Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 61 dalis...

QUOTE(Dolitlė @ 2009 12 14, 11:24)

O,  tai jau mokslų  finišo tiesioji.  thumbup.gif Nuoširdžiausi sveikinimai. 4u.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
Gemma, ar rytoj ateisi į susitikimą? Atneščiau Tavąją "Šilko kelio karalienę". 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2009 12 13, 21:52)
Aciu uz paskaita, bet mano durna galva dar tiek sugeba suvokti  tongue.gif  biggrin.gif


Nėr už ką. smile.gif Reikėjo parodyti, kad išmanai platesnį kontekstą, tada sutaupyčiau laiko, bo nereiktų aiškinti elementarių dalykų. tongue.gif

Tiek to. Knygių skyriuje jau Kalėdinės nuotakos. newyear.gif Pasižadu būti švelni ir pūkuota. biggrin.gif

Registruojuosi : A. Užkalnis "Anglija:apie tuos žmones ir jų šalį". Dar tik įpusėjau, bet džiaugiuosi, kad pradėjau. Nemažai netikėtų įžvalgų, sugriautų stereotipų. Vietomis erzina provokuojantis autoriaus tonas, bet neatimsi iš jo šmaikštumo ir mokėjimo pagauti būdingus anglų bruožus, taipogi pateikti platesnį šalies vaizdą bei kontekstą. smile.gif Ir humoras kartais prasimuša toks nelietuviškas. Matyt, penkiolika metų praleistų Anglijoje atliko savo "juodą darbą". mirksiukas.gif

daugiau
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Luiziana dekui uz grazius Kalediskus naujus namucius 4u.gif

Vakar baigiau skaityti Camus 'svetimas', tokiu priesisku jausmu dar nebuvo sukelusi jokia kita knyga, pyktis, absurdiskas teismo procesas, abejingumas viskam... as jau pasiruosusi sausio men diskusijoms. kaip tik bus laiko viskam susiguleti rolleyes.gif

QUOTE(saintlina @ 2009 12 13, 16:11)
o geriausia - pavasari  wub.gif  Prahos grozis pavasari jokiais zodziais nenusakomas  wub.gif

man jinai visad grazi biggrin.gif kazkodel myliu labai praha

QUOTE(*Malibu* @ 2009 12 13, 23:27)
gal turi zadeta sarasiuka? Ir kaip ten del tos knygutes kitos kur ji turejo? gausiu ?   ax.gif

man irgi labai idomu g.gif
Atsakyti
Sveikos naujoje temoje 4u.gif
Aš prisiduodu su Kamiu "Svetimas" biggrin.gif Taigi dėl jūsų tos būsimos diskusijos susigundžiau ją perskaityti, bet jeckau mackau doh.gif Kieno ten toks stilius? Kamiu ar vertėjo??? doh.gif Kol kas užknisa... Laukiu kada sužavės istorija...

O vakar pabaigiau J. Irvingo "Pasaulis pagal Garpą". Perskaičiusi knygą, pasijutau, kaip viena iš jos personažų - Džilsė Slouper - leidyklos valytoja, gavusi perskaityti Garpo romano "Pasaulis pagal Bensenheiverį" rankraštį: "Tas vyriškis yra beprotis, joks sveiko proto žmogus neparašys tokios knygos. Pirmas skyrius dar nieko. Bet mane pribaigė devynioliktas. Dieve Dieve! ("Jūs perskaitėt devynioliktą skyrių?") Bet juk daugiau man nedavėte. O Dieve, ar yra ir daugiau? Ar yra tęsinys?" smile.gif Na, taip audringai, suprantama, nereagavau, bet iš esmės - skaitant knygą mano požiūris į ją nuolat keitės - tai labai nepatiko, tai patiko, tai vėl nepatiko, tai labai patiko. Bet jei nepatiko, tai vien dėl įvairių seksualinių niuansų. Kita vertus - ko aš tikėjausi imdama skaityti Irvingą? Na, bet turiu pasakyti, jog galutinis įspūdis tikrai geras. Toks ir liks smile.gif

QUOTE(Jurzole @ 2009 12 13, 23:03)
Man va po visu situ sneku apie fantastika vis labiau kyla noras is naujo paskaityti "2001 metu kosmine odiseja". O paskui dar ir filma paziureti... Va cia tai fantastika, tokia, kokia ji ir turetu buti! bigsmile.gif Nepaisant senaties termino  biggrin.gif

Šita manęs irgi lentynoje laukia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirameki @ 2009 12 14, 10:33)
Sveikos naujoje temoje 4u.gif
Aš prisiduodu su Kamiu "Svetimas"  biggrin.gif Taigi dėl jūsų tos būsimos diskusijos susigundžiau ją perskaityti, bet jeckau mackau doh.gif Kieno ten toks stilius? Kamiu ar vertėjo??? doh.gif Kol kas užknisa... Laukiu kada sužavės istorija...

