Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 61 dalis...

QUOTE(martux @ 2009 12 13, 22:51)
O, aš skaičiau Jį. Visas. Tada užskaitom ir man lotuliukas.gif

Na dievazi merginos, neterskite garbingo fantastikos zanro vardo...! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2009 12 14, 00:06)
Na dievazi merginos, neterskite garbingo fantastikos zanro vardo...!  lotuliukas.gif

Na gerai, jau gerai. smile.gif Nematomą žmogų vaikystėj skaičiau. Ir Eldorado liūtus. Ir Orų valdovai. Altairo vėjai skaičiau tikrai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2009 12 14, 00:06)
Na dievazi merginos, neterskite garbingo fantastikos zanro vardo...!  lotuliukas.gif


Nu kaip man, tai ten jau grynų gryniausia fantastiką lotuliukas.gif Tiesa seniau, Stepheno Kingo skaičiau viską kas tik išeidavo. Dabar jau nespėju. Bet....Kingas yra Kingas, ten meistriškai parašyta viskas. Geriau už visokiu trilerius bigsmile.gif
Atsakyti
Kreipiuosi i Seneli Salti ax.gif kadangi tarp manuju noru buvo Austen knyga "Protas ir jausmai" ir as ja radau dabar uz prieinama kaina,noreciau pirktis,bet nezinau ka senelis saltis sugalvojes,tad bijau susidubliuoti,todel jei jau sia knyga man paruose senelis,prasom ji atsiliepti ir parasyti i az Forget the pain.Jei ji nesulauks jokiu ziniu,tada as perkuosi ta knyga 4u.gif


Papildyta:
Savune,regis tu kazkada buvai davusi adresa torrento,kur visi filmai pagal knygas,ar galetum imesti dar karteli,nes kai kompas naujas,tai praradau visas savo nuorodas saugotas favoritese.Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luiziana: 14 gruodžio 2009 - 00:08
Prisiduodu su perskaityta knyga- Kate Morton "Rivertono dvaro paslaptis"- nu patiko labai, tokia gana liudna, skausminga, megavausi ir rasymo stiliumi ir siuzetu. o dar kadangi tai ne dabartiniai laikai, tai isvis pakerejo wub.gif truputi pradziojo erzino tie intarpai tipo istraukos is laikrascio ar scenarijau keli lapai, kuris visai man pasirode ne i tema, bet pati istorija sujaudino ir paliko gera ispudi ir greit nepamirstama ax.gif
Dabar skaitau- "Marlis ir as"
QUOTE(Forget The Pain @ 2009 12 13, 23:27)

gal turi zadeta sarasiuka? Ir kaip ten del tos knygutes kitos kur ji turejo? gausiu ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 12 14, 00:27)
Prisiduodu su perskaityta knyga- Kate Morton "Rivertono dvaro paslaptis"- nu patiko labai


drinks_cheers.gif va cia musu nuomones visiskai sutapo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 12 14, 00:27)
Prisiduodu su perskaityta knyga- Kate Morton "Rivertono dvaro paslaptis"- nu patiko labai, tokia gana liudna, skausminga, megavausi ir rasymo stiliumi ir siuzetu.


Tai dabar lėk skaityti "Užmiršto sodo" - autorė ta pati, o knyga dar labiau intriguojanti wink.gif

Na, o aš prieš savaitę baigiau pagaliau "Tryliktą pasaką". Gera, skaičiau pasimėgaudama. Bet gal šiek tiek, labai labai nedaug, to gerumo nugvelbė jausmas "kažkur girdėta". Ir žinau, kur. Visa knygos kompozicija, po truputį besiskleidžiančios praeities paslaptys būtent ir priminė "Rivertono dvarą" ir "Užmirštą sodą". Net pasitikslinau, ar autorė kartais ne ta pati. Pasirodo, ne. Bet knygos sėkmingai galėtų tapti trilogija ax.gif

Beje, labas rytas.

Luiziana, tavo kalėdiškai pradėta tema pranašinga - pas mus pagaliau PASNIGO!!! Nedaug visai, bet, kaip sakoma, и то хлеб thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif su pirmuoju sniegu thumbup.gif

na o as baigiau sesija, beliko praktika ir magistrinio gynimas ir laisve papugom thumbup.gif

is ti dziaugsmo, kad sesija baigta susikaiciau W.Faulkner "Šventove". galiu pasakyt, kad dreskia kaip koks svitrinis popierius. nepagrazinta, šiurkšti paprastu zmoniu gyvenimo istorija. gal net ne visa istorija , bet jos atkarpa. niuroka, nenusaldinta, rimta. kartu ir eiline. dabar tokiu istoriju yra ne viena ir ne dvi. mergina susikloscius aplinkybems, o gal ir del savo jaunos durnos ir naivios galvos, gal del per geros nuomones apie save, patenka i nepalankia jai situacija. kokia is tos situacijos isplaukia drama jai ir kitiems, paskaitysite mirksiukas.gif pasakojama tikroviskai, itaigiai, nesaldziai, intriguojanciai..
tai mano pirmoji pazintis su Fauklneriu it tikrai ne paskutine. romane minimi kitos jo knygos "Sartoriai" veikejai, todel, gal pirmiausiai reiktu buti ja perskaicius. "šventovė" nera jos tesinys, bet sasajos tarp veikeju , matyt, yra...

