Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 61 dalis...

radasta_, papasakok plačiau apie ""Rūko nesugadinti" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marakeš @ 2010 01 05, 11:44)
radasta_, papasakok plačiau apie ""Rūko nesugadinti"  ax.gif

Tai yra meilės romanas, bet toks nebanaliai papasakotas, nesaldus. Nemoku gražiai aprašyti ax.gif Iš nuotrupų, nuojautų susidėlioja istorija. Man buvo labai malonu skaityti.
Atsakyti
Alexia, su gimimo diena happybday.gif
QUOTE(saintlina @ 2010 01 03, 12:12)

Oi, gavosi tik 26 savos knygeles perskaitytos per metus  blink.gif  Aiskiai matau, kad turiu dvi bibliotekas be namu - miesto ir Sofijos5  biggrin.gif  thumbup.gif
Taip kad reik sustot pirkt isvis, nes neskaitytu namie dviems metams uztektu is namu neiseinant.


Tai, kad aš iš tavęs daugiau knygų imu, nei tu iš manęs biggrin.gif Nemažink pirkimo tempų, nemažink mirksiukas.gif
QUOTE(Dolitlė @ 2010 01 03, 23:06)
Gerai. 4u.gif Rytoj atnešiu. 4u.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif Tikrai nepralenksiu Sofija5. biggrin.gif Tik dabar labai smalsu, koks jos  skaitinių kraitis bus. smile.gif Spėju: 150 arba dar daugiau.  smile.gif

Aš kaip ir visada darbais užsikasusi, bet ryt iš ryto priduosiu savo sąrašiuką. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Vakar baigiau skaityti "Kitas Edenas' smile.gif Labai savotiska knyga smile.gif Kaip jau minejau per daug rasytoja idejo pastangu kurdama niuriausia atmosfera, tokios turbut dar neteko sutikti. Visko toje knygoje per daug ir pabaiga ne tokia kokios tikejausi, visgi su malonumu perskaiciau smile.gif Patiks toms, kurioms patiko "Rivertono dvaras", "Tryliktoji pasaka" ir pan. knygos apie paslaptys 4u.gif
Beje, mano siu metu pazadas, susirasyti kokias ir kiek knygu perskaiciau biggrin.gif Idomu bus palyginti tempus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zis: 05 sausio 2010 - 12:55
PRIMENU: DISKUSIJA APIE "SVETIMA" TEBEVYKSTA! 4u.gif

Prasom nesikuklinti ir uzsukti i Literaturini salona mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget The Pain @ 2010 01 04, 20:22)

ar viskas gerai is mano puses, ar gavai, nes laiku viska ivykdziau smile.gif ax.gif
******

Alexia, su gimtadieniu! 4u.gif
********
as niekad neskaiciuju kiek knygu perskaitau, bet per praejusius metus 50-60knygu kazkur preliminariai primetus blush2.gif

labiausiai patiko Geisos ispazintis
Metu trileris- Robert Ludllum Canslerio rankrastis
metu detektyvas James Peter klasta ir viltis

metu nuograuza Gavaldos Tiesiog drauge blush2.gif
as patingejau daugiau sukti galva tad tik tris geriausias irasiau rolleyes.gif ir vienintele nuograuza per visa istorija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wavin @ 2010 01 04, 17:52)

Metų nuograužos:

J.Irving "Našlė vieneriems metams" gal būt tuo metu man jau buvo per daug Irvingo  blush2.gif , bebesugebėjau pabaigti, nesiskaitė man ši knyga, nors tu ką



Oi kaip man ji nesiskaitė doh.gif
Ir nuo jos pradėjau pažintį su Irvingu.
Knygą "damušiau", bet toliau pažindintis su tuo dėde ranka nekyla lotuliukas.gif
Įdomiausia - kad vargu ar galėčiau pasakyti ką konkretaus, dėl ko ši knyga pasirodė "neskaitoma". Belieka kabinėtis prie neesminių smulkmenų. O neįdomumo priežastis? Jų vis dar nesuvokiu unsure.gif Bet šią knygą prisimenu kone kasdien. O kodėl? Dėl vieno svarbaus pamokymo: nesusukti vairo kai lauki, kol pravažiuos mašinos priešpriešinėje juostoje ir galėsi pasukti į kairę. Nei vairavimo instruktorius, nei koks "išmintingas" pašonėje sėdintis vairavimo asas, akip antai mano tėtis ar MB, niekada tokio triuko neminėjo. Tai va, kaskart sukdama į kairę tai prisimenu ir dažniausiai nebesusuku ratų - bent tiek naudos iš Irvingo thumbup.gif Bet vis tiek, net ir dėl šio pamokymo, Irvingas mano atminty įsirėžė toks pat nemalonus ir įkyrus, kaip ir šalia, keleivio vietoje sėdintis bei vairavimo išmintį žeriantis žinovas lotuliukas.gif

