Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

QUOTE(merga @ 2009 12 14, 13:27)
Ultraviolet galiu skambtelt,paklaust kas prie ko  ax.gif


As cia mergaites esu baile begaline blush2.gif bijau vairuoti tokiom salygom unsure.gif gal galite dovaneles is manes paimti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2009 12 14, 11:41)
As cia mergaites esu baile begaline blush2.gif  bijau vairuoti tokiom salygom unsure.gif  gal galite dovaneles is manes paimti unsure.gif


Susikambink su ELE(tel nr,kitame psl.),ji netoliese Satybinikų pr.gyvena,galėtum su vaikučiais pasivaikščiojant užnešti mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, a jaučiat, kad jau rytoj pirmoji šventė smile.gif
Atsakyti
aš atidavaiu paskutines dovanas Elve'i - bus ramiau.. nes ryt prieš šventę einu pas ginę ir jie viskas ok - atvažiuosiu į šventę... mirksiukas.gif noriu dar vaikus pamatyti...
Atsakyti
Rytoj turėsiu Ultraviolet dovanėles - ką tik susiskambinom. Liko CITRA...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elve: 14 gruodžio 2009 - 19:08
Elve - kaip kalbėjom - jei iki rytojaus trūks tos dovanėlės - būk gerutė, nupirk, pervesiu iš surinktų pinigėlių... mirksiukas.gif

o aš iš paskutiniųjų jėgų dar užvažiavau į Rimi - susiradau vyr.vadybininkę - tai ji atėjo su direktore... Pasirodo, 40 angelų penktadienį važiavo iš Vln, bet žioplys vairuotojas neiškrovė... tai ryt paskambins bet kokiu atveju - arba iki trečiadienio atveš ir pasinaudosim 50% nuolaida, arba sutars kad Vln mano draugė nuvažiuos ir nupirkus atsiųs... na "ardausi" nes sutaupysime apie 80 litų - oho kiek mišinėlio kudikėliams išeis... blush2.gif Maišelius ir atvirukus nupirkau, ir 8 kitokius angelus - tai va bus viskas ok. surašysiu ataskaitą kiek išleidom... kas liko. viskas super mirksiukas.gif
gr. 21 dieną ką nors įpareigosime nuvešti į onko... mirksiukas.gif 19 dieną gryžta iš Škotijos mano draugė, su kuria abu kartus vežėm - tai padarys dar sveikinimą didelį į skelbimų lentą nuo klaipėdiečių moterų, ir nuveš viską... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 14 gruodžio 2009 - 19:27
QUOTE(Storm @ 2009 12 14, 16:40)
Merginos, a jaučiat, kad jau rytoj pirmoji šventė smile.gif


niu atrodo ne pirmas toks renginys,kyriame dalyvausiu alia,širdela kažko visvien į padurkus lenda doh.gif lotuliukas.gif

Panos,o gal kuri turite CITRA. kontaktus,būtų galima kaip nors susisiekti ir sužinomtume kas prie ko a g.gif ,a vdrug ji rytoj ateis su dovanėle unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 14 gruodžio 2009 - 19:54
QUOTE(merga @ 2009 12 14, 20:51)
niu atrodo ne pirmas toks renginys,kyriame dalyvausiu alia,širdela kažko visvien į padurkus lenda  doh.gif  lotuliukas.gif

Panos,o gal kuri turite CITRA. kontaktus,būtų galima kaip nors susisiekti ir sužinomtume kas prie ko a g.gif ,a vdrug ji rytoj ateis su dovanėle  unsure.gif


Manau buvo lietuviu kalba pasakyta kada ir kur dovanėles atvežt. Negi rizikuosim, kad viens vaiks negaus dovanos? Manau ne.
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2009 12 14, 20:09)
Manau buvo lietuviu kalba pasakyta kada ir kur dovanėles atvežt. Negi rizikuosim, kad viens vaiks negaus dovanos? Manau ne.


Taip suprantu,bet gal kas rimto atsitikę
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 12 14, 21:11)
Taip suprantu,bet gal kas rimto atsitikę


Tai galbūt, bet tikėkimės, kad viskas puikiai, bet vaikui vis tiek dovanos norėsis smile.gif Galim ryt prieš pat šventę nupirkt.
Atsakyti
Suradau tą merginą pagal jos niką, parašiau jai į a.ž. Pagal profilio informaciją buvo šiandien pasijungus, gal pamiršo.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2009 12 14, 20:38)
Suradau tą merginą pagal jos niką, parašiau jai į a.ž. Pagal profilio informaciją buvo šiandien pasijungus, gal pamiršo.... doh.gif


merginos - ryt nupirkite kosmetikos rinkinį tam 14 - mečiui - pervesiu iš bendrai surinktų pinigėlių, arba jei atvažiuosiu - turiu ir grynais dar... yra kaip yra - nedarom problemų mirksiukas.gif

kuri apsiima? prieš tai ryte reikia patikrinti šią temą - gal atsilieps dar...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 14 gruodžio 2009 - 21:50