QUOTE(Forget The Pain @ 2009 12 13, 23:41)
Kaunietės, kas žadėjot ateit, antradienis 16 val, Dobelaičio Berneliai? g.gif Ar ja planai pasikeitė?



as zadu trumpam ateiti
Forgeth The Pain, ar kitos kaunietes gal turit Haris Šokolada? gal galetumet paskolint?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule^: 14 gruodžio 2009 - 09:35
QUOTE(saule^ @ 2009 12 14, 10:26)
na o as baigiau sesija, beliko praktika ir magistrinio gynimas ir laisve papugom thumbup.gif

Forgeth The Pain, ar kitos kaunietes gal turit Haris Šokolada? gal galetumet paskolint?

Sveikinu 4u.gif

Mačiau jau Tavo pirmąjį prašymą, tai prisiduodu, kad neatrodyčiau nepastabi: kažkada turėjau, skaičiau, bet jau nebeturiu, atidaviau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo martux: 14 gruodžio 2009 - 09:59
QUOTE(martux @ 2009 12 14, 10:57)
Sveikinu 4u.gif

Mačiau jau Tavo pirmąjį prašymą, tai prisiduodu, kad neatrodyčiau nepastabi: kažkada turėjau, skaičiau, bet jau nebeturiu, atidaviau doh.gif


aciu 4u.gif

neatrodai nepastabi mirksiukas.gif
Atsakyti
Žiemiškoje, šventiškoje temelėje registruojuosi su vis dar tebeskaitoma P. Vailio kmyga "Stichi pro menia". smile.gif Jaučiu, ji bus manoji šių skaitymo metų užsklanda.
Papildyta:
QUOTE(Minciukas @ 2009 12 13, 23:35)
sveikos, mielos knyges....
kol sirgau, tai bent jau knygu paskaiciau. Bet siandien jau neberasysiu...
tai va, einu ziuret knygu...... doh.gif

Tikrai seniai bematyta-daug kas Tavęs pasigedo. smile.gif Svarbiausia ir smagiausia, kad jau pasveikai. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Forget The Pain @ 2009 12 13, 23:41)
Nemažai bigsmile.gif Ir mes baisiai aktyvios bigsmile.gif ir susitinkam dažnai. Siūlyčiau ateit susipažinti mirksiukas.gif
Kaunietės, kas žadėjot ateit, antradienis 16 val, Dobelaičio Berneliai? g.gif Ar ja planai pasikeitė?

Taip, taip, rytoj žadu pribūti sutartu laiku į sutartą vietą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(saule^ @ 2009 12 14, 10:26)
na o as baigiau sesija, beliko praktika ir magistrinio gynimas ir laisve papugom thumbup.gif


O, tai jau mokslų finišo tiesioji. thumbup.gif Nuoširdžiausi sveikinimai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolitlė: 14 gruodžio 2009 - 10:25
QUOTE(Rasma @ 2009 12 11, 11:50)

Turiu dvi..viena gryna sfinksiukė, kita šiek tiek turi labai specifinio plauko. Jeiša ir Jojo (Jojoške šaukiam). Jos abi - sesės, tik viena plikutėlė, o kita, kaip aš juokauju - nuo nuotaikos priklauso smile.gif Labai protingi padarai cool.gif Ne tik 'gyvuliškai' prieraišios, bet ir atbėga šaukiamos vardu, ir pasiduoda dresūrai cool.gif
Čia yra Jeiša
Čia irgi ta pati Jeiša
O čia Jojo

Rasma!.. doh.gif Dabar bandau sau mintyse garsiai saukti : DEL SKONIO NESIGINCIJAMA lotuliukas.gif

QUOTE(Aimma @ 2009 12 11, 22:58)
Žinai, aš irgi apie tai dažnai pagalvoju. Ne dėl to, kad kaupčiau knygas ( beveik iš viso jų nebeperku, nebent kelionėje nebeturiu ko skaityti arba žinau, kad tai tikrai mano autorius ir mano knyga, kurią skaitysiu kelis kartus), aš per daug skaitau ir per mažai gyvenu. Gėriuosi gamtovaizdžio aprašymu, įsivaizduoju jį meniškai aprašytą, bet kada paskutinį kartą žiūrėjau į dangų ir grožėjausi, aš tai paprasčiausiai  pamirštu...Užuot pakalbėjus su drauge, lekiu namo skaityti 90 proc. tokių pat plepalų.  Jau nekalbu apie rimtesnius dalykus. Knygos gelbsti, kai sunku, gydo, kai esi sužeistas, bet juk jos neturėtų pakeisti gyvenimo. Tikrai turiu per daug laiko skaityti. Tos, kurios augina mažus vaikus, mokosi, nesupras.
Beje, maximoj nuolaidos ne tik knygoms, bet ir vynui... mirksiukas.gif

thumbup.gif Pritariu visu 100 proc.
Atsakyti