Įkraunama...
Įkraunama...

***Plastinės krūtų operacijos***

QUOTE(rimantess @ 2010 01 06, 10:56)
viskas normaliai,niekas nepasikeitė po tų vestuvių smile.gif  tik spaudžia visi iš šonų dėl  nestuke.gif ,bet aš dar noriu grožiais pasidžiaugti biggrin.gif 

kaip tavo grožiai?dėl randelio mano irgi nuo pirmų dienų vienas ne toks gražus,bet manau,jei persiūtų tai dar baisiau būtų unsure.gif  pamenu,kad TA juokavo,jog tas kur gražesnis,tai jo asistentės siūtas biggrin.gif  nu,bet man jokio skirtumo,nelabai matosi. beje,apsikeisim kada foto mirksiukas.gif

beje,bajeris-panos,buvau Egipte neperseniausiai,tai blyn tie arabai tūpi šiaip,o kas liečia (.)(.) tai nusimano bigsmile.gif nežinau kiek kartų teko išgirsti klausimą,"ar tikri " lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Oj tikiu kad visi spaudzia... ax.gif O jus tai aisku, dar pasidziaukit dviese, o kas be ko, ir savo groziais wub.gif

O tu nenoretum savo (.)(.) foto ideti i musu albumiuka? ax.gif

Bet tai turbut galingai pas tave jie atrodo, kad net klausineja ar tikri? bigsmile.gif Niu labai jau noriu pamatyt... blush2.gif
Atsakyti
Paziurejau albuma, Tukyte, neliudek, kad vienas auksciau- dar tik 9 sav. ir tai visai normalu, gali skirtis leidimasis net keleta menesiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J'adore: 06 sausio 2010 - 11:24
QUOTE(Lialyna @ 2010 01 06, 13:17)
Na tai smagu  4u.gif
Papildyta:

SV cia kas?  blush2.gif
Papildyta:

thumbup.gif  lotuliukas.gif



saulius viksraitis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginukes.Paskaitineju jusu temuke,tai taip pavydas suima uz jus wub.gif biggrin.gif As ir seniai galvoju pasidaryti plastine,bet kazkaip vyras pries tokius dalykus tai taip dar tupineju vietoj biggrin.gif O sakykit,gal kuri esat emusi paskola siai operacijai?Ar visos is savo lesu daretes? blush2.gif Na cia toks asmeniskas klausimas,bet va man idomu kaip su issimokejimu ,ar duoda klinika issimoketinai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lialyna @ 2010 01 06, 12:17)

SV cia kas?  blush2.gif
Papildyta:



Saulius Viksraitis mirksiukas.gif dirba kartu su TA toje pacioje klinikoje
Papildyta:
QUOTE(DOMINUKE @ 2010 01 06, 12:26)
Sveikos merginukes.Paskaitineju jusu temuke,tai taip pavydas suima uz jus wub.gif  biggrin.gif As ir seniai galvoju pasidaryti plastine,bet kazkaip vyras pries tokius dalykus tai taip dar tupineju vietoj biggrin.gif O sakykit,gal kuri esat emusi paskola siai operacijai?Ar visos is savo lesu daretes? blush2.gif Na cia toks asmeniskas klausimas,bet  va man idomu kaip su issimokejimu ,ar duoda klinika issimoketinai g.gif


Is savu lesu...ir nelabai girdejau, kad pati klinika duotu issimoketinai g.gif Gal kuri su tuo labiau bus susidurus ir atsakys 4u.gif
Atsakyti
[quote=DOMINUKE,2010 01 06, 13:26]
Sveikos merginukes.Paskaitineju jusu temuke,tai taip pavydas suima uz jus wub.gif biggrin.gif As ir seniai galvoju pasidaryti plastine,bet kazkaip vyras pries tokius dalykus tai taip dar tupineju vietoj biggrin.gif O sakykit,gal kuri esat emusi paskola siai operacijai?Ar visos is savo lesu daretes? blush2.gif Na cia toks asmeniskas klausimas,bet va man idomu kaip su issimokejimu ,ar duoda klinika issimoketinai g.gif
[/quote

internete reikia panarsyti, kazkurioj klinikoj maciau suteikia tokia galimybe smile.gif gal net ne vienoj smile.gif
Atsakyti
Tukyte, man tai asmeniskai beveik nesimato, kad vienas ciut auksciau blush2.gif aisku, cia foto, gal gyvai ir labiau matosi...bet iki metu laiko, ar net dar ilgiau krutine tvarkosi, leidziasi, formuojasi...taip kad dar tikrai nepergyvenk, manau viskas cia susitvarkys 4u.gif
Atsakyti
amazone,oilypoil,dekui mirksiukas.gif Na man drauge sake,kad tikrai suteikia,tik va nezinau kur.Einu ieskoti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J'adore @ 2010 01 06, 09:24)
Paziurejau albuma, Tukyte, neliudek, kad vienas auksciau- dar tik 9 sav. ir tai visai normalu, gali skirtis leidimasis net keleta menesiu  4u.gif

Aciu uz paguoda 4u.gif , bet man kazko atrodo, kad nieks nebesikeis verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(*amazone* @ 2010 01 06, 09:32)
Tukyte, man tai asmeniskai beveik nesimato, kad vienas ciut auksciau  blush2.gif  aisku, cia foto, gal gyvai ir labiau matosi...bet iki metu laiko, ar net dar ilgiau krutine tvarkosi, leidziasi, formuojasi...taip kad dar tikrai nepergyvenk, manau viskas cia susitvarkys  4u.gif

Nuotraukoj gal ir nesimato, bet uzsidejus liemenuka matosi, be to tas nenusileides dar ir labiau i prieki atsikises. Tai net nzn kas cia man yra blink.gif
Atsakyti
nu jusu ir plepuma kai nera kada cia dabar atlekti tai nemazai praleidau jau,jei jus nieko pries kuriu nauja temute su senais duomenimis jei kuri noresit papult tai dar pusvalandi galesiu koreguoti pirma puslapiuka mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=oilypoil,2010 01 06, 12:04]
mano baze 12, ugis 170, svoris svyruoja iki 60, tai TA pirmasis pasiulymas 370 mane nustebino.


o geras...ziuriu, tu panasaus sudejimo kaip ir as...bus labai idomu pamatyt, kaip ant taves atrodo toks dydis ax.gif jei zinoma, pasidalinsi savo groziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tukyte @ 2010 01 06, 12:37)
Aciu uz paguoda  4u.gif , bet man kazko atrodo, kad  nieks nebesikeis  verysad.gif
Papildyta:

Nuotraukoj gal ir nesimato, bet uzsidejus liemenuka matosi, be to tas nenusileides dar ir labiau i prieki atsikises. Tai net nzn kas cia man yra  blink.gif


Pas mane irgi jos neidealiai vienodos...irgi viena labiau pakritus, nors jau va tuoj metukai bus, tad per daug jau ir nesitikiu, kad suvienodes...bet is kitos puses, jau taip 100 kartu geriau nei buvo! ax.gif
Atsakyti