Na, o aš kol kas pasidžiaugsiu, kad į rankas paėmiau Joanne Harris "Džentelmenai ir žaidėjai". Nuostabu, intriguoja ir nepaprastai įdomu. Ir vis žaviuosi autorės gebėjimu perteikti laiką: tarsi veiksmas vyksta mūsų dienomis, bent jau prieinamo interneto amžiuje, o vis tiek skaitant neapleidžia jausmas, kad esi kokiam XIX amžiuje... Tas pats buvo ir žiūrint "Šokoladą" (knygos neskaičiau): nė pro kur nepasakyčiau, koks maždaug ten laimmetis doh.gif XX amžius ir tiek, sėkmingai galėčiau pritaikyti ir jo pradžiai, ir jo pabaigai.
Atsakyti
Baigiau J. Irving Vandens metodas. Jei trumpai - tai sujauktas marmalas apie nieką. Nors ne. g.gif Apie keistokų žmonių santykius. Suveltus, sujauktus ir pamestus...
Skaitydama jau septintą Jo knygą vis tik supratau, kad nebeturiu kantrybės. Rūpi, laukiu, bet nusiviliu.
Gal geriau penktą kartą perskaitysiu Garpą. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2010 01 04, 23:23)
Geriausia metų knyga
Mara Meimaridi „Smirnos burtininkės“ (Ne veltui toks pavadinimas - tiesiog užbūrė.)

Metų atradimas
Arthur Conan Doyle „Rinktiniai raštai 1–4“ (Senas, nors ir neseniai mane džiuginęs, geras detektyvas.)




Labai sudomino tos burtininkės - reiks čiupt jas ax.gif

Ir dėkui kad Konan Doilį priminei. Jo "Raštai" - jau kelerius metus sau duodamas ir vis pamirštamas pažadas...
Atsakyti
QUOTE(Salsa @ 2010 01 05, 16:33)

Ir vis žaviuosi autorės gebėjimu perteikti laiką: tarsi veiksmas vyksta mūsų dienomis, bent jau prieinamo interneto amžiuje, o vis tiek skaitant neapleidžia jausmas, kad esi kokiam XIX amžiuje... Tas pats buvo ir žiūrint "Šokoladą" (knygos neskaičiau): nė pro kur nepasakyčiau, koks maždaug ten laimmetis  doh.gif XX amžius ir tiek, sėkmingai galėčiau pritaikyti ir jo pradžiai, ir jo pabaigai.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as irgi skaitydama vis galvojau, koks laikmetis g.gif ...ir kazkodel man 5 - 6 XX a.desimtmetis vaidenosi. o ir filma ziurint neapleido jausmas, kad to laikotarpio dvasia plevena...
tikras meistriskumas , siuo atveju, parasyti taip, kad knyga nesensta-prisitaikyk kaip patogu biggrin.gif
Atsakyti
Malibu, viskas gerai, viską gavau mirksiukas.gif

O aš grįžusi iš mūsų meeto pradėjau skaityti "Kitų kalba". Nors perskaičiau tik keliasdešimt puslapių, jau matau, kad patiks.
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2010 01 05, 13:18)
PRIMENU: DISKUSIJA APIE "SVETIMA" TEBEVYKSTA!   4u.gif

Prasom nesikuklinti ir uzsukti i Literaturini salona mirksiukas.gif
Aš kuklinuosi ir nedrįstu net užeiti blush2.gif , nes "seniai, labai seniai" esu skaičius ir visiškai neįvertinus. Dar ir dabar nesijaučiu pasiruošus pakartotinai skaityt, nors, kada nors, pažadu lotuliukas.gif , būtinai perskaitysiu. blush2.gif
Atsakyti