2011 01 10, 01:08)
IKOS ir BI-KOR pudros labai skiriasi. BI-KOR tikrai labai gera.Tau pasisekė,kad pirkai šią.

Ikos irgi labai gera,as tikrai nesutikciau,kad Bikor geresne smile.gif
Todel ,kad esu turejus du kartus Bikor ir maniau taip pat,kad ji geresne. Vis tik sumasciau pabandyti ir Ikos,ji pradzioj man atrode ne tas,bet dabar esu patenkinta ir baigiu jau. Pirksiu tik tokia vel. Nes Bikor labai tamsi,veidas siek tiek''murzinai'' atrodo. Ikos spalva naturalesne,net namiskiai sake,kad ji man geriau tinka. 4u.gif
Buvau prisiskaicius,kad Ikos kazkokia oranzine,tai bijojau,bet tai tikrai ne tiesa schmoll.gif Gal kas perka koki ne originala taip pasitaiko ar dazytis nemoka,nezinau. Bet maniske jokia ne oranzine,labai grazi naturali spalva,naudoju jau antri metai smile.gif
Atsakyti
Aš naudoju Bikor ir esu laaabai patenkinta, jokių krem-pudrų nereikia.
Kelis kart pasipudruoji ir super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitapaja @ 2011 01 10, 00:08)
IKOS ir BI-KOR pudros labai skiriasi. BI-KOR tikrai labai gera.Tau pasisekė,kad pirkai šią.

Labai įdomu, kokie tie skirtumai? Kuo taip jos labai skiriasi? rolleyes.gif Mano akimis žiūrint TIK spalva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 01 12, 17:09)
Labai įdomu, kokie tie skirtumai? Kuo taip jos labai skiriasi? rolleyes.gif Mano akimis žiūrint TIK spalva ax.gif

beveik sutinku bigsmile.gif
Is tikro,tai gal siek tiek ir blizgesiu,ir dar konsistencija smile.gif
Dar Ikos maloniau kvepia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2011 01 12, 16:14)
beveik sutinku bigsmile.gif
Is tikro,tai gal siek tiek ir blizgesiu,ir dar konsistencija smile.gif
Dar Ikos maloniau kvepia rolleyes.gif

Jūs irgi teisi, bet vien dėl šito, aš niekaip negalėčiau nuneigti Ikos ir išaukštinti Bi-kor, nes abi savo darbą atlieką, mano akimis, vienodai gerai. Aš pati turiu Ikos, ji man nepakartojama, esu šviesiaodė ax.gif
Atsakyti
Na ka, jau bene savaite praejo, kai naudoju Bi-kor smile.gif super. Nors esu sviesi, bet pasipudrinu gerai smile.gif Prisiskaicius maniau, kad labai lengva padauginti, bet ne... viskas normaliai pavyko biggrin.gif arba turiu talenta iskart gerai passipudrinti..
Atsakyti
QUOTE(kvyka @ 2011 01 13, 12:50)
Na ka, jau bene savaite praejo, kai naudoju Bi-kor smile.gif super. Nors esu sviesi, bet pasipudrinu gerai smile.gif Prisiskaicius maniau, kad labai lengva padauginti, bet ne... viskas normaliai pavyko  biggrin.gif  arba turiu talenta iskart gerai passipudrinti..

Šaunuolė wink.gif gal rankelė įgudusi jau biggrin.gif
Aš pirmomis dienomis pasidaugindavau, nes vis rodydavos per mažai, o juk po kurio laiko paryškėja "įdegis", tai kaip negriukas vaikščiojau, kol išmokau normaliai pasipudruoti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 01 14, 03:11)
Šaunuolė wink.gif gal rankelė įgudusi jau biggrin.gif
Aš pirmomis dienomis pasidaugindavau, nes vis rodydavos per mažai, o juk po kurio laiko paryškėja "įdegis", tai kaip negriukas vaikščiojau, kol išmokau normaliai pasipudruoti. ax.gif


pries tai bronzinius rutuliukus naudojau... gal del to pavyko smile.gif Siaip padejo prisiskaitymas manau. Uztepus nepuoliau dar maliavoti, kitus darbelius darau, paskui jau i veidrodi zvilgt- viskas gerai, nebereikia biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos! smile.gif
Prisijungiu prie EZ myletoju klubo biggrin.gif I jusu temuke ilindau su klausimu, kur galima butu pigiau isigyti EZ (pigiau nei 110), tai zodziu pasiskaitinejus nutariau, kad neverta rizikuot.. reikia negaileti pinigu.. siaip dar buvau uzsikabinus pirkti is paneles kuri a le pora kartu pasitepe ir pamate, kad ja beria… pardavinejo uz 80Lt, jau galvojau tikrai pikrsiu, bet velgi pabijojau..
Tiesa naudojau IKOS EZ, dabar noriu nusipirkti Bikor, palyginti smile.gif Ikos nesiskundziau viskas buvo super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 01 12, 21:01)
Jūs irgi teisi, bet vien dėl šito, aš niekaip negalėčiau nuneigti Ikos ir išaukštinti Bi-kor, nes abi savo darbą atlieką, mano akimis, vienodai gerai. Aš pati turiu Ikos, ji man nepakartojama, esu šviesiaodė ax.gif

tas patinka nepatinka labai nuo daug ko priklauso, kad ir pwz. kaip ja naudoji ar ant pagrindo tepi ar tiesiai ant weido, ar weidas mates soleriuma ar ne ir t.t. Man Ikos firmos pudryte nebent wasara kai idegus buni, nes man ji perblizgi. O esminio produktu skirtumo ir kokybes nepastebejau, bet siaip simpatijos wis tik Bikor firmos produkcijai thumbup.gif
Atsakyti
turejau abi, dabar vel BI-kor -man patinka wub.gif
Atsakyti
Dabar vienintelis BIKOR zemes minusas, kad spalva pasikeite..
kaip sako tiekejai, kad buvo daug nusiskundimu del per tamsios spalvos, todel ja pasviesino. Nuo siol ji bus sviesesnio atspalvio.
Atsakyti