cia Camus toks stilius. kaip buvau paaugle man nesiseke su juo draugauti, o dabar tiesiog prikauste ax.gif tik kad laiko visai laisvo neturiu, bet man asmeniskai labai patiko
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 12 14, 12:41)
cia Camus toks stilius. kaip buvau paaugle man nesiseke su juo draugauti, o dabar tiesiog prikauste  ax.gif tik kad laiko visai laisvo neturiu, bet man asmeniskai labai patiko

Nu kažkaip paskutiniu metu ką skaičiau, tai kalba tokia vaizdinga pasitaikydavo. O čia tie trumpi sakiniai po kelis žodžius... tokios kapotos mintys... Nu vat tas stilius kažkaip neveža manęs g.gif Kita vertus - gal jie ir neblogai atspindi to veikėjo abejingumą kažkokį.... g.gif Žodžiu, pirmą dalį jau perskaičiau, bet nelabai man. Jei romanas būtų kokių 600 psl, tikrai mesčiau ir nebeskaityčiau, bet kadangi tik 40 psl beliko, tai baigsiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios 4u.gif

Luiziana, superine tema, aciu. Pas mus siandien irgi sninga thumbup.gif

perzengiau i aukstensi skaitymo lygi lotuliukas.gif nes vietoje desimties psl skaitomu pries miega sutvarkius visus reikalus, vakar pasiemiau As Mata Hari, ir suskaiciau puse (man cia jau zygdarbis, nes kartu padariau vakariene, ismaudziau vaikus, suruosiau kalna drabuziu ir tt).

QUOTE(Darbinga @ 2009 12 14, 12:07)
Nėr už ką.  smile.gif Reikėjo parodyti, kad išmanai platesnį kontekstą, tada sutaupyčiau laiko, bo nereiktų aiškinti elementarių dalykų.  tongue.gif

tai kad man ir taip tavo aiskinimas neismanamntiems svelnus ir pukuotas pasirode, papildomu pastangu pries Kaldeas turbut ir neprireiks tongue.gif

QUOTE(Kirameki @ 2009 12 14, 12:33)
Sveikos naujoje temoje 4u.gif
Aš prisiduodu su Kamiu "Svetimas"  biggrin.gif Taigi dėl jūsų tos būsimos diskusijos susigundžiau ją perskaityti, bet jeckau mackau doh.gif Kieno ten toks stilius? Kamiu ar vertėjo??? doh.gif Kol kas užknisa... Laukiu kada sužavės istorija...

man priesingai - TOKS stilius labai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2009 12 13, 22:18)
Märta Tikkanen Raudonkepuraitė man patinka.  biggrin.gif


ir as sita skaitau drinks_cheers.gif idomi savotiskai, itraukianti

QUOTE(Forget The Pain @ 2009 12 13, 22:41)
Kaunietės, kas žadėjot ateit, antradienis 16 val, Dobelaičio Berneliai? g.gif


QUOTE(Dolitlė @ 2009 12 14, 10:40)
Gemma, ar rytoj ateisi į susitikimą? Atneščiau Tavąją "Šilko kelio karalienę". 4u.gif


prisijungsiu apie 17.30, jei dar kazka rasiu 4u.gif
saule^, galiu atnesti harris 'sokolada', jei dar niekas neprizadejo ax.gif
gal kas nors jau perskaite ir galetu paskolinti "veidmainiu sala"? blush2.gif

p.s., Luiziana aciu uz kaledinius namucius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 14 gruodžio 2009 - 13:24
QUOTE(Kirameki @ 2009 12 14, 11:48)
Nu kažkaip paskutiniu metu ką skaičiau, tai kalba tokia vaizdinga pasitaikydavo. O čia tie trumpi sakiniai po kelis žodžius... tokios kapotos mintys... Nu vat tas stilius kažkaip neveža manęs g.gif Kita vertus - gal jie ir neblogai atspindi to veikėjo abejingumą kažkokį.... g.gif Žodžiu, pirmą dalį jau perskaičiau, bet nelabai man. Jei romanas būtų kokių 600 psl, tikrai mesčiau ir nebeskaityčiau, bet kadangi tik 40 psl beliko, tai baigsiu smile.gif

siaip as gincyciausi del sito, nes manau toks stilius neatspindi pagrindinio herojaus abejingumo. na bet pasilikime tai sausio menesiui biggrin.gif
Atsakyti
Bibliotekoj siandien maciau Irvingo "Kol tave rasiu" ir Murakamio "Kafka pakrante". Abi pasiemiau ir abi padejau atgal. Nors Kafka gal vertejo pasilikt, kazkaip diskusiju apie sia knyga nepamenu g.gif Vat su fantazija pas mane irgi idomiai. Kosminiai karai vampyrai hariai poteriai schmoll.gif na nebent noretusi skaityt vien del teksto grozio ar ta fantazija butu labai ismoninga aj nezinau.
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2009 12 14, 14:23)

saule^, galiu atnesti harris 'sokolada', jei dar niekas neprizadejo  ax.gif 
gal kas nors jau perskaite ir galetu paskolinti "veidmainiu sala"?  blush2.gif



labai aciu, bet bijau, kad sikart tiek ilgai nebusiu, isbegsiu anksti...gal isimesk kita karta, kai susitiksimdel versus aureus knygu? mirksiukas.gif
Atsakyti