Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

QUOTE(merga @ 2009 12 13, 14:18)
Klausai,o gal žinai 21d,kelintą valandą renginukas vyks  g.gif
Ir dar ar ta mergica dirba Kliapedoje ar Gargžduose ax.gif


na pas Romą reikia dar patikslinti valandą ir adresą mirksiukas.gif ar visko jau ten užtenka? g.gif

ta moteriškė dirba Gargžduose - gal būsi savaitės eigoje - atskirai nevažiuok... Tai tada tuos drabužėlius gali Roami palikti, nes jie bus Linos Armandui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 12 13, 15:18)
Klausai,o gal žinai 21d,kelintą valandą renginukas vyks  g.gif
Ir dar ar ta mergica dirba Kliapedoje ar Gargžduose ax.gif



Penktadienį kalbėjau su Neringa, jei teisingai supratau, 21 dieną šventė bus 17:30

P.S.Elve, dovanėlės sudėtos ir supakuotos. Galiu ryt kur nors privežt, kad ramiau būtų. Nors paprasčiau būtų į šventę atsivežt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 12 13, 15:11)
na pas Romą reikia dar patikslinti valandą ir adresą  mirksiukas.gif  ar visko jau ten užtenka?  g.gif

ta moteriškė dirba Gargžduose - gal būsi savaitės eigoje - atskirai nevažiuok... Tai tada tuos drabužėlius gali Roami palikti, nes jie bus Linos Armandui  mirksiukas.gif


Tikrai sakė viskas ok 4u.gif
Savaitės bėgyje tikriai važiuosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2009 12 13, 16:17)
Penktadienį kalbėjau su Neringa, jei teisingai supratau, 21 dieną šventė bus 17:30

P.S.Elve, dovanėlės sudėtos ir supakuotos. Galiu ryt kur nors privežt, kad ramiau būtų. Nors paprasčiau būtų į šventę atsivežt smile.gif

Tai nebūtinai, jei šventėje dalyvausite ten ir perduosit smile.gif Tik reikėtų šiek tiek anksčiau ateiti, kad spėtume į maišus sudėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2009 12 13, 17:22)
Tai nebūtinai, jei šventėje dalyvausite ten ir perduosit  smile.gif  Tik reikėtų šiek tiek anksčiau ateiti, kad spėtume į maišus sudėti  ax.gif


O kada jus atvažiuosit? Padėčiau sunešt maišus ir sudėtume dovanėles iš kart.
Atsakyti
Elve - turiu jau dvi dovanas rėmėjo iš Nidos. Ryt nuperku iš surinktų pinigū kur buvau Austulis prirašiusi - ji lazeriuką žadėjo pažiūrėti, bet negavo... tai kosmetikos rinkinį nupirksiu iš bendrų, nes ji ir taip daug žaislų pridėjo... Taip pat iš Amsterdamo viendėžę jau gavau su dveim dovanom, bet dar gal ryt gausiu - sakė dar vieną išsiuntė iš karto - tai manau antradienį ir atvešiu viską... jei kartais netyčia "lopnu" - tai vyras Elve tau priveštų iš ryto... mirksiukas.gif

Ar dar trūksta kas nedavėžė dovanėlių? Rūp man labai... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 12 12, 22:39)
na 15 d. leido, kitų sako - "gal nesvajok"...  mirksiukas.gif Na žiūrėsim, kol kas jaučiuosiu gerai mirksiukas.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2009 12 13, 16:35)
O kada jus atvažiuosit? Padėčiau sunešt maišus ir sudėtume dovanėles iš kart.


Na aš manau,kad apie pusę vienuolikos tikrai reiktų rinktis,kaip manot g.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 12 13, 17:53)
Elve - turiu jau dvi dovanas rėmėjo iš Nidos. Ryt nuperku iš surinktų pinigū kur buvau Austulis prirašiusi - ji lazeriuką žadėjo pažiūrėti, bet negavo... tai kosmetikos rinkinį nupirksiu iš bendrų, nes ji ir taip daug žaislų pridėjo... Taip pat iš Amsterdamo viendėžę jau gavau su dveim dovanom, bet dar gal ryt gausiu - sakė dar vieną išsiuntė iš karto - tai manau antradienį ir atvešiu viską... jei kartais netyčia "lopnu" - tai vyras Elve tau priveštų iš ryto...  mirksiukas.gif

Ar dar trūksta kas nedavėžė dovanėlių? Rūp man labai...  blush2.gif

Labutis smile.gif Dar trūksta Ultraviolet 2 (bet parašė, kad rytoj bus) ir Citra 1 (mp3 ausinukus arba kvepalų rinkinio)
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 12 13, 20:45)
Na aš manau,kad apie pusę vienuolikos tikrai reiktų rinktis,kaip manot  g.gif


Tai pusę 11 prie įėjimo (kur arčiausiai cinamono)?
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2009 12 13, 16:35)
O kada jus atvažiuosit? Padėčiau sunešt maišus ir sudėtume dovanėles iš kart.

Maišus paprašysim Kalėdų Senelio kad padėtų užnešti, nes sveria jie bigsmile.gif O planuoju būti 10:40 val. maždaug
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2009 12 13, 19:51)
Tai pusę 11 prie įėjimo (kur arčiausiai cinamono)?


Man tinka,rasim,o kaip mergičkos kitos ar jums tinka?
Atsakyti